Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2010-05-12, 12:41

Autor

Wiadomo¶æ

MiÅ› z kuszÄ…

User



Do³±czy³: 11 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-12, 11:47   Higiena intymna a zapalenia i infekcje

Czego uzywacie do higieny intymnej i ile razy siÄ™ podmywacie?
Płyny do higieny, emulsje, szare mydło, sama woda, żel pod prysznic? Używacie cos jeszcze dodatkowo, żeby pielęgnować i zachować w zdrowiu okolice intymne? Coś mnie ostatnio swedziało po basenie w tamtych okolicach a zawsze myłam się mydłem w kostce i się zastanawiam, czy nie powinnam sie przerzucić na jakis płyn.. I dodatkowo może brać probiotyk dla kobiet? Podobno jak się chodzi na basen, to coś takiego warto brać. No sama nie wiem, jak myślicie?
 

metalowa  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-12, 14:48   

Na basenie mozna latwo zlapac jakas infekcje
normalnym mydlem sie tam myjesz? jesli tak to lepiej tego nie rob bo podraznisz sobie te okolice
ja uzywam delikatnego plynu do higieny intymnej
_________________
Gdy wiesz że twój czas jest zamknięty w dłoni
Może wtedy zaczniesz wierzyć
¯e życie tam na dole to tylko dziwna iluzja
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-12, 15:26   

Ja używam tego: http://merlin.pl/AA-Higie...0116000268.jpg, polecam.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-12, 18:34   

Miś z kuszą, osobiście polecam Ci płyn do higieny intymnej Lactacyd Femina.http://www.apteka-centrum.pl/lactacyd-femina-emulsja-p-1649.html
_________________
Drugs&hugs.
 

MiÅ› z kuszÄ…

User



Do³±czy³: 11 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 11:59   

O tym AA słyszałam, że dobry, to może sobie dzisiaj kupię. O lactacydzie dużo słyszałam i przez to podchodzę sceptycznie :P Spróbuje najpierw tego AA i może spytam sie jeszcze o probiotyk, bo ogólnie ja jem mało jogurtów i takich rzeczy, to może powinnam coś brać właśnie na okolice intymne dla kobiet, bo podobno tam flora bakteryjna jest ważna bardzo.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-13, 16:18   

Miś z kuszą, a nie sądzisz,że najlepszym wyjściem będzie zasięgnięcie u ginekologa konsultacji ?
_________________
Drugs&hugs.
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-13, 17:19   

MiÅ› z kuszÄ… napisa³/a:

Coś mnie ostatnio swedziało po basenie w tamtych okolicach a zawsze myłam się mydłem w kostce i się zastanawiam, czy nie powinnam sie przerzucić na jakis płyn.. I dodatkowo może brać probiotyk dla kobiet? Podobno jak się chodzi na basen, to coś takiego warto brać. No sama nie wiem, jak myślicie?



Moja pani ginekolog swego czasu poradzila mi, by zawsze przed wejsciem do jakis publicznych zbiornikow wodnych zalozyc sobie sredniej wielkosci tampona ;) Ponoc pomaga chronic przed takimi infekcjami (wewnetrznych).

Co do plynow- nie uzywam, bo zmieniaja srodowisko pochwy, sprawiaja, z ejest ona jeszcze bardziej podatna na zakazenia. Uzywam po prostu zwyklych kosmetykow z przyjaznym HP.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

MiÅ› z kuszÄ…

User



Do³±czy³: 11 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-14, 11:56   

slow napisa³/a:

Miś z kuszą, a nie sądzisz,że najlepszym wyjściem będzie zasięgnięcie u ginekologa konsultacji ?


Przy najbliższej wizycie się zapytam :)
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-07-20, 13:58   

Dziewczyny,skoro taki watek juz jest ,to mam pytanie-czy używacie do higieny intymnej chusteczek?
Jesli tak,to ,które sa takie najdelikatniejsze?
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-20, 15:03   

Gdy jestem w domu używam płynu Lactacyd. Nie słyszałam negatywnych opinii o nim. Jest niezwykle delikatny.
Natomiast gdy jestem w Warszawie używam chusteczek Lactacyd, ponieważ tamtejsza woda niezwykle mnie podrażnia.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Domatorka  

User



Do³±czy³a: 15 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-21, 14:46   

Zdecydowanie szare mydło szczególnie dla osób, które mają często problem z "łapaniem" zapalenia. Uwaga na niektóre płyny do higieny intymnej, uczulają.
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-21, 14:56   

Cytat:

Dziewczyny,skoro taki watek juz jest ,to mam pytanie-czy używacie do higieny intymnej chusteczek?
Jesli tak,to ,które sa takie najdelikatniejsze?

Ja często używam takich chusteczek dla niemowlaków z Jonsona. Sa bardzo delikatne.
A co do płynów do okolic intymnych tak uzywam zarówno ja jak i mój mąż. Używamy Carefree Aloesowego. Jest naprawde bardzo fajny, lekki zapch. Cenowo też w porządku.
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-08-10, 11:20   

No ja teraz wlasnie sprobowalam chusteczek cleanica i musze przynac ze tez sa dobre.Nie podrazniaja i co wazne spokojnie mozna uzywac ich rowniez po depilacji.
 

ala89  

User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 20 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 09:35   emulsja

Ja na co dzień używam mlecznej emulsji cleanic i wkładek, ale chyba spróbuje też tych chusteczek które polecacie :-)
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-08-22, 16:57   

Oj tak,zapomniałam doodac ze wkładki to oczywiście podstawa i równiez codziennie je używam.To taki zespół wespół z chusteczkami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com