Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:16   

Nienawidzę imprez rodzinnych. Zawsze się nudzę, ponieważ nie mam z kim rozmawiać (w mojej rodzinie mam kuzyna w moim wieku, ale nie mamy ze sobą wspólnych tematów - jest całkowitym moim przeciwieństwem). Przez parę godzin zawsze męczę matkę esemsami, bo nie mogę z nią normalnie porozmawiać, aby powiedziała ojcu, żebyśmy już jechali... :mrgreen:
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:34   

Nie przepadam za imprezami rodzinnymi,bo zawsze niesamowicie się na nich nudzę.W mojej rodzinie nie ma nikogo w moim wieku-jedynie kuzyn lat 13 z którym się nie da rozmawiać,lub jeszcze młodsze kuzynki 1-5 lat.Z reguły pozostaje mi tylko zabawa z dziećmi lub czytanie książek pod stołem. :-D
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:40   

Dobra impreza nie jest zła, ja tam się z rodziną integrować nawet lubię :-P Ale to może dlatego, że na takich imprezach są moje ciotki, z którymi ja się niesamowicie mocno trzymam, są po prostu bardzo młode i o :-P Im młodsza ciotka tym lepiej.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-21, 17:11   

Hmm, nie powiem z biegiem czasu/wieku się nudzą, ale nie pogardzę nigdy posiedzenia z wujkiem/kuzynem nawet przy symbolicznym kielichu, gdy taka okazja się nadarzy raz na pół roku.
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-21, 20:33   

Trochę nudno ale od czasu do czasu lubię posiedzieć na imprezach rodzinnych :-)
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-03-22, 14:21   

Bardzo lubię :) a to dlatego, że jest to jedyna okazja żeby spotkać się z rodziną "nie domową". Mam wielu kuzynów i świetnie się z nimi dogaduję ;) a przy tym jedzonko dobre :P
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-23, 04:09   

Zależy jeszcze z której strony rodziny. Generalnie - nie przepadam.
Za to wesel i pogrzebów nie znosze.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-23, 20:53   

Moja rodzina jest fajna, dlatego nie mam nic przeciwko imprezom rodzinnym. Natomiast to, co zawsze mnie irytuje w tego typu spotkaniach to pytania wszystkich cioć i wujków :" To w której klasie już jesteś? Ale jesteś już duża!" Odkąd pamiętam - to samo. (;
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 12:55   

Nienawidzę imprez rodzinnych, gdyż nie cierpię ani słuchać, ani uczestniczyć w dyskusjach na temat, że pieniądze są w życiu najważniejsze. I nieważne co to za impreza, w końcu ktoś, tematy rozmów sprowadzi do tematu o materialnych rzeczach.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-03-25, 17:22   

Lubię, z wyjątkiem pogrzebów, chociaż w sumie się nie liczy bo to nie impreza.
Lubię mimo ciotek chcących wszystko wiedzieć, babci, wujków, kuzynów i kuzynek. Od czasu do czasu to nawet tęsknie do takich spotkań. A nawet jak mnie wkurzają to zawsze na chwilę mogę odejść i wrócić jak będzie inny temat przy stole.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Cole  

Hiper wymiatacz

dramatis personae



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: spod ³ó¿ka

   

Wys³any: 2010-03-25, 17:55   

Bardzo lubię. Zawsze jest zabawnie i oczywiście są prowadzone różne dyskusje do których się włączam. A kiedy zaczynają gadać o jakiejś Pani, córki babci znajomej, tej co kiedyś pracowała gdzieś tam, gdzieś tam (dla przykładu) idę po prostu zająć się młodszym kuzynostwem :)
_________________
If you have to go don't say goodbye
If you have to go don't you cry
If you have to go I will get by
Someday I'll follow you and see you on the other side...
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 18:18   

Zalezy, kto, gdzie, z kim i jak. Chociaż przeważnie mamy ten sam skład, z roku na rok się zmniejsza. Czasem potrafi być całkiem sympatycznie i zabawnie, ale gdy zaczynają się wypytywania, wtedy jest już gorzej. To jest coś, co mnie strasznie denerwuje, chociaż da się przeżyć.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-28, 12:14   

Lubię, chociaż takie spotkania nie odbywają się zbyt często. Zawsze jest coś ciekawego, a jeśli się nudzę to nikt nie karze mi tam siedzieć przecież. Mam paru kuzynów, którzy są w podobny wieku więc zawsze mogę z nimi porozmawiać, a z młodszymi się pobawić;p
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

sebastian43210  

User


Do³±czy³: 31 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-02, 09:46   

lubie bo to fajne melanże.chyba że mówimy o stypie:(
_________________
Sebastian43210
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-04-02, 11:13   

Nienawidzę takich zjazdów, spotkań rodzinnych. Doprowadza mnie to do mdłości. Pojawiam się jeśli trzeba już lub wypada po prostu jak np. ślub czy jakaś tam rocznica. A już w ogóle dostaje białej gorączki kiedy dziadostwo lub ciotostwo i wujostwo schodzi na rozmowy o mnie, te wszystkie pytania, wypytywania - krew człowieka zalewa.

W co się ubieram ? jeśli coś poważniejszego, to garnitur oczywiście. A tak to jeansy, jakaś koszula i to wszystko.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com