Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:19   

Każda dieta ma swoje zasady, a ich poziom kretynizmu czy nie kretynizmu jest opinią subiektywną, u ciebie wymuszoną gdyż nienawiść przez ciebie przemawia, ale każdy o tym wie. Zwykły prosty człowiek, bo zazwyczaj tacy się odchudzają pier.. fachowe definicje, jaki posiłek co zawiera i ile nitroglicerynkuwapniasodwego jest w ryżu, każdemu zależy na efektach. A propagowanie diety, która wiąże się nie tyle z nikłymi efektami co i dużym wydatkiem w tak kruchych gospodarczo czasach jestem wprost proporcjonalne co wejście w bandę rozjuszonych PiSorów i przedstawiać program partii PO czyli debilne i bez sensu.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:32   

Straho napisa³/a:

A propagowanie diety, która wiąże się nie tyle z nikłymi efektami

ha! no co za bzdura. U dobrego dietetyka i przestrzeganiu diety waga naprawdÄ™ i widocznie maleje.

Straho napisa³/a:

ażdemu zależy na efektach

ale posiadamy rozum, teraz może i nie widzimy złych efektów, ale one z czasem się pojawią.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:33   

Vanir napisa³/a:

ale one z czasem siÄ™ pojawiÄ….


A co jeżeli nie?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:38   

Straho napisa³/a:

Każda dieta ma swoje zasady, a ich poziom kretynizmu czy nie kretynizmu jest opinią subiektywną, u ciebie wymuszoną gdyż nienawiść przez ciebie przemawia, ale każdy o tym wie.


No tak, ale Twoja ma iście kretyńskie zasady. Bo Twoje dieta, to nic innego jak od wieku znana M¯-WR, mniej żreć - więcej ruchu, ot co, cała filozofia Twojej diety. Poza niewłaściwym rozłożeniu posiłków w ciągu dnia oraz debilnym stwierdzeniem, nie jedzenia po godzinie 16 czy 18. Czyli wg. założenia Twojej diety, to drugi i ostatni posiłek w dniu. I nie przemawia nienawiść, a raczej doinformowanie innych nim zdecydują się na takie gówno.

Założenie diety nie jest kierowanie się zasadą, jedz dwa posiłki, ćwicz dużo schudniesz. Bo do tego nie potrzeba nikogo, bo każdy, nawet największy idiota wie. A Twoja dieta, to po prostu bardzo duży ujemny bilans energetyczny. Co powoduje szybki spadek masy ciała, ot co. Jesz mało - ćwiczysz dużo, to wiadomo, że bilans wychodzi na minusie. Ale zdrowe odchudzanie nie polega na zaprzestaniu jedzenia.

Zasada jest prosta, obliczasz się podstawową przemianę materii (PPM), dodaje się do tego ponad podstawową przemianę materii (PPPM) i wychodzi nam ile powinniśmy jeść dziennie. I potem układ się pod to dietę, jedzenie. Tak by nie wszyło, że ktoś powinien jeść 2500 kcal, a będzie jadł 1000 kcal, z tego jeszcze podczas wysiłku będzie spalał kolejny 1000 kcal, bo wtedy wyjdzie, że traci on dziennie około 0.5kg masy ciała, bo 1kg masy ciała, to około 7000 kcal.

I nie potrzeba dużych wydatków.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:43   

Mizantrop napisa³/a:

Ale zdrowe odchudzanie nie polega na zaprzestaniu jedzenia.


Kto mówi o zaprzestaniu jedzenia? 2 posiłki to też jedzenie jakby nie było. Znam wiele osób a te osoby znają jeszcze więcej osób, które odwiedziły dietetyka, a potem co? Zero efektów, kasa w błoto wyrzucona. Tak więc nie spinaj się bo nie zmienisz faktu, że Dieta Balona jest dietą skuteczną.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:46   

Straho napisa³/a:

Kto mówi o zaprzestaniu jedzenia? 2 posiłki to też jedzenie jakby nie było.


Jedzenie dwóch posiłków właśnie kretyńskim założeniem. Bo nie dość, że walczy się z głodem, w skuteczny sposób spowalnia się metabolizm, to nie dostarcza się niezbędnych składników odżywczych.
Nie spinam się, tylko w przeciwieństwie to Twojego durnego słowotoku, przedstawiam merytorycznie zdania.

Każda dieta, dieta Balona, Sralona, której filozofia jest M¯-WR jest skuteczna, więc Twoja dieta nie jest autorska, a powielana.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:48   

Dieta Balona wykorzystuje zmagazynowaną energię w postaci tkanki tłuszczowej, zadaniem każdej diety jest jej spalenie, a Dieta Balona robi to perfekcyjnie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:54   

Straho napisa³/a:

Dieta Balona wykorzystuje zmagazynowaną energię w postaci tkanki tłuszczowej,


A kiedy skończy się zapas tk. tłuszczowej, to co? Dieta dobra dla słonia ważącego 170 kg, który nawet jak schudnie 80 kg, to i tak będzie jeszcze tłusty.

Rozmowa z Tobą i tak mija się z celem, bo jesteś "specjalistą" od siedmiu boleści, który wiedzę odnośnie odżywiania, ma taką samą, jak nasi politycy, odnośnie rządzeniem państwem - czyli zerową. Jeśli faktycznie, ci Twoi znajomi chodzą do takich "dietetyków" to faktycznie, nie ma co się dziwić, że efektów nie ma tudzież potem tyją jeszcze raz tyle.

EOT.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:55   

Po zakończeniu kuracji przechodzi się na normalny tryb życia, i stara się wagę utrzymać.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-01, 23:30   

Straho, Twoja dieta nie jest taka idealna. A dlaczego? A no dlatego, że przy takich warunkach nie trudno o chorobę, a to, że Ty w nią nie wpadłeś, to nie oznacza, że ktoś inny stosujący tą dietę nie zachoruje, to po pierwsze. Po drugie, to nie jestem pewny, czy przy takim zrzucaniu nie spalasz sobie mięśni, ale raczej tak, a nie o to tu chodzi.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-02, 20:50   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Po drugie, to nie jestem pewny, czy przy takim zrzucaniu nie spalasz sobie mięśni, ale raczej tak, a nie o to tu chodzi.



Metabolizm:
1. Węgle
2. TÅ‚uszcze
3. Białka

Jak organizm zacznie korzystać z białek dlatego, że tak mi się uwidziało, to tylko głowa w ścianę. Już lepiej obetnij sobie nogę.
 

Daniel01  

Wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-08-09, 23:34   

A czy jak się je słodycze, ale ma się częsty ruch, to można przytyć ?
_________________
Daniel01
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-10, 13:06   

Cytat:

A czy jak się je słodycze, ale ma się częsty ruch, to można przytyć ?


Słodycze to puste kalorie, są z niej znikome pożyteczności, bo nie dają energii na długo. A nadmiar cukrów prostych w wątrobie jest przekształcany w tk. tłuszczową. Oczywiście, jak ktoś ćwiczy, to jak zje raz na jakiś coś słodkiego to nic mu się nie stanie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2012-08-11, 06:00   

Najwięcej chudnie się poprzez trening i dietę łącznie. Zależnie od organizmu można schudnąć w miesiąc o naprawdę dużo.
Ja np. schudłem ~10 kg w ciągu około 40 dni. Jak? Wykluczyć większość węglowodanów z diety (ale bez przesady, bo wtedy organizm przejdzie w stan "oszczędzania", coś kalorycznego od czasu do czasu można zjeść).
Æwiczyłem dużo na siłowni, raczej nie po to by mieć mięśnie, tylko, żeby schudnąć. Biegałem trochę i wtedy akurat dość sporo jeździłem na rowerze (można powiedzieć, że trenowałem). Straciłem 10 kg wagi ale myślę, że dużo więcej tkanki tłuszczowej (no i wody z nią związanej), bo mimo wszystko trochę przypakowałem.
Teraz znowu się spasłem i chyba znowu muszę zacząć ćwiczyć...
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

O_żesz_ty

User


Do³±czy³: 23 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-09-04, 10:30   

Najgorsze, co możesz zrobić, to jeść 3 obfite posiłki w ciągu dnia. Zawsze byłam szczupła, kiedy jadłam 4-5, ale małych posiłków i co ważne: o stałych porach!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com