Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-02, 09:16   Infibulacja

Moja partnerka zażądała bym się pozbyła warg sromowych, to na początek -zaznaczyła. Ona sama jest po infibulacji i wygląda pięknie i podniecająco.Ja chcę to zrobić, ale się trochę boję i nie wiem gdzie się to robi. :?: Podnieca mnie takie małe poświęcenie, ale nie wiem jakie będzie jej następne żądanie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-07-02, 10:17   

Ogarnij się.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2016-07-02, 11:06   

Jesli podnieca Cię poświęcenie to idź się leczyć i poświęć się dla świata. 1 pseudo lesbijke mniej.
 

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-02, 13:41   Poświęcenie?

Dziękuje za życzliwość i dobrą radę. Liczę również na krytyczne uwagi.
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2016-07-02, 14:21   

Jeżeli chcesz to zrobić, to to zrób. Jesteś wolnym człowiekiem i masz prawo robić, co chcesz. Pamiętaj jednak, że inny człowiek nie ma prawa żądać od Ciebie czegokolwiek, nawet jeśli to Twoja partnerka życiowa.

Zastanów się dobrze na tą decyzją, bo możesz jej potem żałować. Najważniejsze, żebyś akceptowała siebie taką, jaka jesteś.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-07-02, 15:44   

Adreamin napisa/a:

1 pseudo lesbijke mniej.


A co Ty jako pseudoheteroseksualista chcesz Tą uwagą udowodnić?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-02, 17:56   Poświęcenie?

Oczywiście, że mam obawy i wątpliwości, dlatego się radzę Was. Po infibulacji wygląda się całkiem fajnie, przynajmniej z babskiego punktu widzenia, tak że nie ma w zasadzie czego żałować. U kobiet "te rzeczy" starzeją się bardzo szybko, mnie już zaczyna wystawać coś, czego dawniej nie miałam, a jak patrzę na nagie zdjęcia kobiet i widzę te fałdy, wystające "mięcho" to mi się niedobrze robi.Nie mamy nic wspólnego z islamem, choć pewnie jakiś wpływ ich kultury na europejki będzie zauważalny. Ale islam ma dopiero pięćset lat, a tego typu zabiegi znane są od tysięcy. Problem właśnie z samym zabiegiem. Gdzie go zrobić, no i trochę się go boję.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-07-03, 02:01   

Na Twoim miejscu bym się jednak zastanowił. Czy Twoja partnerka przeszła taki zabieg? Co z doznaniami seksualnymi, czy nie będzie po tym mniej przyjemnie?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-03, 11:36   Poświęcenie?

Mnie i mojej partnerce wystarczającą przyjemność sprawiają delikatne pieszczoty, przytulanki, muśnięcia - o żadnej "penetracji" nie ma mowy. Moja partnerka jest po takim zabiegu i przyjemność z pieszczot ma na równi ze mną , a może większą, bo jak ją dotykam w "to miejsce" to aż piszczy. Niby ma usuniętą łechtaczkę, ale pod spodem czuje się lekkie zgrubienie i ono jest bardzo, ale to bardzo wrażliwe.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-07-03, 20:59   

Szura napisa/a:

Niby ma usuniętą łechtaczkę, ale pod spodem czuje się lekkie zgrubienie i ono jest bardzo, ale to bardzo wrażliwe.


Łechtaczka tak na prawdę kryje się wewnątrz, ma ok. 7cm. Wystaje tylko jej żołądź.
Dla mnie to okaleczenie, które kojarzy się z reżimem i zniewoleniem kobiet. Jeśli Ci się nie podobają Twoje wargi mniejsze może udaj się na labioplastykę.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-04, 09:12   Poświęcenie?

Więc zagadka wyjaśniona, to co zostało jest nadal wrażliwe, a może bardziej niż przed zabiegiem. Ja sobie się nie podobam, ale chyba nie o drobną "poprawkę" chodzi.Po infibulacji cipka wygląda przeuroczo, cała góra, to maleńka blizna aż do ujścia cewki, dalej tylko dyskretne "wejście" do pochwy. W żartach nazywam Ją - moją Barbi, bo podobnie "tam" wygląda. Bardzo mi się to podoba, ciekawe czy mężczyzną też by się to podobało, ale nie zdziwiła bym się gdyby tak było. W każdym razie koniec z "mięchem" z tym czymś, co wisi i wystaje, a czego nie ma u młodych dziewcząt.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-07-04, 14:18   

Szura napisa/a:

W każdym razie koniec z "mięchem" z tym czymś, co wisi i wystaje, a czego nie ma u młodych dziewcząt.


taka kolej rzeczy, że dziewczęta dorastają i stają się kobietami, a wraz z fizyczną zmianą powinna iść w parze ta mentalna, której tu ewidentnie brakuje
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-04, 15:49   

A ty mamuśka się nie zorientowałaś, że to kolejny świr?
Ten zabieg, jest nawet w takich bantustanach jak Nigeria zakazany przez prawo federalne... :-D

Szura napisa/a:

Bardzo mi się to podoba, ciekawe czy mężczyzną też by się to podobało, ale nie zdziwiła bym się gdyby tak było


No, na pewno, jak jest islamskim fanatykiem i ma nasrane w głowie, to go pewnie bawi okaleczanie kobiet.
 

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-04, 19:24   Kolejny świr.

Dziękuje za dobre słowo i poparcie. Ja też uważam, że wszelki przymus powinien być zabroniony, ale ja pisałam o dobrowolnych decyzjach, o sprawach o których mężczyzna nie ma pojęcia. Odnośnie wpisu metalmummy, to wiem o czym mowa; - racjonalne myślenie, dorosłość emocjonalna to wartości niezaprzeczalne, tylko jakoś nie lecą na nie nasi partnerzy i partnerki.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-04, 20:58   

Po pierwsze zabieg o którym piszesz jest łamaniem prawa, po drugie, miliony kobiet na świecie zrobiłyby wszystko, żeby nie było on na nich przeprowadzany, bo jest nieuzasadniony z punktu widzenia medycznego, wywołuje okropny ból, i powikłania.

Po trzecie mylisz prymitywny zabieg okaleczania z powodów pseudo-religijnych, z tym co jest dostępne dla kobiet w krajach cywilizowanych tj. chirurgia plastyczna miejsc intymnych.
Ciężko mi uwierzyć, że jakaś klinika w kraju to przeprowadza z powodów wyżej wymienionych, ale i takich, że nie wierzę w masy kobiet lgnące do tego typu "zabiegów".

Po czwarte najważniejsze:

Szura napisa/a:

pisałam o sprawach o których mężczyzna nie ma pojęcia


Oczywiście jako płeć męska mogę nie mieć pojęcia, ale jako człowiek, idiotą nie jestem i widzę, że masz w głowie nieźle nasrane - http://www.beztabu.com/showthread.php?p=1185793 :] - na kilku innych pisałaś to samo...


Opowiedziała mi, że na Ukrainie działa paramilitarna organizacja samych dziewczyn Asharda, które właśnie poddają się zabiegom, po których nie miesiączkują, - są ,,czyste,,


Niby to? - http://podroze.onet.pl/am...z-ukrainy/tmyk0
"Nikt nie wie gdzie mieszkają, ale wiadomo, że sobie wycinają łechtaczki..." - pewnie do sklepu po jedzenie też mnie chodzą, tylko polują na niedźwiedzie.

Na dodatek wystarczy wpisać w google - i nawet można zobaczyć https://www.youtube.com/watch?v=XJK1rOS5Vko
Czyli wycinają łechtaczki by się bawić w coś podobne do kung-fu? :hyhy:
Po kolei.

Asharda - ukraińska sztuka walki bazująca na technice Bojowyj Hopak

Hopak bojowy (ukr. Бойовий гопак, nazwa używana przez polski ośrodek – bojowy hopak) – ukraińska sztuka walki, która została opisana i usystematyzowana przez Wołodymyra Pyłata w 1985 roku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wo%C5%82odymyr_Py%C5%82at - radziecki gimnastyk i karateka, stworzył na podstawie tańców kozackich tego całego "Hopaka" - i od niego niby wywodzą się te ukraińskie Amazonki wycinające sobie łechtaczki, żeby ćwiczyć, coś co wymyślił radziecki nauczyciel WFu

Dobra jesteś... albo dobry... :-D
Ciekawe czy w Polsce dziewczyny chodzące na judo sobie coś wycinają?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com