Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 16:36   Homoseksualizm

Był temat o adoptowaniu dzieci przez gejów lub lesbijki.

Ale co myślicie ogólnie o takich związkach ... czy jesteście tolerancyjni?
Ja słyszałem opinie, że tacy ludzie są to ludzie chorzy psychicznie ... nie zgadzam się z tym, i jestem ciekaw waszego zdania.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 18:34   

Chorzy psychicznie ? oczywiście też słyszałam i podobnie jak Ty nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.Tak juz jest jedni czują pociąg do tej samej płci inni do przeciwnej. I myślę że nie powinno się z tego powodu tak traktowac ludzi , bo chyba każdy z nas wie o czym mówię. Organizowanie parad nie jest najlepszą rzeczą ale jak tu walczyć o prawa ? w takim świecie... Ja tam lubie patrzeć na ludzi którzy się kochaą , wiem że razem są szczęsliwi i nie ważne czy to dwie kobiety czy mężczyźni , ważne to co łączy - miłośc !
_________________
Impossible Is Nothing
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 18:40   

NIE KA¯DY RODZAJ ZASPOKAJANIA SEKSU, G£ODU ITP. JEST NATURALNY-NORMALNY.
Każda czynność - normalnie - ma coś na celu. Jeśli jest ona zasadna, korzystna i mogą ją wykonywać wszyscy normalni na ciele i umyśle ludzie to jest to czynność naturalna. Jeśli przyjąć iż homoseksualne zaspokajanie potrzeby seksu jest naturalne tzn. iż każdy może tak postępować. Pytanie brzmi: jak długo przetrwa nasz gatunek bez potomków... Jeśli - podobnie - przyjąć iż każdy może jeść co mu się podoba, to - analogicznie - jak długo przetrwa nasz gatunek gdy wszyscy zaczną "normalnie" jeść tylko gówno/chipsy/dropsy/Kinder z niespodzianką...
PS
Homoseksualizm, zoofilia, kaprofilia (zjadanie kału) itp. nie są naturalnym zaspokajaniem potrzeb, ani "prywatna sprawą" tego amatorów, gdyż żyjemy w społeczności, w dodatku globalnej, tylko problemem dla społeczeństwa, gdyż świadomie i nieświadomie tacy ludzie wciągają w to innych; tą drogą szerzą się choroby (HIV najprawdopodobniej pochodzi od małp...); w interesie naszego gatunku nie leży tego propagowanie i utrata bezpośrednio i pośrednio potencjalnie wartościowego potencjału genetycznego (w przypadku okaleczenia psychicznego, naśladownictwa, uwiedzenia). I nie należy nie tylko takim problemom sprzyjać, ale nawet je lekceważyć i trzeba starać się ich skalę ograniczać, co wiąże się z, koniecznym, dyskomfortem dla osób je tworzących.
Czy są jakieś granice?!; czy wyznacznikiem naturalności-normalności ma być nie wyższy interes, rozsądek, tylko ilość ofiar marginalnych rozwiązań natury i innych (...), czas trwania danego procederu...
Narzuca się tutaj też pytanie: jakie zachowania są nienaturalne-nienormalne (jeśli przyjąć powyższe za naturalne-normalne) i - jeśli takie są - to czy takie ich traktowanie nie jest kolejną dyskryminacją...; do czego doprowadzi takie, bezmyślne, konformistyczne, traktowanie dewiacji, zboczeń, chorób psychicznych, naśladownictwa-bezmyślności...
Podobnie - lekceważenie, "tolerowanie", propagowanie, bezmyślność, naśladownictwo - rozpleniła się plaga alkoholizmu, nikotynizmu, narkomanii. A w przyszłości należy się spodziewać implantomanii (w celu polepszenia, z zwiększenia pamięci, posiadania w sobie telefonu, odtwarzacza muzycznego, komputera itp.) (dojdzie z tego powodu do zmian genetycznych, podobnie jak dochodzi teraz pod wpływem tzw. leków - b. silnie oddziałujących z organizmem środków)).

http://www.racjonalista.pl/forum.php/p,85/s,87408
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 19:46   

Ja zgadzam siÄ™ z Karolineee.
To, że ktoś ma pociąg do tej samej płci .. to nie jest choroba. Kwestia ... hm .. upodobań?
To tak jak by uznać kogoś chorym psychicznie, bo ma inne poglądy, zainteresowania itp.. niż większość ludzi.

1. Kasiaaa, spokojnie, człowiek nie wyginie przez homoseksualistów, bo nadal na świecie przeważają heteroseksualiści i nie sądzę, żeby to się zmieniło.

2. Czyli twoim zdaniem seks powinno się uprawiać, tylko po to aby wydać potomstwo?
Tak twierdzi kościół, i w tym miejscu się z tym nie zgadzam. Nie każde współżycie musi prowadzić do prokreacji.

- - -
Ja jestem tolerancyjny, i dla mnie nie ważne jest jaką ... hm... orientacje ma osobą, którą znam.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 20:22   

I dzięki Bogu że nie zawsze dochodzi do prokreacji :-D bo za dużo by tego było ...
Sex uprawia się dla przyjemności nie ...dziecko to przypadek :-P
_________________
Impossible Is Nothing
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 21:04   

vialink napisa³/a:

1. Kasiaaa, spokojnie, człowiek nie wyginie przez homoseksualistów, bo nadal na świecie przeważają heteroseksualiści i nie sądzę, żeby to się zmieniło.



hah no nie wyginie ;) to nie mój tekst.

vialink napisa³/a:

2. Czyli twoim zdaniem seks powinno się uprawiać, tylko po to aby wydać potomstwo?
Tak twierdzi kościół, i w tym miejscu się z tym nie zgadzam. Nie każde współżycie musi prowadzić do prokreacji.



Nie. Absurd ;) Chyba nie załapałeś puenty ;D Większość seksu nie jest na potomstwo xD
A jakbyś był dzieckiem dwóch lesbijek, chciał byś mieć dwie mamusie ? a może dwóch tatusiów? wiesz jak takie dziecko będzie odbierane ?? a poza tym będzie czerpało złe wzorce. Gdy taki maluch idzie ulicą i widzi obściskującą się parę mężczyzn odbiera to za normę. A to nie jest normalne. Są badania na temat homoseksualistów. TO SIÊ LECZY.

Karolinee napisa³/a:

I dzięki Bogu że nie zawsze dochodzi do prokreacji bo za dużo by tego było ...
Sex uprawia się dla przyjemności nie ...dziecko to przypadek



no proste że jasne xD i tak jest dobrze ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 21:08   

Leczy? ...hmm nie wiem czy się śmiać czy płakać ale nawet naukowcy udowodnili że to nie jest choroba ;-) więc jak można leczyć miłość :-D ... choc czasem by sie przydało to nie możliwe. Fajnie że chociaż jeden fakt nas łączy Kasiu :-D :evil:
_________________
Impossible Is Nothing
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 21:33   

Karolinee napisa³/a:

Leczy? ...hmm nie wiem czy się śmiać czy płakać ale nawet naukowcy udowodnili że to nie jest choroba więc jak można leczyć miłość ... choc czasem by sie przydało to nie możliwe. Fajnie że chociaż jeden fakt nas łączy Kasiu



Oj nie ;P są specjalne oddziały psychologiczne ;) i to się tam leczy ;D

Hmm nie potrafię sobie wyobrazić żebym czuła coś to osoby tej samej płci. to takie ... niesmaczne ? ;D hmm miłości leczyć nie można ale choroby tak.

Czytałam ze jest w Ameryce teki stan gdzie homoseksualiści mogą brać legalne śluby i legalne adopcje. Chore. Ale te akty małżeńskie i adopcje nie liczą się w innych stanach. Dziwne .


Publikowane badania statystyczne, naukowe oraz historyczne podają, że wśród populacji ludzkiej jest średnio 2-6% osób o orientacji homoseksualnej[3][4][5], a odsetek ten jest mniej więcej stały bez względu na obszar i czas, nie ma również związku z normami społecznymi[6]. Liczba osób przejawiających zachowania homoseksualne według różnych badań szacowana jest od 1% do 10% całej populacji[7][8][9] (zob. więcej w Demographics of sexual orientation). Jednocześnie badania wykazują, że ok. 40% populacji miało w swoim życiu co najmniej jedno doświadczenie homoseksualne prowadzące do orgazmu[10] (dotyczy zarówno osób orientacji homoseksualnej, biseksualnej oraz heteroseksualnej jako forma eksperymentu, bądź seksu zastępczego).

"Zboczenie zamiast leczenia ma zyskać opiekÄ™ prawnÄ…" – tymi sÅ‚owami ks. kard. Józef Glemp opisywaÅ‚ kilkanaÅ›cie lat temu na Jasnej Górze rzeczywistość, w której Å›rodowiska homoseksualne bezkarnie obnoszÄ… siÄ™ publicznie z tym, co powinno być przedmiotem leczenia, konfesjonaÅ‚u, a w przypadku epatowania innych, także postÄ™powania karnego. Homoseksualizm, "grzech woÅ‚ajÄ…cy o pomstÄ™ do nieba", jest jak nowotwór na duchu i ciele Narodu – niezdolny do prokreacji, zapewnia sobie jednak drogÄ™ rozsiewu – poprzez deprawacjÄ™ i uwodzenie innych w krÄ…g swoich anomalii. ”
— ArtykuÅ‚ w zwiÄ…zanym z o. Rydzykiem "Naszym Dzienniku"[32


to moje zdanie nie zakopcie mnie ;)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 21:36   

Karolinee napisa³/a:

jak można leczyć miłość


kasiaaa napisa³/a:

Oj nie ;P są specjalne oddziały psychologiczne ;) i to się tam leczy ;D



Mówisz o siedzeniu za sklepem monopolowym z litrówką ... czy w barze i popijanie drinków?
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-18, 21:40   

vialink napisa³/a:

ówisz o siedzeniu za sklepem monopolowym z litrówką ... czy w barze i popijanie drinków?



nie. mówie o takich budynkach gdzie leczy się różne choroby psychiczne ;D
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-19, 14:22   

Ale homoseksualizm to nie jest choroba ;-)
_________________
Impossible Is Nothing
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-19, 15:38   

Karolinee napisa³/a:

Ale homoseksualizm to nie jest choroba



uważasz ze to normalne ??

autyzm to też nie choroba ....

choroba ma swój początek przebieg i objawy ;D
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Smalltownboy  

User


Do³±czy³: 01 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-19, 16:42   

Idąc katolickim torem myślenia można powiedzieć, że celibat też jest zboczeniem, bo jest sprzeczny z naturą.

A tak na marginesie, nie jesteśmy państwem wyznaniowym i katolicy nie mogą narzucać prawodawstwu swojego światopoglądu. Czemu, ja jako osoba, która porzuciła katolicyzm mam się w demokratycznym państwie prawa podporządkowywać moherowej obłudzie? Niech sobie żyją homoseksualiści, masoni, cykliści, ¯ydzi, a mohery najlepiej niech się zajmą swoim podwórkiem. I przestaną swoimi urojeniami uszczęśliwiać wszystkich.
Zajmijcie się budową dróg, mieszkań, infrastruktury, a nie zajmujecie się IPNami, zygotami, aborcją, gejami, handlem w niedziele itd. Bo jak tak dalej pójdzie, to pozostanie wam jedynie modlitwa przy świecach, bo nieremontowana energetyka odmówi posłuszeństwa. No, ale zresztą, po co energetyka, ważniejsze jest nadanie jakiejś szkole im. Jana Pawła II lub postawienie nowego pomnika.
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 14:28   

Smalltownboy napisa³/a:

Idąc katolickim torem myślenia można powiedzieć, że celibat też jest zboczeniem, bo jest sprzeczny z naturą.



¯al.pl... W Bibli ani w żadnym przykazaniu nie jest napisane że posiadanie potomstwa jest obowiązkiem chrześcijanina czy katolika...

A wracajac do tematu moim zdaniem każdy ma prawo mieć swój pogląd w tej sprawie. Ale Homoseksualiści żle interpretują wyraz tolerancja nie oznacza że oni mogą organizowac swoje słynne kolorowe parady w centrach miast czy mieć prawo do małżeństwa, adopcji dzieci( Przecież osoba samotna może wystąpić o adopcje dziecka a osobą homoseksualnym chodzi tylko zazwyczaj o to żeby podczas procedury adopcyjnej móc się pochawilć że jest się gejem..) czy powszechna akceptacja. Czegoś co jest skrajną mniejszością, a pojedyńcze takie jednostki nie mogą wyznaczać jakie poglądy ma społeczeństwo i twierdzić kaźdy głos sprzeciwu to faszyzm. Takie działania to nie tolerancja tylko zbyt gigantyczna poprawność polityczna, która prowadzi do tego że takie osoby o tej orientacji mają można powiedzieć przywileje a nie są równe z resztą społeczeństwa(Na przykład Hollandia). Tolerancją jest to że homoseksualiści w Polsce nie idą do więżienia za swoją orientacja, tak jak w wielu krajach świata, mogą swobodnie wypowiadać się na ten temat czy zakładać organizacje....
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 16:02   

Smerf666 święta racja : nic dodać nic ująć ;)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com