Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-10-12, 16:57

Autor

Wiadomo¶æ

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-13, 16:53   

SzymekHoÅ‚ownia napisa³/a:

Czy waszym zdaniem w Polsce jest wielu gwałcicieli



być może jeden z nich jest na forum i czai się właśnie na Ciebie!! :mrgreen:

Bulwersuje mnie samo zjawisko, a nie jego skala. Hmm..moment ,nie wiem ,albo za słabo szukam, albo nie ma takich statystyk, pewnie te pierwsze.bla..bla..bla reszta pytań jest do dziewczyn.

Czy kary są za wysokie? nie wiem, jakie są w ogóle. Natomiast sposób odbywania kary jest niewspółmierny do czynu.
Wczoraj na Wykopie czytałem,że w jakimś tam kraju, przyłapali typa na próbie gwałtu na nastolatce..no i mieszkańcy taki happenig mu zorganizowali, najpierw był solidny oklep, później przy użyciu tasaka rzeźnickiego ucięli mu .....na koniec wyrzucili go, żyjącego jeszcze na ulice..od tak sobie.
Facet walczy? o życie.. tak zakończył się ten artykuł.

Uważam to za dość sprawiedliwą karę.
_________________
You know who i am
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-13, 17:58   

sznurek napisa³/a:

Uważam to za dość sprawiedliwą karę.


Owacja na stojÄ…co!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-10-13, 18:41   

PoruszÄ™ jeszcze innÄ… kwestiÄ™.
Głupota ofiary nie usprawiedliwia zachowania napastnika. To, że dziewczyna wygląda czy zachowuje się prowokacyjnie, nie jest okolicznością łagodzącą dla przestępcy. Oczywiście wchodzenie do domu obcego faceta jest głupotą jednak nie oznacza to, że taka osoba jest współwinna. Zostawienie otwartej willi i wyjazd na wakacje też nie jest zbyt rozsądne, jednak nie oznacza to, że ponosimy odpowiedzialność za to, że nas okradziono. Przestępstwa winny jest przestępca, nigdy ofiara. Niezależnie od tego, czy został rzekomo sprowokowany, wykorzystał czyjąś głupotę czy zadziałał z premedytacją, kara należy się taka sama. Ja rozumiem że facet widząc roznegliżowaną kobietę myśli sobie różne sprośne rzeczy, jednak ci, którzy absolutnie muszą spełnić swoją fantazję "tu i teraz" kosztem drugiej osoby, są raczej w mniejszości. Jak widać można się pohamować.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-10-13, 19:19   

Damn napisa³/a:

Głupota ofiary nie usprawiedliwia zachowania napastnika. To, że dziewczyna wygląda czy zachowuje się prowokacyjnie, nie jest okolicznością łagodzącą dla przestępcy.



Zdaje się że niektóre przypadki w krajach muzułmańskich podważyłyby twoją wypowiedź.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-10-13, 20:50   

:-o to ciekawe, rozwiń temat.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-10-13, 22:20   

Islam to taka religia pokoju gdzie mężczyzna może bić żonę a ona z kolei nie może mu odmówić dania dupy więc czy to ją weźmie gwałtem czy po bożemu ona nie ma nic do gadania bo prawo jest prawem. A miejsca na samoobronę też nie ma bo za przemoc wobec męża kobieta trafia do więzienia. Więc tylko leżeć jak kłoda i dać się dymać.

Też bywały w niusach takie przypadki że jakiś chłop uniknął kary za gwałt bo tamta to szmata bo piętę jej było widać, łolaboa skaranie boskie! Co za dzi*ka! Pod bicz ją. Takie pier****.

 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-13, 23:28   

Damn czyli twoim zdaniem jak wyjdziesz na mróz w samych gaciach to nie twoja wina ze zmarzlas tylko złej natury? Albo jak wskoczysz do jeziora będziesz mokra też nie z własnej winy? Ja gdybym był młoda seksowną dziewczyna to nie zapuszczalbym się sam do mieszkania obcego dziada. Równie dobrze ktoś może się dziwić że go pies pogryzl mimo że wcześniej włożył mu rękę do pyska.

Skejcik dobre foto xD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-13, 23:43   

To, że większość takich głupich nastolatek co to marzy o życiu modelki, zwykle ma pusto we łbie, i pcha się do mieszkania starego dziada - nijak nie uprawnia tego dziada do gwałtu.
Kobieta ma prawo ubrać się jak chce, żaden facet bez jej zgody nie ma prawa jej dotknąć, i koniec dyskusji.
Jak ktoś ma z tym problem, to widać ma taką mentalność bydła, które musi się rzucać na każdą samicę, jak tylko zobaczy kawałek tyłka.
Taka jednostka nadaję się tylko do usunięcia ze społeczeństwa, ponieważ nie potrafi w nim funkcjonować.
KtoÅ› z was ma taki problem?

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Ja gdybym był młoda seksowną dziewczyna to nie zapuszczałbym się sam do mieszkania obcego dziada
Równie dobrze ktoś może się dziwić że go pies pogryzł mimo że wcześniej włożył mu rękę do pyska.


To jedno - fakt, że wiele takich niuń nic nie myśli, i pewnie liczy, że pooglądają znaczki, ale nie znaczy to wcale, że jak na ulicy łazi takie coś podobnego do Trynkiewicza, to dziecko nie powinno wychodzić z domu dopóki nie skończy 18 lat.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-14, 10:23   

Skarbówka zalamujesz mnie czy ja gdzieś pisałem że ten dziad ma prawo kogoś zgwałcic? Walić logikę. A druga sprawa mieszkanie a ulica która jest miejscem publicznym to są dwie różne rzeczy z założenia na ulicę bez strachu ma prawo wyjść każdy ale jak to jest w praktyce wszyscy wiemy.

I wracajÄ…c do tematu moim zdaniem kary sÄ… za niskie
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-14, 11:08   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Skarbówka zalamujesz mnie czy ja gdzieś pisałem że ten dziad ma prawo kogoś zgwałcic? Walić logikę.


No, nie bezpośrednio, ale alegoria z psem i ręką w pysku nie jest logiczna dla tej sytuacji.
Jeśli nawet dziewczyna jest tak durna, że lezie z pierwszym lepszym kolesiem ledwo co poznanym, do jego mieszkania, jeśli wierzy dziadowi, który niby to ma jej pomóc w karierze modelki - to nadal ona jest ofiarą i nie ją należy osądzać.
Dlaczego?
No dlatego, że to ją napadnięto, a nie ona kogoś.
Jasne, możemy dyskutować, że co trzeba mieć we łbie by iść do mieszkania jakiegoś borowego dziada w pojedynkę i liczyć, że będzie spoko ale z drugiej strony jeśli każda dziewczyna nie powinna się zadawać z żadnym facetem, bo to może być potencjalny gwałciciel - to jedynym półśrodkiem, który to może zagwarantować jest absolutny brak kontaktów międzyludzkich z mężczyznami.
No, bo skąd może wiedzieć, czy facetowi z którym idzie na spotkanie, nagle nie odwali i nie zgwałci jej z kumplami?

Każda ryzykuje - jednak przestępcą jest ten co gwałci, nie ta co jest naiwna i do niego idzie.
Wkładanie ręki do pyska psa to złe porównanie, czy zakładanie samych gaci przy minus 30C - jest szkodzeniem sobie mimo posiadanej wiedzy, ze to szkodzić będzie - pójście na sesję fotograficzną, nie jest celem samym w sobie dla zaszkodzenia.
Była naiwna, ale jakie gwarancje ma moja czy Twoja dziewczyna?
¯e niby "zna" swojego chłopa? ;)

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

I wracajÄ…c do tematu moim zdaniem kary sÄ… za niskie


Kary są za niskie, ale jeszcze raz przypominam, że to tylko połowa problemu - mając nawet dożywocie w kodeksie nic to nie da skoro, niższe kary za gwałt dają sędziowie-kobiety, które stanowią większość sędziów w Polsce ( to zawód sfeminizowany maksymalnie)
Główny problem jest w tym, że sądownictwo w Polsce jest tragiczne pod względem umysłowym, i wiele tępych kwok, które powinny myć kible w Castoramie zostaje sędziami, przez rodzinne koneksje.
Za kradzież Snickersa z Tesco, dostaniesz większa karę niż typek, który by kogoś pobił.
 

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-10-15, 20:07   

$karbówka napisa³/a:

Podobnie sprawa wygląda z przemocą domową, jak myślicie, ile ma szans facet na sprawiedliwy proces o pobcie przez kobietę?
Albo o opiekÄ™ nad dzieckiem?
Sfeminizowane sÄ…dy zawsze przyznajÄ… racjÄ™ kobiecie.



Niestety ale sie zgodze. Mimo, ze sama jestem kobieta to troszke wiem z bliska jak wygladaja w moim miescie sprawy o przemoc domowa czy gwalty. Facet jest zamykany w areszcie za sama skarge kobiety na policji za to, ze ja uderzyl. Ostatnio glosna na cale miasto byla sprawa nastolatki, ktora zglosila na policji gwalt przez pieciu chlopakow, zostali zaaresztowani i wyszydzeni przez wszystkich, na koniec okazalo sie, ze ona poszla z nimi dobrowolnie a zlozyla doniesienie dlatego, ze sie wstydzila, bo ktos wszystko nagral komorka...
Oczywiscie trzeba chronic kobiety, dla ktorych gwalt jest ciezkim przezyciem ale nie mozna tez zapominac o prawach mezczyzn, bo czesto niestety kobiety naduzywaja prawa dla swoich wlasnych, osobistych celow!
Przede wszystkim madre sady i madre wyroki.

cappuccino napisa³/a:

Może zamiast czytać statystyki rozejrzyjmy się w swoim otoczeniu. Wtedy dopiero zauważymy szereg ludzkich tragedii.
Zgadzam się jednak przy tym, ze niektóre dziewczyny same proszą się o tragedię. Chodzą świadomie w niebezpieczne miejsca, prowokują strojem wiedząc, z kim się zadają, piją bez umiaru na imprezach. Gdy chodzilam do liceum miałam taką koleżankę. Twierdziła, ze cały świat jest jej. Do momentu az jacyś kolesie po półmetku wpakowali ją do swojego samochodu. Trzeba mieć swój rozum.
Nie potrafię grzecznie skomentować porównania gwałtu do kradzieży oraz stwierdzenia, ze ten problem jest problemem tylko w niektórych głowach wiec napisze tylko, ze prawdopodobnie dyskutuję z baaaaaaaaaardzo młodymi osobami.



Masz racje. Zreszta nie mozna gwaltu zamknac w ramkach, bo kazdy jest inny. Kazda kobieta tez pewnie inaczej do niego podchodzi, co nie zmienia faktu, ze jest to wielka przemoc w stosunku do kobiety, wielki bol i cos czego raczej nie da sie zapomniec (i oby tylko, bo przeciez moze byc jeszcze masa roznych konsekwencji - ciaza, jakas choroba weneryczna itd.).

sznurek napisa³/a:

Wczoraj na Wykopie czytałem,że w jakimś tam kraju, przyłapali typa na próbie gwałtu na nastolatce..no i mieszkańcy taki happenig mu zorganizowali, najpierw był solidny oklep, później przy użyciu tasaka rzeźnickiego ucięli mu .....na koniec wyrzucili go, żyjącego jeszcze na ulice..od tak sobie.
Facet walczy? o życie.. tak zakończył się ten artykuł.

Uważam to za dość sprawiedliwą karę.



A ja nie, bo zla zlem nie pokonamy NIGDY.

$karbówka napisa³/a:

To, że większość takich głupich nastolatek co to marzy o życiu modelki, zwykle ma pusto we łbie, i pcha się do mieszkania starego dziada - nijak nie uprawnia tego dziada do gwałtu.



+1
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-15, 22:44   

caramella napisa³/a:

Niestety ale sie zgodze. Mimo, ze sama jestem kobieta to troszke wiem z bliska jak wygladaja w moim miescie sprawy o przemoc domowa czy gwalty


Nie ma znaczenia czy się jest kobieta czy nie - proces musi uwzględniać rację dwóch stron, w przypadku sądów rodzinnych, kobieta niemal zawsze wygrywa proces o dziecko gdy sędzią jest inna kobieta.
To pokazuje, że jest spora patologia i rzutuje na bezstronność sądów.
Ciekaw jestem co wymyślą gdy o dziecko będzie się procesować dwóch gejów. :-D

caramella napisa³/a:

Facet jest zamykany w areszcie za sama skarge kobiety na policji za to, ze ja uderzyl.


Możliwe, że były takie przypadki, jednak z tym to nie jest tak prosto - pamiętajmy, że kobiety-ofiary przemocy domowej, bardzo często niewiele mogą wskórać - policja przyjdzie, popatrzy i wyjdzie.

caramella napisa³/a:

. Ostatnio glosna na cale miasto byla sprawa nastolatki, ktora zglosila na policji gwalt przez pieciu chlopakow, zostali zaaresztowani i wyszydzeni przez wszystkich, na koniec okazalo sie, ze ona poszla z nimi dobrowolnie a zlozyla doniesienie dlatego, ze sie wstydzila, bo ktos wszystko nagral komorka...


No, tu już bardziej częsty przypadek.
To się zdarza też gdy kobieta, poszła z takim typem np. dla korzyści w pracy, a potem jak ich nie otrzymała, udaję ofiarę gwałtu.
W krajach skandynawskich z takimi cyrkami poradzono sobie dość dobrze, w Polsce jeszcze dziesiątki lat musza upłynąć zanim nasze prawo będzie w miarę sprawiedliwe.


caramella napisa³/a:

Oczywiscie trzeba chronic kobiety, dla ktorych gwalt jest ciezkim przezyciem ale nie mozna tez zapominac o prawach mezczyzn, bo czesto niestety kobiety naduzywaja prawa dla swoich wlasnych, osobistych celow!
Przede wszystkim madre sady i madre wyroki


Będzie to trudne, bo plan Ziobry aby ukrócić klikę sądową z tych samych rodzinek żyjących z profesji sędziów od kilku pokoleń, legł w gruzach, za sprawą Sejmu w 2007 roku.
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-10-17, 22:14   

Chwilę mnie nie było i już się narobiło.

Starozakonny PhD napisa³/a:

Znając to forum już jakiś czas, x użytkowników zacznie mnie teraz obrażać


Hmm...sprawdźmy:

Damn napisa³/a:

Bycie tępym kretynem na szczęście nie jest zakazane w regulaminie, więc warna nie dostaniesz :) a szkoda.


Rozumiem Twój ból, rownież mi przykro.

metalmummy napisa³/a:

Każdy dojrzały mężczyzna, kochający swoje kobiety- żony i córki, słysząc tą wypowiedź spuściłoby Ci normalnie wpie*dol.


Każdy typowy Janusz z wąsem? Z pewnością. Choć ostro podpitemu, po złojeniu skóry żonie, trudniej byłoby mnie trafić. To tylko pokazuje jak rozwinięte jest spoleczenstwo, ktore kazdy przejaw innosci w pogladach chce stlamsic.

metalmummy napisa³/a:

matka tyranka nie przytulała Cię w dzieciństwie?


Dziękuję za kolejny argument ad personam odnośnie mojego życia, o którym nie wiesz nic. Zauważ, że ja takich nie kieruję do Ciebie.

metalmummy napisa³/a:

Jeżeli można faceta wykastrować bezkrwawym emaskulatorem, chętnie bym to na Tobie wypróbowała. Dopiero zaboli.


To już groźba karalna. Cóż, miło.
Szkoda czasu dalej wymieniać. Taką to mamy wolność słowa w tej Polszy.

Lucker981 napisa³/a:

Dlaczego ja w tych postach widzę tyle agresji, a nie można normalnie podyskutować xD


Niektórzy chcieliby, żeby każdy myślał tak jak oni. I wyglądał. I był tej samej narodowości, rasy, etc.


cappuccino napisa³/a:

Szczerze - rozbawiło mnie gdy Starozakonny PhD


To dobrze, mój post był nieco humorystyczny, poniekąd dobrze to świadczy o Tobie, że masz pewien dystans.

WracajÄ…c do meritum.

metalmummy napisa³/a:

haha, żal.


£ezka w oku mi się zakręciła, gdy zobaczyłem, że rozpoczynasz argumentację od tak poważnego stwierdzenia. Pozwól, że zrewanzuję się w podobnym stylu: lol, gwałt.

metalmummy napisa³/a:

Morderstwo i trwałe uszkodzenie ciała często bywa następnym krokiem po gwałcie, jaki wykonuje oprawca


Niekoniecznie. A nawet jeśli, to wtedy może być sądzony/a za owe czyny.

metalmummy napisa³/a:

kobiety same kończą ze swoim życiem, nie potrafiąc unieść tego ciężaru


Z racji, iż zajmuję się problematyką samobójstw muszę rzec, iż jest to nieprawda. W większości krajów świata, włączając Polskę, mężczyźni popełniają więcej samobójstw (np. w Polsce 4 razy więcej niż kobiety, na Litwie ok. 6 razy więcej).

metalmummy napisa³/a:

No ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro nikt nie dotknął palcem Twojej pochwy.


Najlepiej nie wypowiadajmy się na temat morderstw, bo nikt nas nie zabił. Nota bene, z tym palcem to żart.

metalmummy napisa³/a:


Szok. Milionowe kontrakty tylko na jednym, prywatnym komputerze. Bez żadnej kopii, bez szkicu w sejfie. Kiepski jesteś.
Marny jesteÅ›, ot co. Nie drwij sobie z problemu.


To hiperbola, choć można dywagować nad tym, czy ktoś nie mógł posiadać na jednym urządzeniu danych wartych miliony. Przy okazji, znów dziękuję za komplement.

metalmummy napisa³/a:


No oczywiście, niech gwałcą bezkarnie, do woli, aż im ulży.


Czy jeśli ktoś uważa, że odcięcie ręki jest za wysoką karą za kradzież, to musi oznaczać, że nie potępia kradzieży? Ja postuluję jedynie o to, by za to przestępstwo nie pakować do przepełnionych, i tak, więzień na długi czas. Stąd porównanie do szczególnie kwalifikowanego typu zabójstwa, który jest łagodniej karany niż gwałt.

metalmummy napisa³/a:

Jeżeli na prawdę cierpisz na mizoginizm, odseparuj się od społeczeństwa albo szukaj gdzieś ratunku.


Daję sobie radę, ale naprawdę dziękuję za troskę.

$karbówka napisa³/a:


Natomiast, oczywiście gwałt jest dla kobiety gorszy niż pobicie, ciężkie uszkodzenie ciała, czy być może nawet śmierć.


To dlaczego jedynie nikły procent kobiet po gwałcie zabija się? Przecież to gorsze niż śmierć. Powiedz to także temu człowiekowi, który jest sparaliżowany, bo bronił jakiejś dziewczyny przed gwałtem i sprawca zepchnął go w dół. Gdyby ten niedoszły gwałciciel był sądzony za gwałt, najpewniej dostałby większą karę niż za uszodzenie ciała.

cappuccino napisa³/a:

prawdopodobnie dyskutuję z baaaaaaaaaardzo młodymi osobami.


Rozwiń myśl. Naturalnie jestem młodszy niż Ty, acz nie najmłodszy spośród dyskutantów. Poza tym różnice wiekowe między bodajże wszystkimi wypowiadającymi się zamykają się pewnie w 10 latach (a może i w 5?).

cappuccino napisa³/a:

Bo nie tylko kobiety można zgwałcić.


Celna uwaga, większość jednakże spłyca rzeczywistość do tego, co widzą.

sznurek napisa³/a:

w jakimÅ› tam kraju,


Yhym…pozwól mi wiÄ™c zedytować nieco TwojÄ… wypowiedź:

Cytat:

przyłapali jakiegoś typa na jakiejś próbie gwałtu na pewnej nastolatce..no i podobno mieszkańcy taki happenig mu zorganizowali, zapewne najpierw był solidny oklep, chwilę później przy użyciu podręcznego tasaka rzeźnickiego ucięli mu ..... ponoć na koniec wyrzucili go, żyjącego jeszcze na ulice..od tak sobie.
Facet walczy? być może o życie.. tak zakończył się ten artykuł.


Zakładając, że tak było, to czy uważasz, że w cywilizowanej Europie powinniśmy stosować tego typu kary?

Damn napisa³/a:

GÅ‚upota ofiary nie usprawiedliwia zachowania napastnika


Z tym się myślę każdy zgodzi, ale nie żyjemy w idealnym świecie. Trzeba jeszcze umieć dostosować się do społeczności. Będąc w Tokio mogę zostawić samochód otwarty i nikt mi nie ukradnie. W biedniejszych dzielnicach w USA tego samego nigdy bym nie zrobił.

caramella napisa³/a:

Niestety ale sie zgodze. Mimo, ze sama jestem kobieta to troszke wiem z bliska jak wygladaja w moim miescie sprawy o przemoc domowa czy gwalty. Facet jest zamykany w areszcie za sama skarge kobiety na policji za to, ze ja uderzyl.


Niestety, tak to już jest, że akty przestęstw wobec kobiet są poważniej traktowane. (Mam wrażenie, że przez założenie, iż mężczyzn nie boli lub każdy jest 150kg osiłkiem). Nie wiem jak to jest dokładnie z prawem polskim, ale w UK w trakie dochodzenia nie stosuję się zasady domniemania niewiności. Oczywiście jest to absurd, ale takie prawo. Zrobiono tak po to, by można było badać bez problemu DNA podejrzanych. Niestety, kobiety, które doprowadziły do tego nie widziały szerszych konsekwencji swych postulatów. Otóż, dzieję się teraz tak, że jeśli zostaniesz (nawet bez żadnych dowodów) oskarżony o gwałt, to nie możesz mieć tego w dupie, bo Cię skarzą bez problemu. A nawet jeśli nie, to zniszczą Ci reputację, której nikt Ci nie odbuduje, ani nie zapłaci za nią.Mało to polityków/działaczy zostało przez to wykończonych?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-17, 23:11   

Starozakonny PhD napisa³/a:

To dlaczego jedynie nikły procent kobiet po gwałcie zabija się? Przecież to gorsze niż śmierć. Powiedz to także temu człowiekowi, który jest sparaliżowany, bo bronił jakiejś dziewczyny przed gwałtem i sprawca zepchnął go w dół. Gdyby ten niedoszły gwałciciel był sądzony za gwałt, najpewniej dostałby większą karę niż za uszodzenie ciała.


Nie wiem dlaczego nikły procent kobiet zabija się, po gwałcie.
Może je spytaj?
Ja mogę zakładać, że po prostu chcą żyć.

Co do drugiego aspektu - to wina sądownictwa jak już pisałem.
W polskim prawie karnym, jest pewna luka, gdzie można człowieka zabić w pewien sposób i nie dostać za to żadnej kary, a za kradzież paczki chipsów, można iść siedzieć.
Jak usprawnisz polski wymiar sprawiedliwości to wtedy pisz tutaj, bo wypominanie tego tu i wykłócanie się, czemu za gwałt jest więcej niż za coś tam, jest głupie.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-18, 08:34   

Starozakonny PhD napisa³/a:

metalmummy napisał/a:
Każdy dojrzały mężczyzna, kochający swoje kobiety- żony i córki, słysząc tą wypowiedź spuściłoby Ci normalnie wpie*dol.

Każdy typowy Janusz z wąsem? Z pewnością. Choć ostro podpitemu, po złojeniu skóry żonie, trudniej byłoby mnie trafić.


Ta wypowiedz udowadnia nam, jak bardzo spaczony masz pogląd na świat.

Starozakonny PhD napisa³/a:

Ja postuluję jedynie o to, by za to przestępstwo nie pakować do przepełnionych, i tak, więzień na długi czas.

I Twoim zdaniem, przepełnione więzienie jest niepodważalnym argumentem na to, że gwałciciel nie powinien tam trafić?

Starozakonny PhD napisa³/a:

metalmummy napisał/a:
haha, żal.

£ezka w oku mi się zakręciła, gdy zobaczyłem, że rozpoczynasz argumentację od tak poważnego stwierdzenia. Pozwól, że zrewanzuję się w podobnym stylu: lol, gwałt.


Teraz wiesz, jak czułam się czytając Twój post.

Naprawdę nie wiem, dlaczego bronisz stanowiska oprawcy i jaki masz w tym cel, natomiast wiem, że brakuje Tobie szacunku do kobiet i ich tragedii, z tegoż względu nie dojdziemy do porozumienia.
Mam nadzieję, że zmienisz zdanie jak poznasz, co jest w życiu najważniejsze.
Nie zaciekła obrona niewyżytych seksualnie sadystów, a zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com