Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-01-07, 21:22   

Szanuję i w sporze pomiędzy nim, a pokrzywdzonymi przez los osobami jestem za Isairem. Według mnie rolę moda wypełnia przyzwoicie, nie zauważyłam żeby kogoś faworyzował, niesprawiedliwie oceniał, a te przykłady, które widziałam w skargach na niego, kompletnie do mnie nie przemawiają, są naciągane. Od wiadomości na czacie i postów faktycznie bije inteligencja, ale nie wydaje mi się, żeby była udawana. Ogólnie pozytywna postać.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-01-07, 21:37   

Powiem tak - nie uwielbiam, nie sikam w majtki na widok jego postów, ale je zwyczajnie cenię. Wiem, że ma łeb na karku.
A nagonka? Cóż, ileż można było się czepiać slow.
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-01-07, 22:11   

Wrażenie robi jak najbardziej pozytywne - pisze posty mądre, merytoryczne, bez zacietrzewienia. Widać, że da się z nim dogadać. Mam wrażenie, że lubi klimaty fantasy, choć nie jestem pewien - jeśli tak, to też plus.
Ten wizerunek psuje trochę jego wypowiedź po śmierci Kim Dzong Ila - chyba niegodna moderatora.
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-01-07, 22:32   

Zbrodniarzy nazywa się po imieniu i nie wiem dlaczego oczekuje się po ludziach tego pokroju, że będzie się ich szanować.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-01-07, 22:54   

Nie znam bardzo dobrze, ale i tak to jeden bardziej lubianych przeze mnie userów. Zna się tam na historii i tego typu dziwnych sprawach, no i na RPGach, fantasy itd.
Na moje oko taki najbardziej ludzki moderator
_________________
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2012-01-12, 20:42   

Nie rozumiem nagonki na Ciebie, bo chyba jestes najłagodniejszym modem, ale hejterzy hejtuja wszystko. Pff
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-01-13, 12:18   

Isair napisa³/a:

Zbrodniarzy nazywa się po imieniu i nie wiem dlaczego oczekuje się po ludziach tego pokroju, że będzie się ich szanować.



Pan Isair jest bardzo tajemniczy i małomówny. To w zasadzie wielka zaleta , bo mowa jest srebrem, a milczenie złotem . Ale czasem mamy sytuację niedosytu informacji i atak zaciekawienia, że wypadałoby wtedy coś więcej napisać o swoich poglądach .Pzdr.. :-)

Cytat:

Ten wizerunek psuje trochę jego wypowiedź po śmierci Kim Dzong Ila - chyba niegodna moderatora.



Panie Behemoth, pan byś się sprawdził w czasach inkwizycji .Czemu inni maja mieć takie same poglądy jak Pan i Uesugi ? :-)
_________________

 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-01-13, 17:56   

Ale lizusy haha. Isair spoko jest i tyle wystarczy ;p
_________________
There can be only one
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-01-18, 13:58   

Skojarzył mi się z tobą ten demotywator, a właściwie jego druga część mniejszą czcionką:

_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-11-14, 18:53   

Isair, gdzie On w ogóle jest?

Ogromnie tęsknie za tym użytkownikiem.
Odeszła Ostia i On mniej więcej w tym samym czasie, ale Ostia wróciła, a Isair nie i odczuwam wielki żal, mimo tego, że kiedyś trochę się z nim kłóciłam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com