Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 13:42   

Ale dlaczego nie? Wiesz, ile "śmiecia" nosisz we włosach? £ój, tłuszcz, pot, kurz... podejrzewam, że jest tego nawet więcej niż w miejscu ukrytym pod bielizną. Więc chyba higienicznie byłoby ogolić się na łyso?

Wiesz, ja rozumiem, co masz na myśli (tak się tylko drodzę), ale akurat higiena z depilacją nie ma niczego wspólnego.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 14:16   

I tu Cie byc moze zaskocze, bo akurat na glowie mam krotkie, ale na lyso nie potrzebuje sie golic. Poza tym myje je codziennie. :D wiec az tyle brudu tam nie gromadze.
Nie podobaja mi sie lysi, ale to nie ten temat. Koniec off topu.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-07-14, 16:57   

Chat Noir napisa³/a:

Ale dlaczego nie? Wiesz, ile "śmiecia" nosisz we włosach? £ój, tłuszcz, pot, kurz... podejrzewam, że jest tego nawet więcej niż w miejscu ukrytym pod bielizną. Więc chyba higienicznie byłoby ogolić się na łyso?


No nie wiem :). Na włosach na głowie nie masz świetnej pożywki dla bakterii, jaką są włosy tam, a właściwie jakieś "resztki" :). Podczas okresu owłosienie w miejscu intymnym też jest przeżyciem koszmarnym i uwierz, mało higienicznym.

Nie jestem zwolenniczką "fryzur" intymnych. Sama stosuję krem do depilacji, który idealną gładkość daje na 5-6 dni, ale ja mam słabe włosy i na nogach, i tam. Kiedyś traktowałam je maszynką, ale krem jest zdecydowanie lepszy i nie podrażnia. Trzeba tylko dobrać odpowiedni dla swojej skóry i wypraktykować jego czas po nałożeniu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 19:16   

motylku, wierz mi, woda i mydło (to jest jakiś żel) z powodzeniem załatwia sprawę. Byłem nieraz z dziewczynami, które były naturalnie owłosione i ani razu nie zdarzyło się, by miały w związku z tym jakieś problemy czy nieprzyjemności. Przykrych zapachów też nie uświadczyłem.

Oczywiście noście się jak lubicie (ja swoje zdanie na ten temat wyraziłem), ale nie mieszajcie do tego higieny.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-07-14, 20:22   

No nie wiem, dla mnie również włosy w miejscu intymnym, zwłaszcza latem w czasie okresu, to lekka upierdliwość. I nawet mydło z wodą nie pomogą.
_________________
meow
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:00   

destrukcyjna napisa³/a:

No nie wiem, dla mnie również włosy w miejscu intymnym, zwłaszcza latem w czasie okresu, to lekka upierdliwość


Prawda prawdziwa. Dobrze wymadrzac sie temu, ktory go nie przezywal ani raz w zyciu. Im co najwyzej poleci troszke czasem i nic wiecej, poza tym tam zbytnio ich nie maja.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:08   

mala_mii, żadna z moich partnerek nie narzekała, więc podejrzewam, że nie jest to aż takie straszne.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:17   

Chat Noir, ja swojemu też nie mówię "kochany usiądź, teraz ci opowiem, jak to wygląda od strony technicznej, kiedy leci ze mnie jak z Niagary a na zewnątrz jest +30 w cieniu"
_________________
meow
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:20   

I jaka jest w takiej sytuacji faktyczna różnica pomiędzy posiadaniem owłosienia a jego brakiem?
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:20   

Chat Noir, nie kazda przechodzi okres tak samo. :mrgreen:

W moim przypadku jest bardzo zle. Nie wspominajac o pierwszym dniu, gdzie napieprzaja mnie plecy, rozpieprza mi brzuch, ciaga na wymioty i ciagle uporczywie leci i leci. Wiec skoncz mi tutaj pisac takie glupoty o ktorych tak naprawde nie masz pojecia.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:21   

Chat Noir napisa³/a:

mala_mii, żadna z moich partnerek nie narzekała, więc podejrzewam, że nie jest to aż takie straszne.


Cóż, trafiałeś na jakieś wyjątki, bo wśród moich znajomych lepszej płci opinia jest jedna i zbieżna z moją.
Ale ludzie mają różnie. Ja wolę być gładka. Mój mąż nie ma nic przeciwko temu, a nawet gdyby miał to najważniejszy jest mój komfort psychiczny. A jeśli kobieta czuje się dobrze w swoim ciele to i mężczyzna ma z tego więcej korzyści.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:27   

mala_mii, ale ja serio pytam. Moja ostatnia partnerka np. okres przechodziła patologicznie źle (krwawiła tak mocno, że musiała spędzać pierwsze parę dni w szpitalu) i nie goliła miejsc intymnych, więc nadal nie rozumiem koleracji pomiędzy jednym i drugim. Oświećcie mnie.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:31   

Nie odczuwala widocznie takiej potrzeby. Poce sie tam, gromadza sie tam bakterie (tak wiem na ogolonej rowniez), wiec dla wiekszego komfortu sie pozbywam ich. U mnie zawsze wiaze sie to z higiena. Ot cala filozofia.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:33   

Więc robisz to, żeby tak często się myć? Serio ma znaczenie, czy te bakterie osadzą się na skórze, włosach czy na bieliźnie? Serio nigdy żadna z moich byłych nie miała problemów zdrowotnych spowodowanych posiadaniem owłosienia łonowego.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-14, 21:34   

Ciagle mam wrazenie, ze nie czytasz ze zrozumieniem.

Chat Noir napisa³/a:

Więc robisz to, żeby tak często się myć? Serio ma znaczenie, czy te bakterie osadzą się na skórze, czy na bieliźnie?



Na wszystko odpowiedzialam, wystarczy uwaznie przeczytac.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com