Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry

Imię: Anka

Wysłany: 2017-03-18, 15:02   

Cytat:

A z czytaniem jest tak trochę jak z kradzieżą ludzie powinni się tego wstydzić :-P

Czytania wstydzić czy raczej nie czytania? :D Dla mnie nieczytania. Ja mam dwie miłości kulturalne film i książkę. Po obejrzeniu Sztuki kochania nabrałam ochoty na ksiażkę, bo wiem, że jest, ale nie czytałam, nie moje czasy :P Zaintrygował mnie też news o ksiażce Steczkowscy. Miłość wbrew regule napisanej przez najstarsza z sióstr.

Truskawka1  

User

Imię: Lena

Wysłany: 2017-04-02, 21:13   

CherryCherry napisał/a:

Cytat:

A z czytaniem jest tak trochę jak z kradzieżą ludzie powinni się tego wstydzić :-P

Czytania wstydzić czy raczej nie czytania? :D Dla mnie nieczytania. Ja mam dwie miłości kulturalne film i książkę. Po obejrzeniu Sztuki kochania nabrałam ochoty na ksiażkę, bo wiem, że jest, ale nie czytałam, nie moje czasy :P Zaintrygował mnie też news o ksiażce Steczkowscy. Miłość wbrew regule napisanej przez najstarsza z sióstr.

Chodzo o rodzine tej piosenkarki Justyny Steczkowskiej?

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2017-04-03, 10:20   

Teraz codziennie. Znowu wpadłam w ciąg książkowy.

mintaj  

User

mintaj

Imię: marcin

Wysłany: 2017-04-12, 13:51   

Ja ostatnio się skusiłem na Steczkowska w empiku "Miłość wbrew regule". Powiem szczerze, że ich historia jest ciekawa. Ja nawet nie wiedziałem, że mieli taką historię w rodzinie. cóż człowiek nie czyta pudelków i mało wie. Zauważyłem też, że Agata Steczkowska coraz częściej poajwia się w różnych wywiadach sprawia wrażenie naprawdę ciepłej osoby ;)

oko22

Stały User

Wysłany: 2017-04-30, 23:44   

Ja uwielbiam romanse
staram się je czytać jak najczęściej. Teraz jestem w trakcie Pierwszy dotyk Laurelin Paige

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com