Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Książę Parzewników  

User



ImiÄ™: Hubert

Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lis 2017

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2018-02-16, 14:03   

Cytat:

Pewnie w ogóle nie zwróciłabym na Ciebie swej uwagi.


Jak facet spuścił ci się w usteczka to pisałaś ze plakakas bo jak on mógł być taki chamski haha
Ale potem lykalas nasienie z uśmiechem.

A jakby grzecznie prosił o pozwolenie na spuszczenie się na twoją buzię to byś pewnie strzeliła focha.
Lubicie chamow, nieokrzesanych.
Poza tym lobuz kocha najbardziej.
Zrobi wam dziecko i potem inna do golenia. :mrgreen:

[ Dodano: 2018-02-16, 14:09 ]
Zaraz przyjdzie black rose i będzie gadać jak to ona uwielbia jak mężczyzna jest miły, nosi zakupy itp.
A jest z takim ze sama musi wyjmować z bagażnika torby haha
Jedno mówią a innych wybierają na partnerów.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-02-16, 14:27   

Cytat:

Poza tym lobuz kocha najbardziej.



Boże ile ja razy to słyszałem od strony kobiet... :mrgreen: .

Cytat:

Zrobi wam dziecko i potem inna do golenia.



I tak w kółko. Nawet robią tak że mają 7 ''pacjentek''.Na każdy dzień tygodnia ;D. Do jednej pójdzie w poniedziałek do drugiej we wtorek i tak dalej do niedzieli. ;)
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-02-16, 14:40   

Książę Parzewników napisa³/a:

jeszcze znam takÄ… co nawet to spiewa a wychowujÄ… 4 dzieciakow
w wieku 19 lat już miała 3 dzieciaki!
ciagle spiewała jakies disco polo i melodyjki w stylu "co strona tam żona" o kolesiu co wszędzie jexdził i ruchal panny
w końcu i ją zaruchali i teraz nie może meza znaleźć



Life is so funny and so true :mrgreen: . Człowiek dowiaduje się o nowych rzeczach całe życie :D.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-02-17, 11:40   

acoo123 napisa³/a:

Mam wyliczać ile razy i z dokładnością co do małego


Tak byloby najlepiej, bo póki co odnoszę wrażenie, ze piszesz ogólnie.
A tak piszÄ…c na marginesie tez znam takie przypadki. Ale nie za bardzo wiem czego to dowodzi...
Jak czasami jestem w towarzystwie męża mojej koleżanki, zastanawiam sie czemu ona z nim jest.Raz chciała sie z nim rozwieść, czego jej doradzalam, w głębi.
Ordynarny, i jeszcze z nalogami (picie i palenie).
Cóz, niestety ma z nim juz drugie dziecko...
Nie powiem, ze jest zlym ojcem, wiadomo.
ALE , jak sobie przypomnę, jak on sie do niej odnosi, przez telefon na przykład, to aż MI się przykro robi w duchu.
A mogla sie związać z takim spokojnym chlopakiem, doprawdy.
Jakos sie w nim zakochala, pewie jeszcze fakt, ze miała z nim dziecko, dwa mieszkal blisko.
Niemniej, ciężkie życie z takim człowiekiem.
Swoja droga , pewnie nadal by z nim byla, nawet gdyby byl inny (dobry). A ze tamtego nie wybrala , to pewnie dlatego, ze jednak w głębi kochala tamtego. A za co go tak bardzo kocha , to nie wiem. Na pewno nie przez jego zle cechy . W miłości bywa tak, ze odkrywa sie w drugim pewne wartości , a te cechy , które mogłyby wadzic, akceptuje sie na rzecz wartości wyższych.
Tak to interpretuje. I dlatego kobiety tkwiÄ… w toksycznych zwiÄ…zkach.

[ Dodano: 2018-02-17, 12:03 ]

acoo123 napisa³/a:

Niektórzy mówią o jaki ten pan w garniturku jest inteligentny bo coś tam powiedział a tak naprawdę szympans i pajac :). Wracając do tematu.

Niestety tak... spotkać kobietę która



Wiem , o czym mówisz. Dochodziłam do podobnego wniosku
niemniej mam kolegę, który lubi opowiadać o swoim zyciu. I opowiada niekiedy , jak go laski olewaja. Ze jedna nie chciała sie do niego przytulać, inna isc z nim do łóżka , trzecia w ogóle nie przyszla na spotkanie.
A ja myślę - czemu?
BARDZO inteligentny, bogaty, wykształcony, kulturalny, ladnie sie ubiera zawsze.
Mysle, ze kobiety gdzies tam odczuwają, ze lepiej nie angażować sie z kimś takim w związek . Bo on ma takie podejscie, ze kobieta to tylko do 25 lat. Mloda , zgrabna, najlepiej modelka. Koniecznie 10/10.
ONE uciekają przed takimi, gdyby byly takie głupie, chyba zdecydowalyby sie chociaż na jedna noc. W istocie boja sie jednak zranienia i odrzucenia.

Z ostatnimi zdaniami sie nie zgadzam.Nie trzeba miec ponad 30 lat, żeby wychować dobrze dziecko.
BA! Lepiej rodzic dzieci w młodym wieku, przynajmniej z biologicznego punktu widzenia.
Jedna kolezanka urodziła mając lat 16, i ten chłopak, juz ma 8 lat, jest bardzo dobrze wychowany, odważny, gadatliwy. Może troche zbyt wrażliwy.
Przede wszystkim nie brakowało mu poczucia bezpieczeństwa, opieki i miłości Zarówno od strony ojca jak i matki.
To chyba najważniejsze, w późniejszy budowaniu relacji.
_________________
W miękkim futrze kota
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-02-17, 14:41   

DeSade napisa³/a:

Raz chciała sie z nim rozwieść, czego jej doradzalam, w głębi.
Ordynarny, i jeszcze z nalogami (picie i palenie). ALE , jak sobie przypomnę, jak on sie do niej odnosi, przez telefon na przykład, to aż MI się przykro robi w duchu.
A mogla sie związać z takim spokojnym chlopakiem, doprawdy.
Jakos sie w nim zakochala, pewie jeszcze fakt, ze miała z nim dziecko, dwa mieszkal blisko.



DeSade napisa³/a:

Swoja droga , pewnie nadal by z nim byla, nawet gdyby byl inny (dobry). A ze tamtego nie wybrala , to pewnie dlatego, ze jednak w głębi kochala tamtego. A za co go tak bardzo kocha , to nie wiem.



Ktoś jeszcze wątpliwości że kobiety są głupie jak się zakochają ? Nie ? Dziękuje...

DeSade napisa³/a:

Tak byloby najlepiej, bo póki co odnoszę wrażenie, ze piszesz ogólnie.



Nie ma problemu co do najmniejszego szczególiku. :-D

Szkoła Gimnazjum chyba 1 lub 2 klasa. Ja wtedy chodziłem do 3 gimby obserwowałem wszystko z daleka.Godzinna 7:50? (załóżmy bo już nie pamiętam która była) jakaś tam grupka ''młodzieży'' czeka na lekcję. Siedzą 3 dziewczyny na ławce a przy oknie stoi jakiś chłopak. Dziewczyny oczywiście odrabiają pracę domową i mówią do tego przy oknie coś w stylu. ''E ty... jak tam tobie ? Nieważne masz angola ? To dawaj.'' Osobiście znałem tego chłopaka spokojny nic nikomu nigdy nie zrobił przynajmniej nic złego nie słyszałem na jego temat tylko problem w tym że był za bardzo wrażliwy... Ogólnie był spoko bo nigdy nie odmawiał czy to dać pracę domową czy wyręczyć cię z czegoś. Spoko typ inteligentny dało się z nim gadać (byłem chyba w nielicznym gronie osób które wgl z nim gadały od czasu do czasu) ale był takim popychadłem. Chwilę później przychodzi kurde ''Samiec alfa''. Co robią laski ? Zapraszają go do siebie w środek na ławeczkę. Bardzo komiczna to była akcja bo wszystkie 3 laski patrzyły się na niego jak na Jezusa który schodził z nieba.Pomyślałem sobie ''Kur*a przecież one już są gotowe...'' . Co powiedział ''samiec alfa'' :mrgreen: . ''E laski dawać mi tu kur*a angola.'' Wziął zeszyt i poszedł gdzieś tam. Laski ''Ale on jest cudowny.'' (Coś w tym stylu.)

Wiadomo to gimbaza inteligencja uboga...

Następny przykład.

Pewnego pięknego wieczoru przed dysko... :D. Godzina imprez oczywiście :). Wszyscy już rozpoczęli zabawę. Przychodzi szympans odwalony jak stróż w boże ciało. Podbija do dziewczyn a one podekscytowane tym że przybył w białej koszuli, jeansach i że nie jest pijany już na początku imprezy. Wiadomo co później jest.

Nie chce mi się więcej pisać o tych przykładach bo każdy był CHOCIAŻ raz w życiu przy takiej sytuacji lub podobnej. Schemat jest zawsze taki sam.

DeSade napisa³/a:

Mysle, ze kobiety gdzies tam odczuwają, ze lepiej nie angażować sie z kimś takim w związek . Bo on ma takie podejscie, ze kobieta to tylko do 25 lat. Mloda , zgrabna, najlepiej modelka. Koniecznie 10/10.



Trochę prymitywne podejście bo gorzej jak się zakocha w kobiecie która np ma 9/10 :mrgreen: .

DeSade napisa³/a:

Nie trzeba miec ponad 30 lat, żeby wychować dobrze dziecko.
BA! Lepiej rodzic dzieci w młodym wieku, przynajmniej z biologicznego punktu widzenia.



Wiadomo... lepiej. Ale dla kogo ? Nie oszukujmy się ilu rodziców daje dobry start swoim podopiecznym w życiu dorosłym ? 5% ? 10% ? Na więcej bym nie liczył. Dajmy temu taki przykład jeżeli mamy kobietę w wieku 20 lat która ma faceta który ją nie zostawił bo się wystraszył (mentalne dziecko) i ma skończone wszystko co chciał i ma dobrą pracę normalnych rodziców którzy w razie czego to pomogą to spoko. Ale jeżeli dziewczyna ma 20 lat jest bez szkoły i fartem facet jej nie zostawił (albo zostawił) który też nie ma szkoły no to ... są tylko same problemy. Patrzę głównie pod kątem dziecka bo to jest najważniejsze. Jeżeli mamy takiego delikwenta bez szkoły bez niczego skończył zawodówkę to gdybym ja był na takim miejscu to bym zrobił tak. Nie szukałbym jak powalony dziewczyny do ... a później o kurczę stało się o jejku ... nie. Tylko się ustatkował znalazł mieszkanie w miarę dobrą pracę i dopiero szukać jakiegokolwiek związku. Wiem że ładnie to brzmi i różnie w życiu bywa. Dlaczego sądzę że to głupi wiek 20 lat ? (Heh na pewno lepszy niż 16...). Dlatego że człowiek jeszcze się uczy jak nie na studiach to w szkole gdzieś tam. Uczy się również ŻYCIA. (Nawet rodzice nie dadzą takiej lekcji życia jak samo życie bo wszystko może się zdarzyć o czym rodzice mogli nawet nie pomyśleć). Głównie szkoła jest problemem bo dziecko nie ma opieki a uczyć się trzeba.W takich sytuacjach powinni rodzice ratować. Jeżeli się zdeklarują że będą się nim zajmować to spoko. Ale jak jest kobieta sama z dzieckiem no to lipa.

Fakt wszystko jest dobre jeżeli ma się podstawy do działania. Wiek 20 lat no okej... nie jest taki zły do bycia rodzicem jeżeli masz rzeczy wyżej wymienione.
Ale bez tego bardzo jest ciężko. Dlatego nie jestem do końca''za'' tym.
Po części masz rację po części się z tobą nie zgadzam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-02-17, 14:57   

acoo123 napisa³/a:

Bardzo komiczna to była akcja bo wszystkie 3 laski patrzyły się na niego jak na Jezusa który schodził z nieba.Pomyślałem sobie ''Kur*a przecież one już są gotowe...'' . Co powiedział ''samiec alfa'' . ''E laski dawać mi tu kur*a angola.'' Wziął zeszyt i poszedł gdzieś tam. Laski ''Ale on jest cudowny.'' (Coś w tym stylu.)


Wiek wszystko tłumaczy.
To nie jest tylko domenÄ… kobiet.
Zlych wyborów dokonuje każdy.
Poza tym, to czasy szkolne. Nie dziwi mnie to.

Cytat:

Trochę prymitywne podejście bo gorzej jak się zakocha w kobiecie która np ma 9



Jego najlepszy przyjaciel, równie przebojowy zakochał się w lasce 3/10, która została jego żona, i według jego koncepcji, to ona zabroniła się mu z nim spotkać. Więc nienawidzi teraz wszystkich dziewczyn z Lublina.
Nie sądzę, żeby taki się kiedykolwiek zakochał.
_________________
W miękkim futrze kota
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-02-17, 17:18   

DeSade napisa³/a:

Jego najlepszy przyjaciel, równie przebojowy zakochał się w lasce 3/10, która została jego żona, i według jego koncepcji, to ona zabroniła się mu z nim spotkać. Więc nienawidzi teraz wszystkich dziewczyn z Lublina.
Nie sądzę, żeby taki się kiedykolwiek zakochał.



Tego nie wiesz czy się zakocha czy może nie. Wielu ludzi ukrywa swoje prawdziwe ''ja'' by móc swobodnie żyć na tym świecie.
Niektórzy ukrywają swoją gorszą stronę a niektórzy tą lepszą. Ale tu też jest taki paradoks bo wielu ludzi mówi np. W pracy jestem taki a w domu przy bliskich inny. Czasami to prawda ale zazwyczaj nie u takich osób. Bo tak na prawdę są tymi osobami którymi są przy innych. Więc różnie to bywa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com