Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zgrzytuÅ›  

User


ImiÄ™: Wojciech

Do³±czy³: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-11-12, 20:29   Glany czy desanty?

Witam. Z góry przepraszam jeśli już było :-/
Otóż, jest jesień... Wiatr piździ jak szalony, deszcz pokrapuje i ogólnie nie lubię takiej pogody... Na glany na razie nie mam kasy a fajnie byłoby mieć :D

Ale mam gdzieś moje stare desanty (trochę tu i ówdzie przytarte ale jak odnowie to się błyszczą jak psu oczy na kiełbaskę) Tylko nie wiem czy wypada w takich chodzić, jednak różnią się od glanów i mogą dość dziwnie wyglądać na nogach, jak sobie zapitalam PKS'em po korkach w Rzeszowie.

Co Wy o tym sÄ…dzicie? :D :hyhy:
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-12, 20:45   

Mi się podobają i takie, i takie buty. Nie jest siarą nosić desanty. Najlepiej by to jednak wypadało jakbyś połączył to z jakimiś bojówkami. Ogólnie w charakterze butów na zimę, czy ogólnie zimniejsze dni też się nieźle sprawdzają, bo są nieprzemakalne.
 

zgrzytuÅ›  

User


ImiÄ™: Wojciech

Do³±czy³: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-11-12, 20:55   

No bo ja jutro zamierzam zapitalać do szkoły w czarnych bojówkach i w czarnym polarze (helikon infrantry) :D Nie lubię moich butów zimowych
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-12, 21:01   Re: Glany czy desanty?

zgrzytuÅ› napisa³/a:

Wiatr piździ jak szalony, deszcz pokrapuje i ogólnie nie lubię takiej pogody...

Ja tak samo.. piona :-P
Co do pytania, desanty bardziej kojarzą mi się z ubiorem wojskowym. W dużej mierze buty zależą też jak się upasują do twojego ubioru. Na przykład desanty do jeansów nie pasują już tak, jak glany. Z resztą, glany to do wszystkiego pasują. Skoro nie masz na nie na razie kasy, to zbieraj, a tymczasowo noś desanty! - Sprawiłbyś sobie do nich bojówki i zaje.biście będzie. :D
 

zgrzytuÅ›  

User


ImiÄ™: Wojciech

Do³±czy³: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-11-12, 21:07   

Bojówki to ja mam :D
Jeszcze sobie nieśmiertelniki na szyi uwiąże i bd git :P

[ Dodano: 2012-11-12, 23:29 ]
Sorrka że tak post pod postem.
Co do desantów... Mają one dość wysokie cholewki, więc tak jak spodnie od munduru mam wkładać nogawki bojówek do środka?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com