Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

noaleoco

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-06-25, 18:24   Jak odzyskać kontrolÄ™ ?

Witam ! Mam problem, ponieważ w przeciągu tygodnia straciłem kontrole nad swoim życiem.
O co dokładnie chodzi ? Doświadczyłem w życiu wielu rozczarowań, które szczególnie bolesne okazały się na przełomie ostatnich kilkunastu miesięcy. Wiecie to ten moment gdy budzicie się z letargu i widzicie te wszystkie zmiany które zaszły w okół, to uczucie że coś was omija, a spotęgowane jest to przez tragedię rodzinną i problemy życia codziennego. Wtedy pojawiło się światełko w tunelu - pozytywne programowanie własnego umysłu na sukces. Być może brakło mi determinacji by sprawy potoczył się jeszcze lepiej, ale wysiłek się opłacił, chociaż trwało to stosunkowo długo. Ostatnie 2-3 tygodnie wyglądały tak jak powinny zawsze, ostatnio spontanicznie wyskoczyłem nawet z koleżanką na wybrzeże (co raczej mi się nie zdarza), a przez 3 dni zarobiłem więcej na internecie niż przez cały miesiąc pracy. Wróciłem jednak do domu i coś się zmieniło, czar jakby prysł. Przygniotło mnie lenistwo, połączone z błędnymi decyzjami i natłokiem pracy(tak mowa o tej pracy etatowej). Niestety ale sprawy przestały układać się dobrze i to niemal na wszystkich szczeblach. Różnica między tym a poprzednim tygodniem, jest tak kolosalna że aż ciężko uwierzyć że to dwa sąsiednie akapity tej samej historii. Pytanie do ludzi ogarniętych w temacie: Co zrobić by utrzymać szczęście dłużej niż przez kilka dni ? Jak się zachować gdy los się odwraca plecami ?
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-06-27, 10:38   

zapieprzać dalej i nie przejmować się swoimi obecnymi uczuciami, które są ulotne. Jeżeli będziesz wiedział że one nic nie zmienią ale Twoja ciężka robota przynosi efekty a lenistwo je niszczy, trzymaj się pracy. Zajdziesz daleko.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2017-07-01, 22:09   

Hmm. pytanie podstawowe czy rzeczy które Ci się przydarzyły zostały w przeszłości czy ciągle nimi żyjesz? Ciężko żyć jeśli ciągle spodziewasz się, albo myślisz o tym co było. Więc jeśli jest jak mówię to pomyśl o tym i spróbuj się pogodzić z tym co miało miejsce. Teraźniejszość natomiast małymi kroczkami. Na siłę nie staraj się robić wszystkiego na raz. Nie musi być wszystko idealne od razu. Do sukcesu dochodzi się powoli. W ten sposób też samoistnie nie zrobisz sobie presji, bo to chyba jedno z gorszych rzeczy. Zatroszcz się o tę pracę. Staraj się też nie siedzieć zbyt dużo w domu, bo to właśnie trochę człowieka rozwala, szczególnie jak jest sam i przeżył wiele rozczarowań. Jesli nie jesteś w strefie Polski gdzie pada idź na słoneczko i do ludzi. Słoneczko witamina d, samopoczucie się też poprawia, a poczujesz się lepiej. Przynajmniej taką mam nadzieję. W każdym razie nie polecam siedzieć w domu, samemu, bo to rzeczywiście gdy człowiek stara się utrzymać równowagę, robi coś zupełnie przeciwnego. Tak mi się wydaje.
 

noaleoco

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-07-07, 17:45   

Doszedłem do wniosku że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wnioski z tej historii nasuwają się same -> należy postępować wedle określonego schematu, aktywnie działać tam gdzie się da i liczyć na gratyfikację w przyszłości. Ogarnąłem się i już jest poprawa :) Dzięki za odpowiedzi, pozostawiły za sobą pozytywne przemyślenia.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com