Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 16:39   

Myślę że każdy ma jaką intuicję. moja czasem zawodzi.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-05-30, 19:50   

Wydawało mi się, że faceci tego nie mają... Ja posiadam. Ciekawa rzecz.
_________________
... show me the silence...
 

UpadÅ‚y AnioÅ‚  

User



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 21:49   

Tak, to się zdarza często. Czasem aż dziwią mnie niektóre rzeczy i zaawansowanie mojej intuicji. Jakbym chwilami mogła przewidywać przyszłość... Ale to ma też swoje złe strony. Kiedyś wymyśliłam sobie przeczucie, że umrze moja własna mama. Przez cały dzień trzęsłam się ze zdenerwowania... Na szczęście nic się nie stało :) Ten jeden raz.
_________________
¦mierć, co wyssała miód z twego tchnienia, wdzięków twoich zatrzeć nie zdołała jeszcze.

~William Shakespeare
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 21:56   

Cytat:

Kiedyś wymyśliłam sobie przeczucie, że umrze moja własna mama


lol przeczucia nie da się wymyślić.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 20:18   

Ja posiadam, ale tylko w ważniejszych sprawach, np. czy zdam egzamin.
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 14:40   

Nie wiem czy to intuicja, czy coś innego, ale często znam skutki czegoś, zanim to się skończy.

Raz przewidziałam wypadek samochodowy. I nie mogłam z tym nic zrobić, bo jak wsiadałam w samochód i mówiłam, że nie chcę jechać, bo będzie źle, to nikt nie chciał mnie nawet słuchać.

Często wiem wiele rzeczy, nie wiem skąd. I za każdym razem jestem pewna, że mam rację.

Fajne uczucie i fajnie można ludzi zaskoczyć.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

miaamy  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 14:53   

czesto tak mam ze o czyms pomysle i za chwile sie dzieje ^^
_________________
I like it!
I like it!
I lkie it!
 

Kamilgostyn  

Stały User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-06-28, 15:30   

Gorzka napisa³/a:

Nie wiem czy to intuicja, czy coś innego, ale często znam skutki czegoś, zanim to się skończy.

Raz przewidziałam wypadek samochodowy. I nie mogłam z tym nic zrobić, bo jak wsiadałam w samochód i mówiłam, że nie chcę jechać, bo będzie źle, to nikt nie chciał mnie nawet słuchać.

Często wiem wiele rzeczy, nie wiem skąd. I za każdym razem jestem pewna, że mam rację.

Fajne uczucie i fajnie można ludzi zaskoczyć.



U mnie podobnie, kiedyś wychodziłem z kuchni i coś mnie nagle zabolało na sercu (poczułem takie przekłucie) a po chwili zobaczyłem jak w oknie się coś zaświeciło... No i piski opon słyszałem a po chwili trzask ... No i ktoś uderzył w słup energetyczny.

Wiele raz widzę coś przez mgłę, po czym to przydarza się przeważnie komuś niż mi, po dłuższym czasie... Nie wiem sam skąd się to bierze, to jest trudno opisać, to trzeba przeżyć ...
_________________
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo...
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 16:02   

Nie mam intuicji, ale mam jakies wyczucie - wiem, kiedy powinnam przestac (np. zartowac), jak zachowac sie w pewnych sytuacjach, jakie slowa dobrac przy pewnych wypowiedziach, etc.
Ale nic wiecej. Pare razy sie zdarzylo, ze cos przewidzialam i mialam racje, ale to tylko chyba zbieg okolicznosci.
Za to mam kolezanke, ktorej intuicja zawsze wprawia mi w zdumienie. Cokolwiek mi powie, to zawsze sie sprawdza, chocby bylo nie wiem jak malo prawdopodobne. Np. pewnego razu jechalysmy autobusem, a ona nie skasowala biletu. Nagle jednak zdecydowala sie to zrobic, a tu nagle jej bilet utknal w kasowniku, bo wlasnie na nastepnym przystanku wszedl kanar (zapewniam, ze go nie widzialysmy). Mandat i tak zaplacila. ;P To tylko jeden z takich przypadkow.
 

patrycjaaaz  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 23:12   

Ja mam bardzo często przeczucie,że coś się wydarzy i to się praktycznie zawsze dzieje.. nie wiem,dlaczego..ale przyszło mi do głowy kiedyś,że 'w czwartek na w-fie coś może mi się stać..' i faktycznie - złamałam palca ;/

[ Dodano: 2009-06-28, 23:13 ]
bądź moja siostra zdawała egzamin na prawo jazdy.. coś mi mówiło,że za 1 razem nie zda.. i tak było.. dzień przed tym,jak miała drugi egzamin.. jakoś pomyślałam o egzaminie na placu,że jej nie pójdzie.. i faktycznie - poległa na łuku mimo,że nigdy wcześniej nie zrobiła tam błędu..
 

olaa238

Stały User


Do³±czy³: 16 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 22:31   

Nie mam. Ale czasami myślę o kimś co dawno nie widzieliśmy, których chciałabym spotkać gdzieś tu ale nie pojawia się :) Nie mam tego po prostu.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-02, 19:59   

Moja intuicja zawsze mnie zawodzi.
Dobrze, że nie mówię o tym głośno, bo nigdy się nie sprawdza.
Mam niekiedy, zawsze czarne myśli. Stanie się wypadek, na sto procent, zaraz.
Nie pójdę tą ścieżką, mam przeczucie, że kogoś spotkam.
Nie śpię w namiocie, dzisiaj ktoś mnie napadnie.
Niestety zawsze jest w porzÄ…dku.
_________________
W miękkim futrze kota
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-02, 20:24   

Tak, mam coś takiego, szczególnie podczas meczów Polski w nożną. Coś mi mówi "Patrz teraz, zaraz strzelą nam gola", no i niestety skuteczność jest 100%.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-21, 16:36   

truskawka17.18 napisa³/a:

macie cos takiego?


O tak i to bardzo często. Nie tylko jeśli chodzi o pojawiających się znikąd znajomych ale też czasem moja intuicja odradza mi zrobić coś, co dla innego kończy się marnie, zmienić plany lub nie iść w jakieś miejsce. Bardzo często się sprawdza, niestety nie umiem tego wytłumaczyć.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Weruska26  

User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-08-27, 22:59   

Można powiedzieć, że mam coś w rodzaju intuicji. Przykłady: mamy iść na działkę, ja mówię, że będzie padać, jest bezchmurne niebo, co się dzieje? Pada.
Mamy gdzieś jechać, synoptycy przepowiadają deszcz - ja mówię, że padać nie będzie - jest ładna pogoda.
Jadę z kimś na rower, stwierdzam, że nie będzie fajnie. W połowie drogi deszcz, a znajomemu pedał się urwał i musiał prowadzić rower... Dodam, że byliśmy w szczerym polu...

Takie z życia wzięte, ale co tam :!: .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com