Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-09-04, 09:48   

Skóra szybko przyzwyczaja się do maszynki. Z czasem już tych zaczerwienień nie ma, a to jednak duży komfort.
 

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-09-11, 11:13   

Moja sie niestety nie przyzwyczaila. Kazde golenie to krostki, swedzenie i pieczenie. Dlatego najczesciej paseczek, bo szybciej, wygodniej i mniejsze swedzenie. Ale nie jestem przewrazliwiona, jak mi sie nie chce to i nie gole sie wcale i tez jest. Wszystko w granicach rozsadku. Mam szybko odrastajace wloski i gdybym chciala byc w tym miejscu zawsze gladka jak pupa niemowlaka to musialabym jechac maszynka dwa razy dziennie. Podziekuje.
 

zelda87

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-16, 14:15   

apocalypse napisa³/a:

z paseczkiem, na Å‚yso czujÄ™ siÄ™ jak dziecko.


Dokładnie uważam podobnie. Też uważam że lepiej coś tam mieć bo tak to jak takie dziecko któremu jeszcze ani piersi nie urosły ani nic
 

Hexe  

User

Wiedźma



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 18:21   

Zdecydowanie na zero, tak raz w tygodniu. Najlepiej kremem do depilacji, wtedy nic nie wrasta, nie jest zaczerwienione, jest idealnie gładkie i w ogóle :)
 

Wiktoria Zuzanna  

User

Lola


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 22

Do³±czy³a: 15 Wrz 2014

Sk±d: Kaszuby

   

Wys³any: 2014-09-19, 22:50   

To temat o goleniu wiec porusze kwestie damskiego zarostu pod nosem. Pytanie jak go zlikwidowac? Chodzi mi o w miare bezbolesny i skuteczny sposob.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-09-20, 11:57   

Wiktoria Zuzanna napisa³/a:

damskiego zarostu pod nosem. Pytanie jak go zlikwidowac? Chodzi mi o w miare bezbolesny i skuteczny sposob.



Plastry z woskiem, sÄ… specjalne do depilacji twarzy.
Jeżeli wybierzesz dobre, to nawet unikniesz podrażnień.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-04, 22:28   

Zero, zero. Zawsze sie wkurzam, bo mam wrazliwa skore i zaraz wyskakuja mi krostki w okolicach bikini. Szpeci mnie to. :-x
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-07-04, 23:04   

jest jeszcze depilacja laserowa. Dokładnie sprawy nie znam... słyszałem tylko :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

saper1

User


Do³±czy³: 06 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 11:59   

na zero tylko i wyłącznie .
 

Kamila413

User



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³: 06 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 21:39   

Ja zawsze na zero, wszędzie..
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-07-14, 10:55   

Ja się teraz przerzuciłam na taki krem do depilacji, i jestem bardzo zadowolona z niego

20150608_062442.jpg

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 336,88 KB

_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 11:16   

Do wszystkich dziewczyn, które golą się na zero, ale mają wrażliwą skórę i dostają podrażnień - zawsze dziwiło mnie, jak wiele są w stanie przecierpieć kobiety w imię subiektywnie pojmowanego piękna. Ano to zdrowe, ani ładne. Osobiście mierzi mnie ta moda na to, by kobieta wyglądała w miejscach intymnych jak mała dziewczynka, strasznie to niekobiece i aseksowne, a krostki w tym miejscu wyglądają gorzej, niż nawet duże owłosienie.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 13:42   

Chat Noir napisa³/a:

a krostki w tym miejscu wyglądają gorzej, niż nawet duże owłosienie.


Chyba wole juz je miec, niz zapuszczac sie tam. Po pierwsze jest to mniej higieniczne i by mnie krepowalo, pomimo, ze mam stalego partnera od ponad 2 lat.

Owszem, nie depiluje sie codziennie, ale tak mniej wiecej co 4/5 dni. A pomimo to mam krostki w okolicach bikini. Nie moge przez to chodzic w stroju kapielowym, eh.. :-x
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 13:49   

Zadbany "busz" jest sto razy bardziej higieniczny niż zakroszczona ostryga, na dodatek podrażniona. Głowę też golisz na łyso, bo tak higieniczniej? Zupełnie nietrafiony argument.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 14:32   

Nie porownuj glowy do ci*y. Przeczytaj ze zrozumieniem. :mrgreen:
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com