Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-03, 19:42   

Nie mam szklarni, sadzÄ™ je sezonowo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-01-03, 20:18   

W sumie wcześniej, kiedy byłam z An, to wydawałyśmy zawrotne sumy.
Pozostawione w restauracjach głównie, zamawiane jak i.
Rzadko gotowałyśmy, ona tylko potrafiła- makaron.
W sumie lepszy był ten jej makaron, niż moje batoniki zbożowe spożywane na obiad, albo pomarańcze na śniadanie, czy banany.
Paranoja.
Ile można żywić się owocami, ciasteczkami... Nie wiem, mi się zwykle udaje rok, poprzedni akademicki podobnie upłynął.
Ale często jeździłam do domu, spotykałam się.
Jakby co, badania ostatnio czyniłam na wszystko, to całkiem przyzwoicie wyszło, bez niedoborów, niedożywienia i komplikacji.
Najgorsze sÄ… moje napady jedzenia, tak zwane kompulsywne.
Ogólnie nie jem dużo, bo nie mam apetytu na co dzień. A kiedy już mam, to idę do sklepu i kupuję wszystkie możliwe żelki, na wagę. Cukierki. Jakieś kurczaki, kanapki, chipsy.
Na to ponad 100, mi niekiedy wychodzi. Spożyte w jedną noc. A to się przytrafia dwa razy w miesiącu, jakoś tak.

[ Dodano: 2016-01-03, 20:24 ]
A tak w ogóle, to moja mama zawsze się dziwi i inni, kiedy tak dużo przy nich jem. Wszystko, napycham się, aż muszę niekiedy odpinać guzik.
Ale, kiedy tak ostatnio jadłam, jakąś sałatkę, rękami, dokładniej paluszkami swymi, przy chłopaku, to znaczy jego już kończyłam, a on siedział, i patrzył na mnie, miał rękę na moim oparciu i okulary na nosie przeciwsłoneczne (swoją drogą zaje**** wyglądał) I mówi, że to cholernie seksownie wygląda. A wyobraźcie sobie, śmietana na palcach i na policzkach.
Bo ja oczywiście jem całą twarzą. :-)
Więc jem zwykle swoją porcję, zamawiam coś jeszcze, deser i dokańczam dania innych.
Jakie świństwo, wiem.
Podsumowując, ja na jedzenie nie wydaję dużo, poza wyjątkami.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 20:43   

:mrgreen:

Jeśli o mnie chodzi to bym robił masę to 6 stówek, a za całość czyli dieta+gainer+karnet na siłownię to 8 stówek trzeba liczyć.



Póki co auto mam padnięte, więc siłownia odpada, i jem co mam w lodówce, a raczej co rodzice kupią :)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2016-01-03, 22:04   

Different, taki krzykacz i ciągle na garnuszku u mamusi? W sumie nie spodziewałem się niczego innego :P
_________________
There can be only one
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-04, 00:11   

Akeyo20 napisa³/a:

Different, taki krzykacz i ciągle na garnuszku u mamusi? W sumie nie spodziewałem się niczego innego :P



Przeczytaj raz jeszcze moje posty :-D

PracujÄ™, zarabiam, dajÄ™ rodzicom pieniÄ…dze, problem?

Może Ty masz własny dom, samochód, co :hyhy: ?
 

Waleria  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 08 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-08, 10:52   

Wydaję dość dużo ale ile?Nie wiem,nie liczyłam jeszcze.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2016-02-22, 01:16   

Sporo wydaje się na jedzenie, ale nie jestem w stanie tego kontrolować zbyt dokładnie...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-02-27, 17:22   

Nie wiem ile dokładnie, nie liczę tego... Szacuję, że ok 500 zł. Ostatnio mniej jem na mieście, więc trochę taniej mi to wychodzi.
 

janczarek445  

User


ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 07 Kwi 2016

   

Wys³any: 2016-04-07, 09:36   

lexie napisa³/a:

Ostatnio mniej jem na mieście, więc trochę taniej mi to wychodzi.



Naprawdę? To co ty jesz na tym mieście. Domowe jedzenie w moim przypadku wychodzi najtaniej. Co prawda zawsze trzeba na początku pokupować przyprawy etc więc może się wydawać dużo na początku jednak z czasem koszta się zmniejszają.
 

Jaheira  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Z BG2

   

Wys³any: 2016-04-12, 19:05   

Ja też staram się ograniczyć jedzenie na mieście, a już szczególnie w niezdrowych fast-foodach. Jedyne na co sobie od czasu do czasu pozwalam to jakaś sałatka albo wrap z Salad story. A ile wydaję miesięcznie nawet nie wiem.
 

goodaz  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2016-09-30, 11:54   

My wydajemy około 300funtów miesięcznie. Nie wliczając żadnych mniejszych zakupów. Normalnie robimy większe zakupy (co tydzień/dwa) w Tesco, a jeśli potrzebujemy czegoś czego nam zabrakło (przyprawy, jakieś warzywa) to dokupujemy w warzywniaku niedaleko.
_________________
"...I’d trade my luck to know why he's caught in the crossfire and I’m here waking up to the sun and the sound of birds..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com