Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-02, 16:02   Imprezy rodzinne

Czy lubicie imprezy rodzinne typu wesele itp. :?:
w co się wtedy ubieracie, sukienka czy ładna bluzeczka i spódniczka i do tego szpilki czy balerinki :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 17:42   

Lubię, lubię z jednym ale... Jak jest ciekawie. Tyle. Jak? Na grilla luźnie, ale ładnie, a gdy impreza wymaga stosowności, wtedy ubiór ma być naprawdę super :).
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-08-02, 17:44   

karola505 napisa³/a:

Czy lubicie imprezy rodzinne typu wesele itp. :?:

lubiÄ™.

karola505 napisa³/a:

w co siÄ™ wtedy ubieracie

jezeli wesele to obowiazkowo sukienka i szpilki.
Jak jakas mniej oficjalna to rurki, jakaś bluzka i żakiet i szpilki <3
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-02, 18:54   

Raczej nie lubię takich imprez, chociaż zależy do kogo się jedzie :-P

A w co się ubieram? Z racji, że nienawidzę garniturów, to zazwyczaj jakaś koszula i dżinsy, albo jakieś spodnie...
 

Yakoma  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 22:16   

ja tam lubię takie imprezy ale jak napisał Vialnik zależy do kogo się jedzie jak były jakieś stypy u rodziny ze strony ojca to wolałam się tam nie pokazywać bo było nudno, beznadziejnie i nikt nie czuł się swobodnie(mama rozwiodła się z ojcem) przynajmniej ja tak sądzę, a jak są imprezy u mamy to jest swobodnie i ciekawie. Zakładam wtedy jakieś kiecki jak jest bardziej uroczyście, a jak jakiś grill czy czyjeś urodziny to dżinsy i jakaś fajna bluzka :mrgreen:
_________________
Zbudowałeś szałas jak wigwam Indianina

Który jest przenośny razem z całym życiem

Wystarczy tylko miejsce w wyobraźni

Pod rozłożystym drzewem...
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-08-03, 18:16   

karola505 napisa³/a:

Czy lubicie imprezy rodzinne typu wesele itp.



Lubię, a wesela, to już naprawdę bardzo :-)

karola505 napisa³/a:

w co siÄ™ wtedy ubieracie



Zależy od imprezy, ale jeśli jakieś imieniny czy coś takiego, to spódniczka lub rurki i bluzka jak chłodniej to jeszcze żakiet. No, a jeśli wesele, lub bardziej oficjalna impreza, to wtedy ładna skuienka, buty szpilki.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-03, 22:26   

Nie znoszę takich imprez. Jak tylko mogę to się z tego wywijam. W szczególności nie cierpię jakiś obiadków rodzinnych. Wesele może jeszcze jakoś zniosę jak jest dobre żarcie i mogę szybko się uwinąć. Ostatnio byłam na jednym z mym lubym. Trochę się pomęczyliśmy, pozamulaliśmy przy stole i poszliśmy do pokoju. Nie było najgorzej. Przynajmniej nie było to "wiejskie" wesele a takie z klasą. Ale więcej nie mam zamiaru w najbliższym czasie się wybierać.
 

mrs_tarotka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Maj 2008

Sk±d: z Nik±d :P

   

Wys³any: 2008-08-06, 15:32   

Ja też nienawidzę takich imprez. U mnie w rodzinie panuje taka dziwna moda, że stroją się tylko dorośli a młodzież przychodzi w mniej zobowiązujących strojach. Mnie to pasuje :mrgreen:
_________________
nienawidzę poniedziałków.. xD
 

SyLwUs2927  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-08-06, 21:37   

Wesela i te inne bajery owszem lubiÄ™ ba uwielbiam :mrgreen:
_________________
Mały, pyskaty, wredny, słodki Aniołeczek z charakterem, różkami i ciętym języczkiem ;p ! :) - taaak..to właśnie ja! ;D
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-06, 23:13   

lol ... odbiegnę od tematu ale ... wypowiedziałem się tu, a nie popatrzyłem w jakim to jest dziale :mrgreen: Czemu to jest umieszczone w temacie "Dla kobiet" ?? hah
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-08-07, 10:58   

O to, to chyba musisz zapytać Karolę :-D Chyba jej się coś pomyliło... ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-07, 13:00   

Ja jak już to chodze na imprezy rodzinne mojego chłopaka :P
na swojej rodzinki nie lubie specjalnie :):)

No nic nie jest tajemnicą że z dalsza rodziną się nie dogaduje specjalnie ale na wesele ich zaprosze tak z uprzejmości :P

A jak się ubieram :)? normalne czyli "pól elegancko" ale nie zobowiązująco :P
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-08-30, 19:02   

To zależy. Bo jak ma być tam tylko "starsze" pokolenie to nie za bardzo, nie ma nawet do kogo gęby otworzyć. :mrgreen: Ale jeśli jest chociaż jedna osoba w mniej więcej moim wieku z którą można pogadać to czemu nie. Tak samo nie lubię tańczyć z dorosłymi paniami. :-D A ubiór zależy od rodzaju imprezy. ;-)
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-30, 19:28   

Ja lubię takie imprezy. Zawsze to można poznać członków rodziny, któryc sie na oczy nie widziało.

Co do ubioru to zależy gdzie, co i jak. Ale jeśli chodzi o wesela to koniecznie sukienka i baleriny, bo w szpilkach trudno wytrzymać całą noc na parkiecie ;)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-08-31, 19:48   

kasiaaa napisa³/a:

bo w szpilkach trudno wytrzymać całą noc na parkiecie ;)



Trzeba mieć poprostu dobrze dopasowane szpilki. Wtedy są wygodne ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com