Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-23, 16:04   

Nigdy mi sie nie zdarzylo, by znajomosc przetrwala wiecej niz miesiac. Kilkakrotnie kusilo mnie aby sie z kims spotkac, jednak po chwili namyslu dawalam sobie spokoj - oczywiscie dlatego iz mialam obawy.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-07-23, 16:57   

Malolatka napisa³/a:

niestety - anonimowi,to nie Fb,gdzie widzisz z kim piszesz.


Dlatego te znajomości, które chciałabym przenieść do rzeczywistości, już dawno zostały przeniesione z czatu internetowego na fb (głupio brzmi, przecież to prawie to samo).
 

Dudu

Stały User


Do³±czy³: 27 Sty 2014

   

Wys³any: 2016-07-26, 12:50   

Byłabym ostrożna z takimi znajomościami - nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie komputera.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-07-27, 21:34   

Otaczam się głównie takimi ludźmi. Uwielbiam w tych znajomościach to, że są to osoby podobne do mnie. Przy których ja mogę być zupełnie sobą, mówić wszystko co chcę i wiem że oni to zrozumieją, mimo że całą masa innych ludzi spojrzałaby dziwnie czy uznała coś za bezsensowne. Mam tu jakby większą swobodę bycia sobą. To że poznaję ich w necie, mieszkają daleko, to w sumie nic takiego - można zawsze się przecież spotkać. A takie spotkania też mają swój niepowtarzalny urok ^^
Poznawałam ludzi raczej przypadkiem, a to w coś grając, a to znajomi graczy etc. I mogę się szczerze pochwalić, że właśnie dzięki temu portalowi zyskałam mojego wspaniałego przyjaciela (serdecznie pozdrowienia Matiś jeśli to czytasz xd).
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

NicoBellic  

User



ImiÄ™: Barti

Wiek: 25

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2014

Sk±d: Nik?d

   

Wys³any: 2016-08-01, 15:10   

Ale stereotypowo myślicie. Przecież nie na każdym kroku są tacy ludzie, których powinniśmy się bac. Normalni ludzie też maja konta na takich portalach!Załóżcie sobie Tindera albo inną taka apkę, która jest połączona z fb, to będziecie mieć dostęp do większej ilości informacji o tych ludziach. ;)
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-08-01, 15:15   

NicoBellic napisa³/a:

Załóżcie sobie Tindera albo inną taka apkę


Ostatnio przez to, że moja znajoma lajkowała wszystkie zdjęcia po kolei sparowało mnie ze sporo starszym, ale sympatycznym gościem. No i nie jest stulejarzem ;D Tinder niby wyszukuje do 160km, lub koło tego, ale bardzo często zaproponuje ludzi z Australii - przynajmniej tak było w moim wypadku. Często wyszukuje też u mnie Włochy, USA i Wielką Brytanię.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2016-08-08, 20:02   

Poznałam w Internecie obecnego partnera, jak i również wielu znajomych.
Z jednymi kontakty przetrwały, z innymi się urwały.
Wszystko zależy od obu stron, bo jedna nie jest w stanie utrzymać znajomości. Prędzej czy później się kończy.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2016-08-08, 20:05   

Kiedyś poznałem pewną osobę. Błąd życia numer jeden, ale poznałem także kilka ciekawych osób. Z wieloma mam kontakt do teraz.
 

ShadyLane90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Sie 2016

Sk±d: Daleko

   

Wys³any: 2016-08-09, 11:25   

W "sieci" poznałam wiele wartościowych osób. Zwyczajne znajomości rozwinęły się z czasem w prawdziwe przyjaźnie, czego absolutnie nie żałuję.
Poznałam też swojego ex partnera w internecie, czego żałuję już nieco bardziej, ale było minęło.
_________________
"Nie pukaj do zamkniętych drzwi mego nieba, bo nigdy nie wpuszczę Cię tam!"
 

michaelowa_Kasia  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sie 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-08-11, 17:36   

Na wielu znajomosciach internetowych się przejechalam ale raz człowiek trafi dobrze, raz zle. Poznałam również wiele wartościowych osób z którymi się dogaduje i to jest fajne. W internecie jest tak, że ludzie właściwie mają możliwość odnalezienia tak zwanej bratniej duszy, że od razu widzimy czy jest ta nić porozumienia. :)
 

dalip  

User


Wiek: 38

Do³±czy³: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2016-08-11, 17:55   

Na jakiej podstawie porównujesz portale typu fotka do portali matrymonialnych? :) To jest zupełnie co innego. Ja też uważam, że poznawanie ludzi przez internet nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie, można spotkać naprawdę wartościowe osoby. Ale z kolei ja jestem zwolenniczką portali matrymonialnych. Wydaje mi się, że nie do końca znasz takie portale, skoro porównujesz je do fotki. A w przyszłości, polecam Ci sprawdzenie czegoś takiego, na czym to polega :) Tylko takie portale jak mydwoje, są dla ludzi, którzy szukają już poważniejszych związków, więc też zupełnie co innego niż fora. Po prostu na portalu masz wiele osób, które mają konta, takie portale starają się Ciebie dopasować do odpowiedniego dla Ciebie faceta. Tam możesz go poznać, zanim zaczniecie się spotykać. Ale najważniejsze, że są tam poważne osoby, w sensie osoby, które na poważnie kogoś szukają, jak już ktoś zakłada konto na takim portalu, to wiadomo po co - szuka związku. I jak kiedyś też będziesz w takiej sytuacji, to polecam portale matrymonialne, mi pomógł :)
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2016-08-30, 10:03   

Raczej jestem na nie, nigdy nic nie wiadomo ;)
_________________

 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-10-02, 19:36   

Takie znajomości internetowe nie są dla każdego - a już na pewno nie dla małolat, które, bądź co bądź, naiwne, nie będą miały oporów przed spotkaniem się w realu z potencjalną "koleżanką/kolegą" w podobnym wieku.
Jeśli chodzi o mnie samą, lubię poznawać ludzi w internecie. Nie mam za bardzo szans poznać takich ludzi w tak łatwy sposób w normalnym świecie, jak tutaj, na różnego rodzaju czatach czy forach.
Wiele było takich przelotnych znajomości, zdarzyła się jednak ta jedna, wyjątkowa. Może i już się skończyło - w co niezbyt wierzę, przeczucie mówi mi, że to jednak nie koniec - w zdecydowanie nieszczęśliwych okolicznościach, wspominać ją będę zawsze. Sporo nauki z niej wyniosłam, była to po prostu taka osoba, która wnosi do naszego życia wiele i równie dużo w nas zmienia - nawet jeśli ta znajomość nie będzie trwać po wieki wieków. Jestem pewna, że każdy z was miał/będzie miał okazję poznać takiego człowieka, punkt zwrotny w życiu - niezależnie od tego, czy poznacie go/ją w internecie, w bibliotece, klubie czy szkole.
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com