Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:33   

Ja planowałam zakup skrzypiec przez neta ,ale zrezygnowałam takie rzeczy wole kupować jednak w sklepie muzycznym:)
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

Misiek  

User



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:40   

Ja kupuję wiatrówki przez neta. Wcześniej oglądam filmiki o tej wiatrówce, czytam opinię innych, szczegóły - z czego jest zrobiona itd.
Oprócz wiatrówek kupiłem kilka rzeczy na allegro. Uważam ze zakupy przez neta są nawet fajne bo towar dostaję na następny dzień i nie muszę nigdzie jechać.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty.
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-03, 15:48   

Przez neta kupuje tylko wtedy jak musze, bo nie mam innego wyboru i to najczęściej książki, których nigdzie nie mogę znaleźć...
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 16:55   

Wcześniej nie robiłam zakupów internetowych, ale ostatnio zamówiłam sobie zestaw maturalny z Operonu do historii. Tanie to nie jest, ale bardzo świetnie wydane i układ vademecum mi się podoba. Moja siostra, z tego co wiem lubi kupować w internecie. Kupiła sobie niedawno bluzkę i nie była z niej zadowolona, a mi się bardzo spodobała, świetnie na mnie leży i dobrze na mnie wygląda, więc to ja w niej chodzę :hyhy:
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-01-03, 18:35   

Ja robię bardzo dużo takich zakupów.
Zaczynając na książkach, a kończąc na ubraniach.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-01-03, 19:06   

Ja też kupuje dużo w necie, ponieważ jest dużo taniej niż w sklepie.
I jeszcze nikt mnie nie oszukał... :]
_________________
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-04, 21:16   

Uwielbiam zakupy przez internet. Mogę spokojnie 10 razy przeczytać opis produktu, poszukać na bieżąco komentarzy odnośnie niego i nie muszę wychodzić z domu. Czego chcieć więcej. Parę razy wkurzałam się na sprzedawców z allegro, ale nie zostałam oszukana.
 

Mimid  

Stały User



ImiÄ™: Marcelina

Do³±czy³a: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-29, 16:00   

Koszulki, rzemyki i koraliki - rockmetalshop.pl oraz książki, najczęściej w merlinie. Zdarzya mi się też kupić jakieś drobiazgi np. plakaty, przybory szkolne.
_________________
'Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.'
Julian Tuwim

'Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć. Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy.'
Gregory House
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-29, 18:01   

dosyć często kupuję rzeczy przez neta oprócz ubrań
głównie allegro
czasem jakaś książka to na różnych stronach to co skąpiec.pl pokaże ;D
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-29, 19:27   

Allegro.
Najwięcej kupuję tam sprzętu jeździeckiego ze względu na dostępność różnych produktów i niskie ceny (: Rzadko cokolwiek innego choć czasem zdarza się jakaś sukienka,czy też buty.
_________________
Drugs&hugs.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-10-31, 22:55   

Nie mam jakoś zaufania do zakupów przez internet. Do tej pory kupiłam dwie rzeczy. Książkę i śliczny portfel <3 na allegro. Nic poza tym. A na zakupów butów/ubrań to już w ogóle bym się nie zdecydowała. Musze wszystko przymierzyć, pomacać, pooglądać.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

MiauczyńskiAdaś

User


Do³±czy³: 03 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-04, 20:32   

Ja uwielbiam internetowe zakupy. Mogę bez wychodzenia z domu nabyć to co potrzebuję, pozatym w necie jest taniej (np. elektronika). Przez internet kupuję też dużo książek, można znaleźć pozycje których nie ma w księgarniach i to po ekstra cenach. Ostatnio szukałem eleganckiego zegarka, takiego do garnituru na studniówkę i odkryłem stronę zegarki.com.pl polecam, mają niesamowicie duży wybór i ceny są też niższe niż w tradycyjnym sklepie.
 

kapryśna

User



Do³±czy³: 03 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 20:25   

sporo rzeczy zamawiam przez internet, bo wychodzi po prostu taniej i nie musze ruszac tylka z domu... jest to szczegolnie wygodne jesli chodzi o ciezko dostepne towary.

czesc zanim zamowie, to pomacam w normalnym sklepie i dopiero decyduje sie na skladanie zamowienia droga elektroniczna.

glownie kupuje ksiazki, elektronike i jakies kolczyki/dekoracje.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 18:24   

Zazwyczaj na allegro kupuje.
Ostatnio nie chcę mi się chodzić po sklepach.
Mój ostatni zakup przez internet to buty, a najczęściej kupuję książki lub drobne ciuchy krawat, szelki itp.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-10-14, 18:50   

Kupuje na allegro albo na innych stronach,które są już nastawione na produkty jednego rodzaju jak np.okulary.Kupował bym wcześniej bo jest to dużo wygodniejsze od łażenia po sklepach,ale dodatkowe koszty przesyłki powodujące,że produkty są droższe zniechęcają do tego,szczególnie kiedy koszty te są droższe niż sam produkt.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com