Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Daniel01  

Wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-07-30, 17:21   Jak schudnąć w ciÄ…gu miesiÄ…ca?

Czy jak się robi co dziennie po 30 pompek i na basenie bez odpoczynku godzinę pływania i jak się normalnie je, śniadanie obiad kolacja, to ile można schudnąć w ciągu miesiąca?
_________________
Daniel01
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-07-30, 19:44   

Daniel01 napisa³/a:

30 pompek

mało.
Nikt nie wie, jaki masz metabolizm i ile to dla ciebie normalne jedzenie.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-07-30, 19:46   

przede wszystkim nikt nie wie ile masz w sobie tłuszczu i mięśni i jak bardzo aktywny fizycznie jesteś. z tego co przeczytałam to chyba nie bardzo.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-30, 19:49   

Aeroby a nie żadne pompki... pływanie jak najbardziej.
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

KestoN  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Maj 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-07-30, 20:49   

Aeroby + dieta
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-07-30, 20:58   

Na odchudzanie polecam sprawdzonÄ… DietÄ™ Balona, wygoogluj sobie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-30, 21:07   

Daniel01, Tego powyżej nie słuchaj.

A co do tego jak schudnąć przez miesiąc. Pompki Ci niewiele dadzą, ponieważ nie są to ćwiczenia stricte na spalanie tk. tłuszczowej, lecz na budowanie mięśni. Oczywiście prawidłowe ćwiczenia, to przeplatanie tych dwóch, tak by stosując aerobowe ćwiczenia nie palić też mięśni.

Dieta? a co to dla Ciebie znaczy normalne jedzenie? Jak teraz wygląda Twoje spożywanie posiłków?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Daniel01  

Wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-07-31, 10:03   

Gdy jestem tylko głodny to np. zjem z 3 kanapki, za chwile cos dojem, obiad, czyli ziemniaki i schab itp
_________________
Daniel01
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-31, 10:14   

Daniel01 napisa³/a:

Gdy jestem tylko głodny to np. zjem z 3 kanapki, za chwile cos dojem, obiad, czyli ziemniaki i schab itp


I rozumiem, że dalej chcesz tak jeść?

Ustaw sobie 5-6 posiłków dziennie, o stałych porach, lecz w mniejszych ilościach. Unikaj potraw smażonych. Skupiaj się na gotowany, grillowanych, pieczony we folii, duszonych, lecz bez uprzedniego podsmażania.
Wybieraj mięsa chude - schab się do nie zalicza. Kurczak, indyk, wołowina, ryby. Nie wiem ile waży, oblicz sobie 1-2g białka na 1kg masy ciała, 0,7g tłuszczu na 1 kg masy ciała i od 2-4g węglowodanów na 1 kg masy ciała. Tłuszcze staraj się w większej ilości NNKT, a węglowodany w 90% złożone.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2012-07-31, 14:08   

Biegaj rano albo wieczorem po 5km minimum, jeździj rowerem, pij dużo wody i trzymaj jakąś dietę.
Samą dietą nie schudniesz, musisz mieć motywację i porządnie zapieprzać jak chcesz mieć efekty w ciąg miesiąca.
 

Malvina33

User


Do³±czy³: 22 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-08-01, 20:49   

Pompki,brzuszki ogólnie ćwiczenia okej sa bardzo ważne. Tyle tylko że sama wiem po sobie, co jak co ale potrzebna jest regulacja posiłków ciut mniejsze porcje, bez podjadania wieczorem i przede wszystkim o stałych porach ! Brzmi może niedowierzająco ale na prawdę daje efekty. Do tego ćwiczenia, są strony na których ukazane są specjalne tabelki z ćwiczeniami co ile powinno sie je powtarzać, lub o ile każdego dnia je zwiększać . Wystarczy wyszukać, stosując to wszystko na pewno schudniesz :-D
_________________
Jestem przerażony, myślę za dużo,
Staje się emocjonalny, gdy pije za dużo ..
Malvina33
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:01   

Diety polecane przez "dietetyków" są raz; mało efektywne, dwa; drogie. Z dobrego serca polecam ci sprawdzoną Dietę Balona, ja schudłem na niej 30 kilo w ciągu miesiąca.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:04   

Straho napisa³/a:

Diety polecane przez "dietetyków" są raz; mało efektywne, dwa; drogie.


A diety specjalistów, takich ludzi jak twórcy "Diety Balona", są idiotyczne, niezdrowe i wprowadzają kretyńskie zasady.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:05   

Jestem zdrów jak ryba, możesz mnie sam przebadać jeżeli lekarzowi nie wierzysz.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:14   

Straho napisa³/a:

Jestem zdrów jak ryba, możesz mnie sam przebadać jeżeli lekarzowi nie wierzysz.


Bo w Twoim przypadku, każdy spadek masy ciała był korzystny, i dla zdrowia. A kretyńskie zasady, to już były przeze mnie przetaczane w Twoim temacie, więc nie będę się powtarzał. A Ty sam wiedzę odnośnie żywienia człowieka masz nikłą, więc proponowanie, promowanie czegoś takiego jest absurdem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com