Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

szakalaka98  

User


Wiek: 25

Doczy: 25 Wrz 2011

   

Wysany: 2013-05-21, 22:44   Golenie włosów łonowych ;]

Witam, jakis czas temu ogoliłem sobie włosy łonowe koło penisa, dokładniej nad penisem, po bokach i skrocilem na worku mosznowym :)

Jednak strasznie się teraz czuje, gdyż gdy penis leży normalnie w bokserkach to ociera o króciutkie włoski pozostałe bo goleniu....

I teraz pytanie jak temu zapobiec?
Przestać się golić i czekać aż odrosną?
Golić się dalej,( jeśli tak to co ile ?2-3 dni?) Golić się dalej i z czasem samo przejdzie?

# Ps, używam pianki do golenia i zwykłej maszynki, jednorazówki ;)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2013-05-22, 09:25   

Golić się dalej :) Jak odrosną będzie lepiej, fakt, ale za to niezbyt estetycznie- chociaż zależy, co kto lubi. Nie sądzę jednak, aby 3mm włoski w tamtych okolicach zaliczały się do jakiegokolwiek kanonu piękna.
Może pomyśl nad dokładniejszym goleniem tych okolic? Nie wiem, jakiej maszynki używasz, ale miej świadomość, że najtańsze jednorazówki(te z dwoma ostrzami) mogą cię pokaleczyć. Lepiej zainwestować w te lepsze, chyba coś w okolicach 5zł za sztukę. Lepiej tną, a przy tym nie zatniesz się tak bardzo.
Co do częstotliwości- ja golę się co drugi dzień i to wystarcza, chociaż codzienne golenie byłoby moim zdaniem lepszym wyjściem.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

szakalaka98  

User


Wiek: 25

Doczy: 25 Wrz 2011

   

Wysany: 2013-05-22, 17:00   

A jak zgolić tak żeby te małe włoski były bardzo mało widoczne ,a skóre prawie że gładka?
Golić pod włos?
Bo chodzi mi o to żeby penis mnie nie drapał podczas kontaktu ze skórą.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2013-05-22, 18:20   

Najpierw normalnie, później delikatnie pod włos. Ale musisz mieć taką "lepszą" maszynkę, nie najtańszą, bo sobie krzywdę zrobisz :P
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

szakalaka98  

User


Wiek: 25

Doczy: 25 Wrz 2011

   

Wysany: 2013-05-22, 23:06   

Ok dzięki, a jesli mnie drapie to z czasem to przejdzie? po goleniu smaruje niveą lub wodą po goleniu. ;)
Zeby włoski były miękksze
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2013-05-23, 09:14   

Ja używam ałunu- bardzo pomaga. Ale z czasem skóra się przyzwyczaja i jest znacznie lepiej :)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

broken.  

User


Imię: Justyna

Wiek: 28

Doczya: 11 Cze 2013

   

Wysany: 2013-06-11, 21:51   

Jak dla mnie zapusc i sie nie mecz skoro zle sie czujesz. Masz jeszcze czas na te sprawy, chyba ze juz w wieku 14 lat rozpoczales wspolzycie ;)
 

harnasiek4

User


Doczy: 17 Kwi 2009

   

Wysany: 2013-06-14, 18:04   

Przestanie się golić nie jest rozwiązaniem, trzeba poszukać jakiegoś innego. Może przejdź się do jakiegoś sklepu i popytaj o jakieś urządzenia. Mój brat ma coś takiego do bodygroomingu i daje radę :-D
 

lapi00

User


Doczy: 16 Gru 2012

   

Wysany: 2014-04-18, 14:46   

Ja tam nie przestawałem, co dwa dni 5 minut pod prysznicem dokladnie na zero. Po miesiącu skóra się rzyzwyczaiła i spoko.
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doczy: 26 Wrz 2011

   

Wysany: 2014-04-18, 19:14   

Mi tam wolno rosną, z racji teg, że nie lubię się pierdzielić z nożyczkami żęby przycinać to zawsze wale maszynką na 0, a potem odrasta i tyle;p jak uważam, że za duży busz to ścinam.
 

martaigo  

User


Doczya: 30 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-30, 14:08   

a może wydepiluj sobie na trwałe i po sprwie
_________________
Najlepsza sesja ciążowa warszawa , abo zobacz aranżacje wnętrz Radom .
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Doczya: 24 Sty 2015

Skd: Wawa

   

Wysany: 2015-01-29, 18:06   

No! W koncu! :D Czujecie Panowie teraz to, co czują paniekiedy golą sobie nogi i także intymne okolice :D chociaż, podobno też kosmicznie nieprzyjemne jest odrastanie włosków u panów na pupie :D
 

LmMajster  

User

ElPolaczo



Doczy: 23 Lut 2015

Skd: Poland

   

Wysany: 2015-02-23, 10:40   

W wieku 15 lat pierwszy raz ogoliłem się właśnie w tamtych miejscach :)
Od tamtej pory golę się co 3-4 dni co stało się już tradycją :)
To świadczy o dobrej higienie.
Nie przejmuj się,skóra przyzwyczai się za jakiś czas do tego,że w tamtych miejscach golisz włosy i już to takie nie będzie drażniące jak początkowo.
Polecam golić się maszynką elektryczną gdyż jednorazowymi prawie zawsze się przetniesz co będzie dawało dyskomfort i skóra będzie swędziała bądz szczypała :)
Pozdrawiam :)
 

lapi00

User


Doczy: 16 Gru 2012

   

Wysany: 2015-03-15, 18:36   

marigold napisa/a:

No! W koncu! :D Czujecie Panowie teraz to, co czują paniekiedy golą sobie nogi i także intymne okolice :D chociaż, podobno też kosmicznie nieprzyjemne jest odrastanie włosków u panów na pupie :D


Faktycznie przez dwa tygodnie kuło - ale warto było. Już od dwóch lat preferuje klatę, pachy i miejsca intymne na gładko. Dwa tygodnie dyskomfortu i dwa lata uczucia schludności i higieny opłacało się i zadowolenia mojej Pani - a to jest bezcenne.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com