Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kolipq  

User


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-14, 11:56   Informatyka w Biznesie na UE we WrocÅ‚awiu po angielsku?

Witam! Obecnie jestem w maturalnej klasie i zastanawiam się nad wyborem uczelni. Mój profil nie pozwala mi na pójście na takie uczelnie jak np. PWr, dlatego też myślę nad UE we Wrocławiu. Najbardziej zainteresował mnie kierunek Informatyka w Biznesie, prowadzony również w języku angielskim (Business Informatics). Jestem w klasie z angielskim na wysokim poziomie, potrafię mówić, dobrze rozumiem teksty, słuchania itd. ale nie jestem wielkim specem od tego języka. I tu pojawia się pytanie, czy dam radę sobie na studiach, gdzie wykłady będą po angielsku, bo jak mniemam tak to wygląda? Chyba, że wygląda to inaczej, że np. wykład jest w obu językach (polskim i angielskim)? No i najważniejsze pytanie - czy w ogóle jest sens studiować po angielsku, oprócz tego, że nauczyłbym się lepiej mówić i poznałbym szerszy zakres słownictwa, jeśli chodzi o wykonywany zawód po tym kierunku? Jakie są w ogóle opinie o tym kierunku? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

Andrzej
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-10-14, 12:05   

Co do Twojego pytania: nie wiem. Angielski jest bardzo ważny i taki kierunek na pewno rozwinie Twoje umiejętności.

Co do PWr i ogólnie studiów: rób rozszerzenia. Koniecznie z matmy. Najlepiej, gdybyś miał: rozszerzenie matma, fizyka i angielski.

To BARDZO ważne,
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

kolipq  

User


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-14, 12:14   

Ale napisałem właśnie, że z PWr nici, bo profil mojej klasy na to nie pozwala. Zdaję rozszerzony Angielski i Geografię, reszta na podstawie, czyli Polski i Matma.
 

JuMp3r

User


Do³±czy³: 03 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-03, 02:26   

Mogę prosić o kontakt ? (PW)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com