Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Hubertchojnicki17

User


Doł±czył: 02 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-02, 02:06   Jak przekonać DziewczynÄ™ do siebie?

Cześć, mam 14 lat od 2 miesiecy zakochany jestem w Mojej przyjaciółce.
Ostatnio anonimowo napisałem jej list ,,kocham Cie ale Ty o tym nie wiesz"
Domyslila sie ze to ja, tocząc rozmowę dalej powiedziałem jej o moich uczuciach. Napisała mi ze przez wydazenie z jej ostatnich zwiazków nie chce miec NARAZIE chłopaka.
Udając ze sie tym nie przejelem napisałem ,,trudno"
Ona napisała że to moj przyjaciel zlamał jej serce.
Ozdrazu pękłem i napisałem jak mam mu to za złe, wydaje mi sie ze w tym momencie delikatnie przekonala sie ze mi zależy na niej.
Lecz wtedy tego nie dostrzegłem.
Wysłałem jej bardzo stary zrzut ekranu na ktorym widnieje facebookowy quiz z podpisem "z kim weźmiesz ślub" Był to rok około 2012.
Wynikiem testu bylem ja, ze ja wezmne z nia ślub, co ciekawe data ślubu to 14 Sierpnia tego roku....
Zrzut edytowałem, przekresliłem i dałem smutną minkę z podpisem: "Jednak nie wezmne ślubu z Tobą"
Ona napisała ze moze jedak weźmnie ze mną ten ślub ( mamy 14 lat, mowimy w przenośni )
Dodała ze do slubu zostały 12 dni i ze jak uda mi sie ją przekonać do siebie to za mnie "wyjdzie"

Wpadlem na pomysł zeby sie starac, rozmawiac z nia i zawsze wysylac jej SMS "Dzieńdobry <3 " i "Dobranoc <3 "
A dzien przed tym slubem sie z nia spotkac i wreczyc jej pierscionek, jako zaręczynowy, wiem dziecinne, ale to by bylo raczej ciekawe i nawiazujące do tego starego zrzutu ekranu.

Macie jakies rady jak jÄ… przekonac do siebie ?
Z gĂłry dziekuje za odpowiedzi :D
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2017-08-02, 12:11   

Wszystko wymaga czasu :) Może też potrzebować go po ostatnim związku, ale skoro napisała co napisała może już jest gotowa, ale jeśli by nie była to daj jej szanse. Spędzaj z nią czas, jest lato w końcu więc wyciągaj ją na spacery :) teraz do kina wchodzi Valerian i Miasto Tysiąca Planet ale nie wiem czy to was interesuje. A co do pomysłu, słodziutki mnie się tam podoba, może to też być kwiatek w sumie :D tylko mówię nie siedź wyłącznie z nią na telefonie tylko w rzeczywistości też :D trzymam kciuki.
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2017-08-02, 13:47   

Masz 14 lat tylko... Daj sobie spokĂłj ze zwiÄ…zkami
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

magda-magdalena  

User


Doł±czyła: 10 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-10, 08:52   

Najważniejsze że cie nie spławia, niby mówi że narazie nie chce ale jakby daje sygnały. Próbuj tylko delikatnie, nie naciskaj. A ten niby piersćionek zaręczynowy zamienilabym na coś innego, mniej oczywistego i bezpieczniejszego, np jakiś wisiorek z literką jej imienia albo czymś innym ładnym.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com