Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cichosza  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 18:06   

Muzyka, środki czystości (lekka nerwica natręctw, zawsze muszę mieć chusteczki zwykłe, odświeżające, pastę i szczoteczkę do zębów, etc.), słodycze w zasadzie, Internet, telefon komórkowy (co raz to mniej), książki, ludzie, samotne spacery.
_________________
jestem powątpiewaniem w sens i formą ponad treść'
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-06, 11:57   

Zawsze byłem z dala od alkoholu i narkotyków, lecz jeden miesiąc to zmienił.
Lecz ostatnimi czasami nie umiem patrzeć w lustro...
Zaczęło się od dwóch piw dziennie, i weekendowi imprezami zakrapianymi, "co to dwa piwa dziennie" co to imprezy przecież każdy się bawi.
Wmawiałem sobie to codziennie, że nie mam z tym problemów.
"Kumple" mówili napij się co co szkodzi, wciągnij to zabawa.
Później przez to straciłem coś swoją połówka, dziś mi napisała e-maila z prawdziwym powodem rozstania.
"Pachniałeś perfumami, teraz wódką i piwem"
Po rozstaniu, zacząłem dużo pić. Upijałem się nawet w pracy, pijany kilka razy pokazałem się na treningu zostałem wyrzucony. W kobiecej kadrze, zacząłem podrywać moje zawodniczki. Za co zostałem wydalony, a wniosek został przedstawiony w PZPN-ie. Nawet pijany i naćpany wchodziłem na forum, teraz zacząłem czytać moje posty. I widziałem w nich "innego" mnie, chamski, obrażałem userów. Kiedyś za takie coś sam banowałem, a teraz? Postępuje i dziwie się że nie jestem zbanowany.
Ogólnie dwa piwa, mogą przerodzić się w alkoholizm. Te dwa piwa mogą zrujnować życie. Czy z tym skończę? Nie wiem.
Nie chce tu przedstawiać żale, tylko sądzę że ktoś to przeczyta i zrozumie.
¯e dzięki dwóm piwom, można stracić coś na co pracowało się latami.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-06-06, 12:17   

Współczuję Ci Constantine. Masz rację, niewiele potrzeba by się staczać. Wyjdziesz z tego chłopie i będziesz szczęśliwy.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-06-06, 12:19   

Constantine, nie będę Ci matkować. Ogólnie to Twój post zwalił mnie z nóg, bo zawsze byłeś taki dojrzały, rozważny, rozsądny. Jedyne, co moge poradzić to może iść na spotkanie AA.
Masz moje fluidy.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-06, 12:24   

alpen. napisa³/a:

Ogólnie to Twój post zwalił mnie z nóg


Nie przeczÄ™.

Constantine, będzie dobrze, ale Ty musisz tego chcieć. A wiemy, że chcesz.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-06, 12:28   

Zszedłeś na złą drogę to masz, żeby bawić się w taki sposób trzeba mieć silną wolę - wiesz o co mi chodzi.
Nawiasem, ludzie wychodzili z gorszego gówna, ty też wyjdziesz.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-06-06, 13:54   

Wow, Konstanś. No, szczena mi opadła. Ej, ale walczysz z tym, nie? Walcz. Jesteś silny facet, dasz radę.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-06-06, 16:46   

Ja jestem uzależniony od muzy(chyba) musze słuchać codziennie w tygodniu ok 4h a w weekendy po 3
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-06, 18:52   

Constantine, zatkało mnie! Zarejstorwałam się na tym forum kilka dni po tobie i zawsze podziwiałam dojrzałość bijącą z postów. Inteligentne wypowiedzi itd. Co prawda ostatnimi czasy zauważyłam, że twój cięty dowcip przemienił się w trochę chamski ale nic więcej.
Mam nadzieję, że uda ci się z tego wyjść- wierzę w ciebie!
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-06, 22:45   

Constantine, jeden miesiąc? ; o ale nie jest tak źle, jeżeli widzisz problem. Gorzej jakbyś nie przyjmował do siebie wiadomości, że jesteś uzależniony. Silna wolna w takich sprawach jest najważniejsza.
Ja jestem uzależniony od telefonu, ale nie chcę walczyć z tym uzależnieniem bo jest bardzo przyjemne;) i ma tylko pozytywne skutki;p
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-06, 22:52   

Constantine, ja ostatnimi czasy widziałem co rusz to inne twoje oblicze, jeśli to co napisałeś jest prawdą to powiem ci że nie podejrzewałem że tak łatwo się poddasz...

a moje uzależnienia? internet, to forum, piłka nożna, weekondowe piwo, życie(bo kiedyś to różnie bywało )
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-06-07, 10:29   

Constantine na pewno dasz sobie z tym radę-czasem trzeba upaść na dno żeby się podnieść.Masz nasze wsparcie i oby Ci to pomogło. ;)

Moje uzależnienia?Wydaje mi się,że komputer,przez co ostatnio boleśnie odczuwam skutki 'odwyku' i komórka.Typowe 'inne' uzależnienia dzisiejszych czasów...
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-07, 22:05   

Constantine, potrzebujesz silnej woli i opieki. Da się z tego wyjść, naprawdę. Opamiętałeś się, jeszcze nie wszystko stracone.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-07, 07:53   

moj najwiekszy nalog to pewna gra bez ktorej nie moge zyc, wiele razy probowalem z tym skonczyc ale bez skutkow.
z alkoholem nie mam zadnych problemow chociaz pije nawet czesto, lecz mam teraz przerwe (od poczatku wakacji kropli w ustach nie mialem), w szkole w tym roku mialem ostry problem poniewaz dzien bez wodki, wina, whiskey byl bardzo ciezki prawie codziennie na fazie wbiegalem na lekcje i tak od 1 wrzesnie do przyjscia pijanemu i troche spalonemu na rozdanie swiadectw , papierosy nie pale.
Z drugami jest inaczej niz z %, mozna bez tego wytrzymac lecz bez tego ciezko na imprezie jak sie oderwe od wowa to po to aby cos wziasc lub sie napic ... ale nie odczuwam potrzeby picia alko czy brania czegos.
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

szelka_oi  

User

mrówa-punkówa



ImiÄ™: Anka

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Maj 2010

Sk±d: Nysa

   

Wys³any: 2010-07-15, 22:19   

muzyka zwłaszcza punk to moje uzależnienie, potrafię słuchać całymi dniami, chodzić codziennie na punkowe koncerty a mi ciągle będzie mi mało!! Ale nawet nie próbuję z tym walczyć bo mi dobrze
_________________
Punk to brudas, punk to śmieć, punk nie zginie punks not dead
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com