Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

telimena

User


Doczy: 17 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-10, 20:46   Jak nie być desperatką?

słuchajcie, mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka ani sie nie całowałam, czuje presje ze powinnam kogos miec, prawie wszyscy wokol mnie sa w zwiazkach co jeszcze bardziej mnie dobija, nie wiem co robie nie tak, nie jestem chyba brzydka, a i tak nie moge nikogo znalezc, kiedy poznaje jakiegos chlopaka od razu mozna powiedziec, ze sie w nim "zakochuje" i wyobrazam sobie zbyt duzo a nic z tego i tak nie wychodzi. myslicie ze faceci moze wyczuwaja ta desperacje ode mnie i dlatego nie sa zainteresowani(mam wrezenie ze ich nieswiadomie odpycham)? co mam zrobic w takim wypadku? pomocy
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2018-02-10, 21:21   

Co masz zrobić? Ogarnąć się. :-) 18 lat to nie jest jakiś deadline, że jak nie masz chłopaka, to już pozostaje Ci tylko staropanieństwo i zgraja kotów. Jesteś zdesperowana, gotowa przyjąć pierwszego lepszego i ciesz się, że Ci wszyscy koledzy odmawiają. Gorzej, gdyby któryś się zgodził. Desperację widać z daleka, a desperatem bardzo łatwo manipulować. Jak myślisz, czy chłopak, który umawia się z desperatką, robi to ze szlachetnych pobudek? Chyba nie chcesz być za parę miesięcy przyszłą matką w toksycznym związku, w którym on robi co chce, pije, bije i trzyma Cię na uwięzi.
 

telimena

User


Doczy: 17 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-10, 22:41   

wiem ze to nie jest zaden deadline, ale po prostu chciałabym miec kogos, a ostatnio poznalam wlasnie chlopaka ktory pozniej wzial ode mnie numer i mial napisac ale tego nie zrobił i nwm czy mam zrobic pierwszy krok(czy znowu wyjde na zdesperowana)?
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-02-11, 09:51   

telimena, A to jest jakaś zasada że chłopak ma pierwszy pisać czy zgadywać nawet jeżeli nie ma pojęcia że jest dziewczyna której on się podoba ? Czyli ma w myślach czytać?

Jak chcesz go poznać,mieć z nim kontakt to napisz do niego.Ja bym tak zrobił ale nie wiem czy dziewczynom wypada.Bo jeżeli sama robisz pierwszy krok to ty zaczynasz rozmowę czy konwersacje i to jest moim zdaniem w wypadku dziewczyn trochę ciężkie bo jesteście przyzwyczajone że to my zaczynamy rozmowę,my ja prowadzimy i to my sprawiamy że może być śmiesznie,poważnie lub romantycznie.Więc sumując.Jeżeli jesteś na tyle odwarzna i zarazem nieziemsko interesująca i energiczna to napisz do niego. :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

telimena

User


Doczy: 17 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-11, 11:18   

odwazna na pewno nie jestem, wrecz przeciwnie i w tym jest problem po za tym to on powiedzial ze napisze wiec skoro tego nie zrobil to moze po prostu sie rozmyslil
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-02-11, 12:19   

Cytat:

po prostu sie rozmyslil


Albo ma jakieś problemy,albo o tobie zapomniał albo ma jakieś inne problemy.Mimo to uważam że jeżeli chcesz z nim popisać to napisz.Jednakże nie wiem czy to nie jest sprzeczne z zasadami prawdziwej damy.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

telimena

User


Doczy: 17 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-11, 12:31   

"zasady prawdziwej damy"😂
nie no poczekam moze jeszcze bo to w sumie bylo przedwczoraj
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-11, 12:38   

DeVaneio napisa/a:

Cytat:

po prostu sie rozmyslil


Albo ma jakieś problemy,albo o tobie zapomniał albo ma jakieś inne problemy.Mimo to uważam że jeżeli chcesz z nim popisać to napisz.Jednakże nie wiem czy to nie jest sprzeczne z zasadami prawdziwej damy.



Jezu co za bullshit... kto powiedział że to faceci mają zaczynać konwersację ? Jest to gdzieś zapisane w księdze? Jest jakaś księga ? ''Jak być damą seksowną i jednocześnie niedostępną by zdobyć chłopaka''??
Fakt to my zazwyczaj robimy pierwszy krok bo tak było od zalania dziejów. To facet to zapoczątkował nikt tego nie wymyślił że TAK WŁAŚNIE MA BYĆ. Po prostu faceci jak widzą jakąś seksi laskę podchodzą zagadują i tak dalej a później wiadomo. :cool: Faceci nie lubią skrytych dziewczyn (no chyba że taki delikwent zakocha się od pierwszego wejrzenia no to wtedy jak jesteś nieśmiała to on sam będzie napierać). Może przesadziłem nie to że nie lubią ale mniej ich pociągają. Takie coś zaobserwowałem u siebie i u innych. Czyli... to nie twoja wina po prostu tacy są faceci. Wiem ... domyślam się zazdrość, hormony buzują w twoim ciele. A WIĘC zluzuj trochę facet sam do ciebie przyjdzie ? Kto myśli że jest odwrotnie niech stuknie się w głowę jeżeli myśli inaczej.Kobiety mają o tyle dobrze że wystarczy że będą czekać. Więcej nic nie muszą robić tylko czekać. Kobiety ''wyższych sfer'' dodatkowo prowokują dają znaki itd (głównie chodzi mi o te jak by to ująć... rozbrykane ,zapatrzone w siebie).
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-02-11, 12:41   

Cytat:

"zasady prawdziwej damy"


Ja nie wiem ale tak chyba jest.Jak stoicie podaczas szkolnej przerwy na korytarzach i się gapicie na kolesi,albo coś odwalacie typu klepiac się po d*pach lub przytulajac się,zamiast podejść i zagadać.Nie wiem czy to jakaś zasada czy cos czy.Może faktycznie to jest jakaś nowa forma komunikacji (domysl sie) albo (subtelne sygnały) ale wiem jedno.Gdysmy my się tak zachowywali to masz gatunek by nie przetrwał.Dlatego jestem przekonany że język jako kod do porozumiewania się wymyślili faceci.Dlaczego ?
Bo kobiety wzbudziły się odezwać :]

Cytat:

nie no poczekam moze jeszcze bo to w sumie bylo przedwczoraj


A jak on jest teraz załamany i potzebuje kogoś kto spadnie mi jak anioł z nieba,pocieszy go i pomorze stanąć na nogi ?
Pomyslałas o tym ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-11, 12:46   

Cytat:

Ja nie wiem ale tak chyba jest.Jak stoicie podaczas szkolnej przerwy na korytarzach i się gapicie na kolesi,albo coś odwalacie typu klepiac się po d*pach lub przytulajac się,zamiast podejść i zagadać.Nie wiem czy to jakaś zasada czy cos czy.Może faktycznie to jest jakaś nowa forma komunikacji (domysl sie) albo (subtelne sygnały) ale wiem jedno.



Zacznijmy od tego że w szkołach nie ma prawdziwych dam bo to są jeszcze dzieci :).

DeVaneio napisa/a:

A jak on jest teraz załamany i potzebuje kogoś kto spadnie mi jak anioł z nieba,pocieszy go i pomorze stanąć na nogi ?
Pomyslałas o tym ?



Albo odezwie się za miesiąc gdy będzie potrzebował pomocy z lekcjami :D.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-02-11, 12:52   

Cytat:

Jezu co za bullshit... kto powiedział że to faceci mają zaczynać konwersację ?


Golden Sun :-D

Cytat:

Jest to gdzieś zapisane w księdze?


W tej samej która opisuje kobiecą logikę :]

Cytat:

Jest jakaś księga ?


"Domysl się" :-D

acoo123 napisa/a:

Jak być damą seksowną i jednocześnie niedostępną by zdobyć chłopaka''??


"Można,ale wy meszczyźni jesteście bardzo prymitywny i wogole" :mrgreen:

Cytat:

Fakt to my zazwyczaj robimy pierwszy krok bo tak było od zalania dziejów.


Tak to byśmy czekali nieskończoność a baby by się zestarzały.

acoo123 napisa/a:

Kobiety mają o tyle dobrze że wystarczy że będą czekać

.
One zawsze czekają.Nic nigdy nie zrobią.Nawet jak facet życia kręci się koło niej to ona nie zagada.Bo żeby zagadać to trzeba mieć coś ciekawego do powiedzenia,a one zazwyczaj nie mają :-D

Cytat:

Kobiety ''wyższych sfer'' dodatkowo prowokują dają znaki itd (głównie chodzi mi o te jak by to ująć... rozbrykane ,zapatrzone w siebie).


Może my też powinnyśmy zacząć dawać znaki,wtedy takie prymitywy jak my wznieślibysmy sie poziom istot co nie oddają kału :]

[ Dodano: 2018-02-11, 12:54 ]

Cytat:

Zacznijmy od tego że w szkołach nie ma prawdziwych dam bo to są jeszcze dzieci :).


A gdzie są te prawdziwe damy ? Wiem.W książkach :mrgreen:

acoo123 napisa/a:

Albo odezwie się za miesiąc gdy będzie potrzebował pomocy z lekcjami :D.


Albo pracy domowej :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-11, 13:17   

Cytat:

Tak to byśmy czekali nieskończoność a baby by się zestarzały


Prawda jak cholera.

DeVaneio napisa/a:

One zawsze czekają.Nic nigdy nie zrobią.Nawet jak facet życia kręci się koło niej to ona nie zagada.Bo żeby zagadać to trzeba mieć coś ciekawego do powiedzenia,a one zazwyczaj nie mają


Sama prawda i nawet wtedy gdy zauważą że ten facet lubi lubi cię to tym bardziej się nie odezwą. Będą wolały pogadać z tym drugim który nie ma wstydu :D.

DeVaneio napisa/a:

"Można,ale wy meszczyźni jesteście bardzo prymitywny i wogole"



I w ogóle i w ogóle i w ogóle i w ogóle i tak qurła w kółko w kółko i w kółko. Ale jak już dochodzi co do czego to ''w ogóle nie o to mi chodziło głuptasku hihihi'' :evil: diabły wcielone XD.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-02-11, 13:50   

Cytat:

Prawda jak cholera.


;)

Cytat:

Sama prawda i nawet wtedy gdy zauważą że ten facet lubi lubi cię to tym bardziej się nie odezwą. Będą wolały pogadać z tym drugim który nie ma wstydu :D.


Właśnie.

Cytat:

I w ogóle i w ogóle i w ogóle i w ogóle i tak qurła w kółko w kółko i w kółko. Ale jak już dochodzi co do czego to ''w ogóle nie o to mi chodziło głuptasku hihihi'' diabły wcielone XD.


Bo się boją i tyle :-D
Ale weź tutaj zrozum takiego oksymorona :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2018-02-11, 15:25   

Powiem wam coś. Jak nie miałam faceta to też śmieszkowałam z bab które każą się domyślać i nie wiadomo o co im chodzi. A teraz je rozumiem bo wy naprawdę k***a no to jest wręcz nie do uwierzenia jak wy nie umiecie czytać między wierszami, nawet najbanalniejszej sugestii nie odczytujecie... Ech.

A Ty autorko po prostu lej na facetów. Niedługo skończysz szkołę będziesz w nowym środowisku i pewnie kogoś poznasz. Spróbuj pielęgnować najpierw PRZYJAŹŃ, bo najwięcej fajnych związków zaczyna się od przyjaźni albo przez przyjaciół. Bierz udział w różnych inicjatywach, w nich masz szansę poznawać ludzi. A nuż coś zaiskrzy. A jak jesteś nieśmiała to zawsze możesz założyć konto na portalu randkowym. Tylko nie ceń się za nisko! Przemyśl sobie dokładnie jakie są najważniejsze cechy mężczyzny, z którym chciałabyś być. Nie wymagaj cudów, nie szukaj księcia bez wad ale wyszczególnij kilka najważniejszych punktów których bezwzględnie będziesz oczekiwać. Tak abyś uniknęła rozczarowania albo nie zaangażowała się w związek z facetem z którym nie jesteś w stanie wytrzymać i którego próbujesz na siłę zmienić. On się NIE zmieni. Ale to TY go wybierasz.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

telimena

User


Doczy: 17 Pa 2017

   

Wysany: 2018-02-11, 15:55   

Damn napisa/a:



A Ty autorko po prostu lej na facetów. Niedługo skończysz szkołę będziesz w nowym środowisku i pewnie kogoś poznasz. Spróbuj pielęgnować najpierw PRZYJAŹŃ, bo najwięcej fajnych związków zaczyna się od przyjaźni albo przez przyjaciół. Bierz udział w różnych inicjatywach, w nich masz szansę poznawać ludzi. A nuż coś zaiskrzy. A jak jesteś nieśmiała to zawsze możesz założyć konto na portalu randkowym. Tylko nie ceń się za nisko! Przemyśl sobie dokładnie jakie są najważniejsze cechy mężczyzny, z którym chciałabyś być. Nie wymagaj cudów, nie szukaj księcia bez wad ale wyszczególnij kilka najważniejszych punktów których bezwzględnie będziesz oczekiwać. Tak abyś uniknęła rozczarowania albo nie zaangażowała się w związek z facetem z którym nie jesteś w stanie wytrzymać i którego próbujesz na siłę zmienić. On się NIE zmieni. Ale to TY go wybierasz.



dziekuje za rade, tak zrobie i dam sb spokoj na razie z facetami bo chyba nie jestem na to gotowa i powinnam sie skupic teraz na sobie
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com