Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 22:41   

Ale ok, ja rozumiem, że zależy Ci na Twoim komforcie. Ale nadal nie widzę tego związku z higieną.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-21, 15:05   

Chat Noir napisa³/a:

Osobiście mierzi mnie ta moda na to, by kobieta wyglądała w miejscach intymnych jak mała dziewczynka, strasznie to niekobiece i aseksowne,



Mając na uwadze ten post i wczuwając się w pozycje mężczyzn podczas oglądania zdjęć, czytając także komentarze w tym temacie, doszłam do pewnych wniosków.
¯e w sumie będąc na miejscu mężczyzn, a jestem także biseksualna, więc w sumie dziewczyny, które depilują miejsca intymne zupełnie nie działają na mnie tak pobudzająco jak te, które coś tam pozostawiają. Więc także postanowiłam to u siebie zmienić, mając na względzie wszelkie uwagi, a także fakt, że na tym polu głupio byłoby się nie wyróżniać w żaden sposób. :-)
_________________
W miękkim futrze kota
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-24, 19:39   

ja od czasu do czasu robie sobie tzw. paseczek.. i mojego to jeszcze bardziej podnieca z tego co zauwazylam ;p
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Hermiona78

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-16, 14:00   

Dla mnie najgorszy jest moment odrastania, mam ochotę się rozdrapać
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-09-16, 14:28   

Hermiona78 napisa³/a:

Dla mnie najgorszy jest moment odrastania, mam ochotę się rozdrapać



Kwestia przyzwyczajenia oraz zależności.
Jeśli się depiluje każdego dnia, to nie ma właściwe tego problemu.

Pozostawianie paseczka jest dobrym rozwiązaniem ze względu także na doznania. Zastanawia mnie, czy tylko mnie dodatkowo podnieca, kiedy partner podczas stosunku (zwłaszcza bardzo brutalnego i tego od tyłu) za nie dodatkowo pociąga. Hm.
_________________
W miękkim futrze kota
 

memoria

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-06-01, 23:19   

To po zabiegu depilacji pastą cukrową możesz iść na epilfree i wtedy już odrastanie masz z głowy :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com