Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nightwishowa  

User

xxx


ImiÄ™: Ola

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:24   Jak przefarbować rude wÅ‚osy na blond?

No właśnie, mam naturalnie rude włosy, które około 2 miesięcy temu przefarbowałam na brązowe. Teraz brąz prawie całkiem już zszedł, a ja chciałabym mieć blond włosy. Nie stać mnie obecnie na fryzjera, więc chciałabym zrobić to w warunkach domowych. Koleżanka mi poradziła, że najlepiej je rozjaśnicz rozjaśniaczem, a później nałożyć jasną blond farbę. Czy któraś z was tak już miała? Udało jej się w warunkach domowych? :)
_________________
Ola
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:29   

Zostaw rude : )
Chcialbym znac ladna, ruda, dziewczyne. Niestety, jedna co ma wlasnie takie wlosy zupelnie nie podoba mi sie.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:30   

Udało się. Rozjaśniacz i tyle. Tylko nie rób tego sama, niech Ci koleżanka albo mama rozprowadzi, bo będziesz miała plamy i wyjdzie żałośnie. :P
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:56   

Nie rób tego, jak ufarbujesz włosy na blond już nigdy do rudego nie wrócisz. Na dodatek przy rudych włosach łatwo uzyskać efekt tandetnego żółtka na głowie
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:08   Re: Jak przefarbować rude wÅ‚osy na blond?

nightwishowa napisa³/a:

No właśnie, mam naturalnie rude włosy, które około 2 miesięcy temu przefarbowałam na brązowe. Teraz brąz prawie całkiem już zszedł, a ja chciałabym mieć blond włosy. Nie stać mnie obecnie na fryzjera, więc chciałabym zrobić to w warunkach domowych. Koleżanka mi poradziła, że najlepiej je rozjaśnicz rozjaśniaczem, a później nałożyć jasną blond farbę. Czy któraś z was tak już miała? Udało jej się w warunkach domowych? :)



To prawda, najpierw trzeba rozjaśnić, a potem nałożyć odpowiedni kolor farby. Tylko zastanawiam się, czy warto?. Przecież każda farba okropnie niszczy cebulki naszych włosów,jak i same włosy. Są łamliwe, wypadają, końcówki się rozdwajają. Wiem coś o tym, bo sama farbowałam je bez przerwy. A w tej chwili żałuję i to bardzo. A skoro masz rude, to teraz najmodniejszy kolor.Szkoda włosów, zaręczam Ci,że wiem co mówię. Ale i tak zrobisz co zechcesz.Pozdrawiam. Pa, ;) :-D
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:11   

xraissa napisa³/a:

jak ufarbujesz włosy na blond już nigdy do rudego nie wrócisz


Jak nie jak tak...
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:15   

ta co kocha żyć napisa³/a:

xraissa napisa³/a:

jak ufarbujesz włosy na blond już nigdy do rudego nie wrócisz


Jak nie jak tak...



Nie wrócisz. Włosów rozjaśnionych nie da się zdekoloryzować, a nakładanie rudego na blond nie jest takie piękne.Do ładnego naturalnego rudego nie wrócisz jeśli już do marchewki na głowie
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:20   

Uważam, że weźmie sobie to do serca, chociaż każda z nas lubi robić coś właśnie na odwrót. Czasami też ktoś coś mi tłumaczy, a ja i tak swoje wiem, jak to dziewczyna. Z tym, że wracając do farbowania, zawsze wraca się do swojego koloru,ale to jednak trwa, a przede wszystkim wygląda okropnie. ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:22   

Jeśli chcesz chodzić ponad rok co najmniej z odrostem to spoko, ale wygląda to okropnie ;)
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

nightwishowa  

User

xxx


ImiÄ™: Ola

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:48   

Tyle, że ja chcę już włosy na stałe mieć w kolorze blond, a nie rudym, bo nienawidzę tego koloru, dlatego je już kilka razy na ciemny kolor farbowałam. Teraz zdecydowałam, że chcę je mieć blond, a odrosty farbować tak samo, jak farbowałam całe włosy.
_________________
Ola
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:56   

Zobaczysz z biegiem czasu zmieniasz zdanie i będziesz żałować
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:04   

xraissa, niekoniecznie, nie decyduj za nią i nie mów jej czego ona chce. To że ty lubisz bardziej rude nie znaczy że wszyscy takie wolą. Ja na przykład farbuję się od dawna i mi z tym świetnie, jakoś nie tęsknię szczególnie za naturalnym kolorem.
nightwishowa, jak chcesz rozjaśniać, to rozjaśniaj, tylko uważaj, bo jak moja koleżanka sobie rozjaśniała to miała jajko na głowie. Czasem lepiej trochę poczekać i uzbierać na fryzjera, albo przygotować się na bycie dziwadłem przez parę dni xD Z koleżanki mieliśmy bekę, ale niestety, już ma normalne włosy :< Nuda.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:29   

Ja nie decyduje tylko radzę, mam wiedzę na temat więc ją uświadamiam jak to będzie wyglądać. Nigdy już nie będzie mogła przefarbować się na swój naturalny kolor, dekoloryzacja po rozjaśnianiu też nie wejdzie w grę. Jedynym rozwiązaniem będzie chodzenie ponad rok z odrostem który i tak będzie ciemniejszy bądź jaśniejszy od koloru który aktualnie ma. Ponadto farbowanie niszczy włosy, szczególnie rozjaśnienie, a uzyskanie ładnego naturalnie wyglądającego odcienia w kolorze blond przy rudych włosach granicy z cudem szczególnie w domowych warunkach
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:33   

xraissa napisa³/a:

Zobaczysz z biegiem czasu zmieniasz zdanie i będziesz żałować


Tutaj jej mówisz, co będzie czuć. A nigdzie nie jest napisane że będzie żałować, jak i nie napisała ani razu że chce wracać do naturalnego. Na własnym przykładzie - ja nie chce i świetnie mi z farbowanymi kudłami. Nie ma co zadzierać nosa, bo nie wiesz lepiej od innych czego chcą. Twoje "rady" wystarczyły na jeden post. Po cholerę jeszcze ją dobijać, że robi głupotę i że zniszczy sobie życie. Co to, amputacja ręki? xD
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:36   

Nie jesteś kobietą, nie zrozumiesz tego. Ona nie ma pewności czy w danym kolorze włosów będzie jej do twarzy a z większością dziewczyn jest tak że lubią eksperymentować i zmieniać kolory włosów ale jak już zniszczą sobie włosy to płaczą i marudzą że przecież po co ona to robiła. 90 % kobiet żałuję decyzji o farbowaniu włosów a ja chce jej tylko doradzić bo ona nie końca może zdawać sobie sprawę z konsekwencji głupiego farbowania
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com