Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

athi

User


Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-06, 14:44   

Jeść mniej, ale częściej i do godziny 18:00. Poza tym codzienna porcja ruchu (nawet spacer), a zamiast pustych węglowodanów w postaci słodyczy owoce i warzywa.
_________________
darmowy wirtualny stylista
 

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-06, 17:20   

Ja powinnam się odchudzać ale mój chłopak mi zabrania jeszcz przy nim dodatkowo utyłam :D Jak mu się podobam to co sie bende przemenczać!
_________________

 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-09-06, 18:45   

Cytat:

co sie bende przemenczać!



:wstyd: zabronił Ci także nauki ortografii?

Aby schudnąć najlepiej rzucić słodycze, zakończyć romans z wylegiwaniem się przed TV a poflirtować ze spacerami, basenem i bieganiem rano. Lub wieczorem.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-06, 18:50   

Jakby ortografia przesądzał o czymkolwiek. Jak tak sracie przez to to będę pisał poprawnie :/ Co za ludzie
_________________

 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-09-06, 18:53   

Słodka_Marakuja, nie "co za ludzie" ale skoro nie widzę Cię "naocznie", że tak powiem, to oceniam Cię po piśmie. Jest Word, można tam najpierw pisać posty, potem wklejać - ja tak robię, aby nie było byków. Nie odbieraj tego, jako atak, ale w Twoim wieku ortografia powinna być już na piątkę.

A teraz wróćmy do tematu ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Evana  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 22 Kwi 2012

Sk±d: Opolskie

   

Wys³any: 2012-09-14, 21:14   

Opracuj sobie dokładnie plan dnia, łącznie z posiłkami o stałych porach. Mało, ale częściej (książkowe stwierdzenia)... blablabla. Musisz po prostu skurczyć sobie żołądek. Dużo ruchu, mniej jedzenia ( owoce i warzywa ). Pij za to dużo. Woda, herbata zielona, czy kawa zbożowa świetnie się nadają podczas diety. Zapamiętaj jednak, że systematyczność, wytrwałość i motywacja to wszytko co jest najważniejsze podczas odchudzania. ! Zawieś sobie zdjęcie jakiegoś grubasa i za każdym razem jak będziesz chciał coś zjeść to tylko się na niego popatrz. Do czego jedzenie prowadzi...
_________________
Why so serious ?
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-09-15, 15:02   

W wakacje pracowałem, jadłem to co chciałem, ale jadłem mniej, mniejsze porcje, 3 razy dziennie, nie podjadałem między posiłkami, wspomagałem się suplementem ClenBurexin.
W 2 miesiące waga spadła mi z 83 do 73 ;)
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-09-15, 20:15   

Evana napisa³/a:

Do czego jedzenie prowadzi...


Skąd założenie, że to jedzenie właśnie prowadzi do problemów z wagą?
_________________
Drugs&hugs.
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2012-09-15, 21:12   

slow napisa³/a:


Evana napisał/a:
Do czego jedzenie prowadzi...

Skąd założenie, że to jedzenie właśnie prowadzi do problemów z wagą?


Bo sporadycznie nadwaga jest spowodowana jakąś chorobą. Zazwyczaj problemem jest wpierdalanie wszystkiego co jest pod ręką i brak jakiejkolwiek aktywności.
 

Petros  

Stały User

SG-1



Do³±czy³: 07 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-15, 21:18   

Nie wczytywałem się w temat, ale może macie jakieś sposoby na podtrzymanie motywacji do odchudzania? Bo jak wiadomo, niestety szybko ulatuje i ciężko w tym wytrwać. Kończy się jedynie na ambicji ;p
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-09-15, 21:36   

athi napisa³/a:

Jeść mniej, ale częściej i do godziny 18:00.


Kretynizm.

Evana napisa³/a:

Do czego jedzenie prowadzi...


Do czego prowadzi, bo nie wiem?

Petros napisa³/a:

Nie wczytywałem się w temat, ale może macie jakieś sposoby na podtrzymanie motywacji do odchudzania?


Chyba najlepszą motywacją jest to, by nie wracać do rezultatu sprzed schudnięcia. Chyba, że komuś to psuje - waga stara - ale to w sumie po co wtedy się odchudzał.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Petros  

Stały User

SG-1



Do³±czy³: 07 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-15, 21:53   

Myślałem raczej o etapie, kiedy się już coś przedsięwzięło, ale efektów nie widać ;p
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-09-15, 22:03   

Petros napisa³/a:

Myślałem raczej o etapie, kiedy się już coś przedsięwzięło, ale efektów nie widać


To oznacza, że coś źle się robi, skoro od jakiegoś czasu nie ma pożądanego efektu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-09-16, 09:59   

Dyse One napisa³/a:

Bo sporadycznie nadwaga jest spowodowana jakąś chorobą. Zazwyczaj problemem jest wpierdalanie wszystkiego co jest pod ręką i brak jakiejkolwiek aktywności.


Ale to nie jedzenie powoduje nadwagę, czy otyłość. Każdy z nas je. Każdemu z nas jedzenie jest potrzebne.

Zachowanie, które opisałeś także jest chorobą. Rzadko świadomym wyborem. Zaburzony stosunek do jedzenia chociażby spowodowany brakiem umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami jest tego przykładem. Uzależnienie od jedzenia także.

Dlatego powstrzymajmy się od przedwczesnych ocen typu "wpierdalają na własne życzenie".
_________________
Drugs&hugs.
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-09-19, 14:04   

SÅ‚odka_Marakuja napisa³/a:

Ja powinnam się odchudzać ale mój chłopak mi zabrania jeszcz przy nim dodatkowo utyłam :D Jak mu się podobam to co sie bende przemenczać!



A może to Baba Jaga? Tuczy Cię, a na końcu wsadzi do gara :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com