Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-25, 20:36   I-doser

Jestem ciekawa, czy ktoś z was tutaj spotkał się z "narkotykiem" zwanym I-Doserem?
Dla niewtajemniczonych - bo śmiem podejrzewać, że raczej mało kto się z tym spotkał - jest to muzyczny "narkotyk", w skrócie. Dokładniej mówiąc program do synchronizacji półkul mózgowych, miks dźwięków, które mają wprawić nas w odpowiedni nastrój, doświadczyć wrażeń podobnych do zażycia różnego rodzaju narkotyków, jak i również mają nam pozwolić doświadczyć rzeczy jak świadomy sen i inne takie.
Co o tym sÄ…dzicie?
Ze swojej strony się wypowiem, że kiedyś tam próbowałam tego i mimo wielu negatywnych opinii w internecie, że to szatański wymysł, niszczący umysł i niewyobrażalnie uzależniający, to jednak nic złego mi się nie działo - jestem tu, w pełni świadoma i nienaznaczona żadnymi "demonami".
Jeśli jest tu ktoś, kto tego próbował - jakie wrażenia?
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-09-25, 20:49   

CieÅ„Cienia napisa³/a:

Jeśli jest tu ktoś, kto tego próbował - jakie wrażenia?


Nie działa.
Nie czułem nic.A te Dźwięki tylko jakieś szumy po 20 minutach zaczęło już trochę denerwować takie ciche dźwięki - szumy i szmery.
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-25, 20:53   

wojtekt8pl, jakich próbowałeś? I w jakich warunkach? Bo sama przyznam, że pierwsze dwa nie działały, za kolejnymi podejściami już czułam ten wpływ.
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

kaszanko  

User


Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-09-26, 08:33   

Szczerze, to bawiłem się w to kiedyś - zero efektu. Zajmij się lepiej ogarnianiem świadomego śnienia ;)
_________________
Jak lustra mogą być rzeczywiste, skoro oczy nie są rzeczywiste - Jayden Smith
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-26, 09:57   

kaszanko, właśnie mam z tym problem. Udało Ci się to? Mi pomogło raz właśnie słuchanie dosa, ale tylko raz - przy kolejnych próbach już nie wychodziło.
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com