Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-11-29, 15:54

Autor

Wiadomo¶æ

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-28, 21:30   

Zdradziłaś go, a teraz oferujesz mu koleżeństwo? ¯ałosne.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-28, 21:35   

Ale to poj*bane, słów mi brak.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-11-28, 22:08   

Podeślij mu jakąś swoją koleżankę na poprawę humoru. Najlepsze co możesz dla niego zrobić, niech się chłopak zabawi i zapomni o smutkach, no chyba że jest jakoś mega zakochany w tobie że nawet w tej sytuacji nikogo innego nie będzie chciał. Sama raczej trzymaj się od niego z daleka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-28, 23:31   

Hawwa napisa³/a:

Mam wyrzuty sumienia i chciałabym mu pomóc


Zupełnie niepotrzebnie, poryczy i przestanie, znajdzie inną i będzie cię miał w dupie.
Ten obecny może potem zdradzi ciebie, ty będziesz ryczeć, potem znajdziesz innego, albo dołączysz do grona cierpiętnic ("wszyscy faceci są tacy sami").
Tak jest od epoki paleolitu. :]
 

Hawwa  

Wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-11-29, 01:31   

Hella napisa³/a:

A może go po prostu przeproś? Powiedz, że żałujesz tej zdrady. ¯e powinnaś była wcześniej zakończyć Wasz związek, a nie zdradzać i ranić go w taki sposób. Jednocześnie powiedz mu, że kochasz mężczyznę, z którym go zdradziłaś, żeby Twój były nie robił sobie nadziei, że wrócisz. I w ten sposób zakończ Waszą relację. Nie urywaj tak nagle kontaktu, nie blokuj numeru. Skoro byłaś z nim, to znaczy, że swego czasu ten człowiek był Ci bliski. Należy mu się parę słów wyjaśnienia i okazanie skruchy. Ale rzeczywiście powinnaś potem usunąć się z jego życia, żeby nie rozdrapywać ran. Z tego przyjaźni nie będzie. Wasz związek nie zakończył się na przyjacielskim rozstaniu. Zawiodłaś go bardzo i jeśli chcesz, żeby się z tego podniósł - nie rozdrapuj ran. One potrzebują czasu, być może nawet bardzo dużo, by się zagoić.

To mu powiedziałam już na początku. ¯e żałuję, że tak się zakończył związek. I że kocham mężczyznę, z którym go zdradziłam. Myślę, że wszystko wyjaśniłam. On to wie, ale nie chce ze mną całkowicie tracić kontaktu.

beautiful pain napisa³/a:

Zdradziłaś go, a teraz oferujesz mu koleżeństwo? ¯ałosne.

Zrobiłam to, żeby mu pomóc. Zresztą on się ucieszył, że nie straci ze mną całkowicie kontaktu i powiedział, że mimo wszystko jestem wartościową osobą i chce się ze mną kumplować. On sam tego chce. A ja chcę mu pomóc, bo mam wyrzuty sumienia i dobrze wiem, że go skrzywdziłam.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2014-11-29, 13:32   Re: Jak pomóc byÅ‚emu chÅ‚opakowi po zdradzie?

Hawwa napisa³/a:

Niedawno związek zakończył się z powodu mej zdrady. Wiem, że były bardzo cierpi z tego powodu. Mam wyrzuty sumienia i chciałabym mu pomóc. Próbuję go po koleżeńsku wesprzeć dobrym słowem, ale jego wciąż boli. Wiem, bo on czasem dzwoni i pisze. Co powinnam zrobić?



Uważam, że powinnaś dać mu spokojnie zapomnieć,bo nie dosyć, że zawiniłaś, tp jeszcze chcesz go dalej męczyć? Odpisz mu, żeby więcej nie dzwonił, bądź konsekwentna i daj mu spokój.A chłopak prędzej czy później zapomni, bo zdrady nie da się tak po prostu zapomnieć. Ciekawa jestem jaka byłaby Twoja reakcja, gdyby to było na odwrót??? chciałabyś od niego wtedy jakąś pomoc? No właśnie.Miej ambicję i unikaj go, nie przypominaj mu o sobie.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-29, 14:23   

Zapytałaś, wszyscy odpowiadają to samo, ale Ty wiesz lepiej. Jaki sens ma dalsza dyskusja? Jeśli chłopak domaga się kontaktu z Tobą po tym jak go zdradziłaś i jeszcze mówi że jesteś wartościową osobą, to jest po prostu jebnięty i tym bardziej musisz się od niego odciąć, żeby dał radę się ogarnąć.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Niemoralny  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-29, 14:56   

Stopniowo zrywaj ten kontakt. Byłem w podobnej sytuacji, co Twój były. Ciężko było mi się odzwyczaić od codziennego kontaktu i na początku potrzebowałem jeszcze porozmawiać raz na jakiś czas z byłą. Potem rozmawialiśmy raz w tygodniu? Ostatnio po prostu przestałem odbierać, zrozumiałem, że zostałem potraktowany nie tak jak powinno się traktować drugiego człowieka i przyjaźni czy koleżeństwa z tego nie będzie. Zawsze będę szanował swoją dawną miłość, ale kontakt nie pozwoli mi do końca uwolnić się od tego uczucia.

Damn napisa³/a:

Jeśli chłopak domaga się kontaktu z Tobą po tym jak go zdradziłaś i jeszcze mówi że jesteś wartościową osobą, to jest po prostu jebnięty i tym bardziej musisz się od niego odciąć, żeby dał radę się ogarnąć.



Po prostu ma obsesję na punkcie tej dziewczyny. Nie umie się pogodzić z utratą osoby, która była dla niego ważna. Pewnie ma nadzieję na to, że wrócą do siebie. Ale mu przejdzie... Mówiąc "jebnięty" to kompletna ignorancja z Twojej strony.
 

Hawwa  

Wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-11-29, 15:22   

Ale boję się, że kiedy powiem mu, że ma do mnie nie dzwonić, on odbierze to jako kolejny afront z mojej strony i poczuje się dodatkowo zraniony. ¯e nie dość, że go zdradziłam, to jeszcze całkiem się od niego odcinam, mimo że on chce ze mną się kumplować.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-11-29, 15:54   

Hawwa napisa³/a:

Ale boję się, że kiedy powiem mu, że ma do mnie nie dzwonić, on odbierze to jako kolejny afront z mojej strony i poczuje się dodatkowo zraniony. ¯e nie dość, że go zdradziłam, to jeszcze całkiem się od niego odcinam, mimo że on chce ze mną się kumplować.

Chce się z tobą kumplować, bo cię kocha. On musi się od ciebie odzwyczaić. Dopiero wtedy będzie możliwość koleżeństwa czy przyjaźni. Nie teraz. Zerwij z nim kontakt.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Hawwa  

Wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-11-29, 16:06   

Boję się, że jak całkiem zerwę kontakt, to będzie jeszcze bardziej cierpiał.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-11-29, 16:08   

Hawwa napisa³/a:

Boję się, że jak całkiem zerwę kontakt, to będzie jeszcze bardziej cierpiał.

Robi ci to różnicę? Nie bój się. Będzie cierpiał. Ale wyjdzie mu to na dobre.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Hawwa  

Wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-11-29, 16:10   

Tak, robi różnicę. Bo mam wyrzuty sumienia i nie chcę go jeszcze bardziej krzywdzić.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-11-29, 16:18   

Nie da się go bardziej skrzywdzić.
Tacy są ludzie. Najpierw robią, potem myślą. A następnie starają się wylewać wodę z dziurawej łódki. Naprawić coś, czego się nie da naprawić. Bo myślą, że im to pomoże. Trzeba być głupcem, żeby w to wierzyć.
I żal mi chłopaka. Za bardzo cię kocha, żeby dojść do wniosku, że powinien zerwać z tobą kontakt. A to najlepszy i chyba jedyny sposób. Więc zrób to ty. Pomóż mu i zniknij z jego życia.
Może i tobie to pomoże. Nie będziesz miała go na sumieniu.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-11-29, 18:33   

Ty czasem nie jesteś tą, która miała 15-latka za chłopaka?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com