Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-04-02, 10:36   

średnio na jeża, ale raczej jestem na nie.
nie lubię pytań o mnie, o moją szkołę, o moje życie. poza tym nie mam zbyt licznej rodziny, nie spotykamy się jakoś porażająco często i dla mnie jest trochę krępujące i nienaturalne spotkać się raz na rok z wujostwem, kuzynami i rozmawiać o wszystkim tak, jakbyśmy się znali bardzo dobrze.
_________________
meow
 

AluÅ›  

Stały User


Do³±czy³a: 28 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-03, 09:42   

Nienawidze.! nawet jak są osoby takie w moim wieku czy troche starsze fakt moze i jest wesoło i fajnie ale nienawidzę bo starsi się wyróżniają zawsze czymś a mnie takiec os denerwuje zreszta takie imprezy sa drentwe.;/
wole spotkac sie z kumplami itd.;D

[ Dodano: 2010-04-03, 10:43 ]
Nienawidze.! nawet jak są osoby takie w moim wieku czy troche starsze fakt moze i jest wesoło i fajnie ale nienawidzę bo starsi się wyróżniają zawsze czymś a mnie takiec os denerwuje zreszta takie imprezy sa drentwe.;/
wole spotkac sie z kumplami itd.;D



____________
Szukaj mnie
Cierpliwie dzień po dniu
Staraj się podążać moim śladem
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama siÄ™ odnajdÄ™.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-11, 17:06   

Nienawidzę takich gówien
Nawet nie chodzÄ™ na takie coÅ›.
Nie lubię za bardzo swojej rodziny tej dalekiej, jak przyjeżdżają do mnie to z chęcią bym poszła gdzieś.
_________________
Kiss my ass:*
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:28   

Sukienki zazwyczaj ubieram, bo lubię w sukienkach chodzić :-)
Bardzo lubię wesela, chrzciny, komunie itp. chętnie się wtedy spotykam z rodziną, szczególnie na weselach, gdy można dłużej pogadać, i się pobawić.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-01-04, 18:08   

Lubię, szczególnie, że mam dość rozrywkową rodzinę :mrgreen: Jak wesele, to na pewno sukienka, jak chrzciny, to może być i sukienka i spódniczka, różnie bywało.
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-10, 23:03   

Może i trochę lubię. Lubię, gdy coś się wokół mnie dzieje. Nie chcę jednak być w centrum uwagi, wolę być obserwatorem. Moja rodzina jest jednak mała i właściwie imprez rodzinnych nie ma lub nie jestem na nie zapraszana (rodzice zresztą też nie). Cztery lata temu byłam na ślubie chrześnicy mojej mamy, wcześniej - to ja zapraszałam gości na swoją komunię. Wcześniejszych uroczystości już nie pamiętam. Były zbyt dawno, żeby cokolwiek zostało w mojej pamięci.
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2017-06-17, 10:06   

Rodzinne imprezy ani ziębią, ani grzeją. Z reguły jest sympatycznie, i o to głównie chodzi. I tak się specjalnie nie udzielam podczas ich trwania, ale też nie jestem atencyjny i nie przeszkadzam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-07-21, 13:07   

Takie imprezy, to nudy na pudy.
Zwłaszcza od strony mojej mamy, bo od strony ojca, to czasami na jakieś sprzeczki można natrafić. Raz nagrałam to na kamerę i mam dowód rodzinnych nieporozumień.
Chociaż raz, przyznaję bawiłam się wspaniale, to były chrzciny, a ja byłam matką chrzestną, schlaliśmy się wtedy z moim kuzynem (który był ojcem chrzestnym), a potem opuściliśmy przyjęcie i udaliśmy się do mojej cioci. I tam też musieliśmy pić. Mój kuzyn pokazywał mi jakieś akwarium, a mama kazała mi już więcej nie pić wódki, a ja czułam się jak studnia bez dna.
Obecnie odczuwam lekki dyskomfort, poruszają bowiem tematy przyziemne na tyle, że zasnąć można przy stole. Że tylko siedzę totalnie rozluźniona i rozmyślam o własnych sprawach, uśmiecham się też dla zachowania pozorów, czasami ktoś mi poleje i zapyta: a co sądzi o tym nasza pani filozof?
_________________
W miękkim futrze kota
 

obcasik

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-11-27, 16:18   

Idę za tydzień na wesele i jednak wybieram cieplejsze obuwie. Zdecydowałam się na botki na szpilce http://www.lubiebuty.pl/obuwie/botki.html Są eleganckie, stylowe i robią wrażenie ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com