Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2014-03-30, 22:49

Autor

Wiadomo¶æ

Kamil  

Stały User

CienKi



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Sty 2009

Sk±d: sie bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-02-12, 16:07   Grypa?? PrzeziÄ™bienie??

Słuchajcie zdażyło mi się zachorować na kaszel i katar :mrgreen: ale za dwa dni walę tynki i impreza bedzie a ja muszę wyzdrowieć jak najprędzej... biorę wszystkie tabletki jakie mam w domu syropki nie syropki i jak narazie sie nie dzieje nic lepiej;/ macie jakiś dobry pomysł jak anjszybciej wyzdrowieć chociaż na sobotę... moze mnie potem rozwalić ale na sobotę muszę być zdrowy..... prosze o wszystkie sposoby no.. prócz czarów :mrgreen:
_________________
two beer or not two beer
 

Kara

User


Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 16:23   

musisz się dobrze wygrzać.. weź se herbatę na noc z miodem jakiś gripex noc albo polopiryne s i do łóżka pod kołdrę ciepło ubrany, przed spaniem możesz też nogi w ciepłej wodzie wymoczyć dosypać też możesz łyżeczkę soli do wody;) a na kaszel inhalacja dobra jest bierzesz zagotowujesz wodę i stawiasz baniaczek na stół zakrywasz się ręcznikiem głowę nad garnek i siedzisz tak z 15min i zaś do łóżka efekt murowany oczywiście pozytywny :hyhy:
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-12, 17:45   

Czosnek i cebula.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-12, 17:56   

Jak już coś to dział Przychodnia , czy to jest takie skomplikowane ? Nie jesteś na tym forum pierwszy raz !
PrzenoszÄ™.

Mleko z miodem i czosnkiem.
_________________
Drugs&hugs.
 

Kamil  

Stały User

CienKi



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Sty 2009

Sk±d: sie bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-02-18, 19:20   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak nienawidze czosnku i to jeszcze miałem problem tego samego dnia co na impreze się szykowałem a nie byłoby miło jakbym się czosnku ponawpierzjadł :mrgreen: wiecie nafaszerowałem sie pyralginą i przeszło jak ręką odjął... zero kataru zero gorączki aż sie potem bałem że za dużo wziąłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
two beer or not two beer
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-18, 20:50   

opisujesz mojÄ… chorobÄ™ :!: :niepewny: :-P
tak właśnie choruję od 2 dni :-x
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-18, 20:51   

Kamil jakaÅ› dobra nalewka zdrowotna i przejdzie :-P
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-23, 12:38   

Dobry sposób na szybkie zahamowanie przeziębienia jest:
Płukanie nosa bo większość zaczyna się w nosie. Gorącą wodą tz. od 43-46 stopni i na szklankę wody jedna płaska łyżeczka soli kuchennej.
Jak się płucze nos, może to być nie przyjemne za pierwszym razem. Są do tego specjalne przyrządy ect. można to robić również strzykawką. Ale nie za szybko bo ciśnienie nie może być za duże.
Opisze sposób z ręki. Nalewasz trochę owej wody na dłoń w zagłębieniu i nachylasz się na zlewem i zatykasz jedną dziurkę a drugą wciągasz to wodę. Minus taki, że smarki spływają do gardła i trzeba odpluwać co chwile. A następnie z drugą dziurka i tak 10-20 min. Po tym można wydmuchać nos, ale spokojnie.
A ze strzykawką to wkładasz końcówkę do dziurki, zatykasz tak dziurkę by woda nie wróciła tą sama i wstrzykujesz powoli, ale ruchem jednostajnym. Jak dobrze to zrobisz to woda powinna wylecieć drugą dziurką, takie czary mary :-)

Drugi sposób to płukanie gardła gorącą wodą tz. 43-47 stopni. Płuczemy około 20 min. Też działa na sobie wypróbowałem jak mnie coś brało i to tej pory jest zdrowy ;)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Memories

Wymiatacz

Kate fan's .^^



Do³±czy³: 18 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-26, 20:30   

Kamil napisa³/a:

za dwa dni walę tynki i impreza bedzie a ja muszę wyzdrowieć jak najprędzej.



no proszę , to tylko ja robię wszytko żeby zachorować ;P
_________________
'Poprzez marzenia możesz osiągniąć wszystko' <3
 

aneta27

User


Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 01:02   

Branie febrisanu jest skuteczne, mniejsze prawdopodobieństwo powikłań oraz efektów ubocznych niż w przypadku Gripexów. Poza tym świetnie smakuje ten w saszetkach. Tabletki też są niezłe no i działają.
 

kopina

User


Do³±czy³: 01 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-01, 12:40   

no wÅ‚aÅ›nie ciÄ…gle sÅ‚yszÄ™ o tym febrisanie i już sama nie wiem…moja nastoletnia córa non stop jest przeziÄ™biona. dobry jest ten febrisan? co myÅ›licie, dziewczyny?
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-04-05, 13:08   

coldrex maxgrip jest moim wybawieniem.
dwa dni i po choróbsku ;>
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

kamila82

User


Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-06, 10:54   

myÅ›limy, ze pomaga nawet samurajom! Lepiej doradźcie cos na katar sienny. wÅ‚aÅ›nie zbliża siÄ™ sezon pylenia…
 

kinia79

User


Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-06, 10:58   

a tutaj drogi samuraju ciÄ™ zaskoczÄ™…febrisan raczej pomoże ci na katar sienny, bo zawiera fenylefryne, czyli substancje skutecznie obkurczajÄ…cÄ….
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com