Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:39   

xraissa napisa³/a:

Nie jesteÅ› kobietÄ…, nie zrozumiesz tego


LOOOL. Ale argument xD Bo ty jesteś kobietą i wiesz czego ona chce i co jej w głowie siedzi. No serio, nigdy Was nie pojmę w takim razie xD
Lol, więc znam kobiety tylko z tych 10% :P Choć mam lola myśląc, skąd takie statystyki. Widzę mam do czynienia ze specjalistką :P
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:50   

Atsushi napisa³/a:

WidzÄ™ mam do czynienia ze specjalistkÄ… :P


Hahaha, wiadomcia :D.

Będzie żałować - jej sprawa. A mże właśnie wcale nie będzie? :)
Rób, co uważasz za słuszne i tyle. ;)
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:51   

Nie mówię że wiem czego ona chce. A Ty się nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia. Farbowanie włosów jest procesem bardziej skomplikowanym niż myślisz.Akurat w tej kwestii jestem specjalistką bo moja ciotka jest fryzjerką i widziałam nie raz źle zafarbowane włosy. Przy rudych bardzo łatwo zrobić sobie krzywdę na głowie a autorka posta ma tylko 16 lat wątpię by miała tyle pieniędzy by w razie nieudanego farbowania mogła iść do porządnego salonu fryzjerskiego ( chyba że jej rodzice dadzą) Wspomnę też że jeśli źle dobierze odcień farby mogą jej wyjść zielone włosy, co jest bardzo częste i powszechne. I co się w takich sytuacjach dzieje? No oczywiście płacz!
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:55   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja nie mogę, leże i kwiczę, nie no, powaliłaś mnie panna, serio, uświadomiłaś mi że nic nie wiem, jak ja śmiałem się wypowiadać tutaj xD
Hah, jednak wychodzi na to że to nie fryzjerka mnie strzyże a rzeźnik pewnie, a głowy wcale nie mam czarnej mimo ciemnego blondu w kroczu xD Jak to się stało!? Ewolucja? xD Hah, to jestem ciekaw, jak to się stało że jeszcze po drodze miewałem i rude, i blond włosy, a zielonych jakoś nie ani niebieskich, chociaż o tych drugich myślałem, ale wtedy to już bym na pewno dostał wpier*** na ulicy xD
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:59   

Farbując włosy chcesz uzyskać kolor blond czy dany odcień blondu? To jest wielka różnica i kolor sam w sobie się uzyska ale o konkretny odcień trudno.Każda kobieta farbując włosy chce wyglądać atrakcyjnie a nie jak czupiradło z żółtkiem na głowie. To że dla Ciebie farbowanie ogranicza się do koloru nie jego odcienia to już nie moja wina
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

nightwishowa  

User

xxx


ImiÄ™: Ola

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 14:27   

xraissa napisa³/a:

Nie jesteś kobietą, nie zrozumiesz tego. Ona nie ma pewności czy w danym kolorze włosów będzie jej do twarzy a z większością dziewczyn jest tak że lubią eksperymentować i zmieniać kolory włosów ale jak już zniszczą sobie włosy to płaczą i marudzą że przecież po co ona to robiła. 90 % kobiet żałuję decyzji o farbowaniu włosów a ja chce jej tylko doradzić bo ona nie końca może zdawać sobie sprawę z konsekwencji głupiego farbowania



Tyle, że ja kiedyś miałam od młodszej kuzynki perukę, która miała taki kolor, jaki ja powinnam mieć po farbowaniu. Wiem, jak będę wyglądać w tym kolorze i zdania nie zmienię. Włosów nigdy nie farbowałam "z nudy", tylko chyba miałam 2 razy brązowe, a raz czarne, nie farbowałam ich od razu po tym, jak poprzedni kolor zszedł. Eksperymentować nie lubię.

[ Dodano: 2013-04-02, 14:30 ]
Słuchaj, ja pytałam, czy blond wyjdzie. Nie prosiłam o opinie i o to, żebyś mi próbowała wmówić, że jak zmienię kolor włosów to będę ryczeć, nie wychodzić z domu i nie wiem co, może jeszcze przez farbowanie włosów mam się pociąć? Jezu. Jak coś Ci nie pasuje to nie komentuj, logiczne chyba, nie?
Artur, chyba po raz pierwszy spotkałam się z chłopakiem, który farbuje włosy :) Nie wiem, czemu ludzie uważają to zazwyczaj za pedalskie i niemęskie :/ Jak ktoś chce zmienić kolor włosów to chyba płeć, wiek i inne rzeczy nie mają znaczenia.
_________________
Ola
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 14:47   

Pisałam Ci że nie wyjdzie. A już na pewno nie na rozjaśniaczu.Idź do fryzjera, tylko on Ci dobrze zrobi włosy. ps: Artur jest pedałem


//PS. pedały są w rowerze i samochodzie. Więc trochę się ogarnij, ostrzeżenie słowne
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-12, 13:56   

Cytat:

Artur, chyba po raz pierwszy spotkałam się z
chłopakiem, który farbuje włosy :) Nie wiem,
czemu ludzie uważają to zazwyczaj za pedalskie i
niemęskie :/ Jak ktoś chce zmienić kolor włosów
to chyba płeć, wiek i inne rzeczy nie mają znaczenia.

proszę, ja już w podstawówce miałem kolegę który się farbował, a gejem to jestem pewien że nie jest, albo przynajmiej wtedy nie był. Facetów się od cholery farbuje. Nie jestem w tym odosobniony. Może kwestia tego gdzie mieszkacie... Warszawa jednak swoimi prawami się rządzi. Tutaj to nic nadzwyczajnego.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

abooot  

User


ImiÄ™: abooot

Do³±czy³a: 14 Wrz 2017

   

Wys³any: 2017-09-14, 10:06   

Proponuje się udać do dobrego fryzjera stylisty :) Proste i bezpieczne rozwiązanie!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-09-17, 07:06   

zanetka napisa³/a:

Możesz sobie znoszczyć włosy albo wyjdzie Ci jakiś kolor, że starch wyjść w takim na ulice zorientuj się gdzie w jakim salonie robią niedrogo dekoloryzację



Przy rozjaśnianiu rozjaśniaczem i tak się zniszczą.
Natomiast są też naturalne metody i balsamy do użytku codziennego, szampony, odżywki, rozjaśniające o kilka tonów.
Z naturalnych metod mam na myśli oczywiście rumianek, natomiast obecnie nie orientuję się w szamponach i odżywkach, ale można poczytać w Internecie.
Chociaż raczej wątpię, żeby się w ogóle udało, z rudego na blond naturalnie.

Ogólnie, nie znamy też Twojego odcienia, czasami lepiej podkreślić kolor rudy, na przykład henną, niż kombinować z blondem.
Ponadto w większości salonów, raczej panuje powszechna niewiedza, więc ja gdybym miała wybierać, to wolałabym o tym poczytać i sama sobie farbować włosy, niż w salonie, gdzie przypuszczalnie zrobią to gorzej, z racji swojej niewielkiej wiedzy o koloryzacji.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2017-11-10, 14:44   

Trzeba utlenić kolor. Ja bym to robiła u fryzjera.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2017-11-12, 22:19   

Na taką zmianę zdecydowanie lepiej do fryzjera się udać...
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com