Glany czy desanty?
Odpowiedz do tematu

: Glany czy desanty?
Witam. Z góry przepraszam jeśli już było :-/
Otóż, jest jesień... Wiatr piździ jak szalony, deszcz pokrapuje i ogólnie nie lubię takiej pogody... Na glany na razie nie mam kasy a fajnie byłoby mieć :D

Ale mam gdzieś moje stare desanty (trochę tu i ówdzie przytarte ale jak odnowie to się błyszczą jak psu oczy na kiełbaskę) Tylko nie wiem czy wypada w takich chodzić, jednak różnią się od glanów i mogą dość dziwnie wyglądać na nogach, jak sobie zapitalam PKS'em po korkach w Rzeszowie.

Co Wy o tym sÄ…dzicie? :D :hyhy:

:
Mi się podobają i takie, i takie buty. Nie jest siarą nosić desanty. Najlepiej by to jednak wypadało jakbyś połączył to z jakimiś bojówkami. Ogólnie w charakterze butów na zimę, czy ogólnie zimniejsze dni też się nieźle sprawdzają, bo są nieprzemakalne.

:
No bo ja jutro zamierzam zapitalać do szkoły w czarnych bojówkach i w czarnym polarze (helikon infrantry) :D Nie lubię moich butów zimowych

: Re: Glany czy desanty?

zgrzytuÅ› napisa³/a:

Wiatr piździ jak szalony, deszcz pokrapuje i ogólnie nie lubię takiej pogody...

Ja tak samo.. piona :-P
Co do pytania, desanty bardziej kojarzą mi się z ubiorem wojskowym. W dużej mierze buty zależą też jak się upasują do twojego ubioru. Na przykład desanty do jeansów nie pasują już tak, jak glany. Z resztą, glany to do wszystkiego pasują. Skoro nie masz na nie na razie kasy, to zbieraj, a tymczasowo noś desanty! - Sprawiłbyś sobie do nich bojówki i zaje.biście będzie. :D

:
Bojówki to ja mam :D
Jeszcze sobie nieśmiertelniki na szyi uwiąże i bd git :P

[ Dodano: 2012-11-12, 23:29 ]
Sorrka że tak post pod postem.
Co do desantów... Mają one dość wysokie cholewki, więc tak jak spodnie od munduru mam wkładać nogawki bojówek do środka?

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group