Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-12-08, 10:53   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Zdanie w ktorym napisales ze pare dni pozniej kogos ogarnela mnie rozwalilo :


Mnie rozwaliło to:

Fated napisa³/a:

jest sama i nikogo nie chce do końca życia


Fated napisa³/a:

Na 2 dzień dowiedziałem się że znalazła sobie kogoś


Jak już pisałem wielokrotnie i ostrzegałem, że nawet (a może zwłaszcza) jak baba gada pierdoły, ze już nikogo nie chce, ze ma dość facetów, to jest gówno warte, bo i tak będzie niedługo ciągnąc druta jakiemuś lamusowi, ale tak szybki przypadek to jest dla mnie novum. :-D
Czego to się człowiek nie dowie...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-12-08, 11:44   

$karbówka napisa³/a:

Jak już pisałem wielokrotnie i ostrzegałem, że nawet (a może zwłaszcza) jak baba gada pierdoły, ze już nikogo nie chce, ze ma dość facetów, to jest gówno warte, bo i tak będzie niedługo ciągnąc druta jakiemuś lamusowi,


Bo to nie chodzi o to, że ona nikogo nie chce, tylko nie chce JEGO

Nie masz prawnego obowiązku zajmować się babcią, to jedynie Twoja dobra wola. Możesz dochodzić swojego w odpowiednich instytucjach, kiedy już ta cała sytuacja przekroczy próg Twoich wszelakich cierpliwości.
I najgorsze co może być to żyć przeszłością. Nie dość że zatrzymało Cię to w miejscu, to jeszcze cofa.
Młody jesteś, zaciśnij poślady i przyj do przodu. Podchodź do matury i do zawodowego do usranego, co Ci szkodzi. Zapisz się może na jakiś kurs, który podniesie Twoje kwalifikacje w zawodzie np. języka obcego.
A dziewczynÄ™ jeszcze nie jednÄ… spotkasz na swojej drodze.

I tak na marginesie. Czy tylko mnie irytują wypowiedzi tego pseudoterapeuty od siedmiu boleści?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-12-10, 00:01   

Używaj do cholery akapitów bo się tego pierwszego posta nie da przeczytać!
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

szatynka19

User


Do³±czy³: 25 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-25, 13:55   

Może ktoś mi wyjaśni dlaczego faceci traktują mnie jak zabawkę jeden kłamie i chce żebym mu wybaczyła jestem podłamana psychicznie bo niektórzy mówią że jestem brzydka i gruba zaczęłam ćwiczyć i wzięłam się za siebie ale moja psychika sięga dna przez to ze mam problemy w domu ojca który wiecznie mówi że do niczego się nie nadaje wyzywa od najgorszych nie mam jak sie wyprowadzic bo koncze szkołe. :-(
_________________
Szatynka19
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-26, 16:25   

szatynka19, stwórz własny temat i opisz swój problem.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com