Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

olga g  

User


Do³±czy³a: 21 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-21, 15:46   

Ja choruję ;/ i czuję się żle, na szczęście mam sprawdzone lekarstwa, które zawsze mi pomagają. Na kaszel np mam dicotuss. Szkoda tylko, że weekend muszę przeleżeć, ale przynajmniej w poniedziałek będe mogła już normalniej mówić :)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-10-21, 22:55   

Jestem zmęczona. Wczoraj padałam z niewyspania i musiałam wrócić wcześniej do domu, zwijając się z dwóch wykładów (jest różnica między byciem w domu o 13 a o 19...). W związku z czym zadowolona poszłam spać i przespałam dwie godzinki. Cud, miód i orzeszki, wstałam jak nowo narodzona. Ale w nocy nie mogłam zasnąć, pięć godzin męczyłam się, żeby usnąć i całe moje popołudniowe odespanie szlag trafił. Teraz już tylko marzę o łóżeczku, a muszę dokończyć kurs biblioteczny (o którym pisałam w innym wątku), a zabieram się do tego jak pies do jeża.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2016-10-22, 00:02   

spuchnięta od kataru, rozdrażniona i zmęczona, nieatrakcyjna od czubka głowy po mały palec u stopy
oto jesień, taka piękna
_________________
meow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-10-26, 17:38   

Jestem bardzo podekscytowana. Nieco zabawiłam się w tak zwaną (nie wiem, nie pamiętam, jak nazywa się ta osoba, która jedna ludzi, żeby w sobie byli zakochani).
Bardziej denerwuję się od nich, czyli mojej ulubionej koleżanki i mojego brata. Co najmniej tak, jakbym sama wybierała się na randkę.
Obgryzam paznokcie, przemierzam pokój wciąż. I nawet zarumieniłam się.
Szaleństwo. Jeszcze nigdy tak o kimś nie kłamałam. :evil:
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-10-26, 19:47   

Czuję przygnębienie i smutek. Poza Tym jestem zatroskana i zasmarkana. I w słabej kondycji psychicznej.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-11-02, 21:42   

Przygnębiona, ale obecnie nieco mniej.
Wracam taka pociągiem, przypatruje mi się jeden chłopak, patrzy na mój profil i patrzy, zaczyna swą mowę, przedstawia się, podaje dłoń.
Mówi, zadziwia mnie. Odpowiadam, dopowiadam. Człowiek z bagażem doświadczeń, unikający śmierci wielokrotnie (!), nie raczę go swym życiorysem, bo wydaje mi się zbyt błahy.
Słuchamy muzyki razem, przez słuchawki, nie pytajcie, jak do tego doszło.
Dotyka mojej dłoni tłumacząc, jak to go o mało nie zabiło ostrze.
A na końcu dochodzi i tak do wniosku, że mam dzianych rodziców, jestem rozpieszczona, rozkapryszona i wcale nie rozumiem jego podróży autostopem.
Wysiadamy, chce mi pomóc w bagażem (miły), odprowadzić do domu, a ja jak przystało na snobkę, wsiadam do taksówki i mówię, że nie trzeba.
Krzyczy na pożegnanie, że będzie się modlił za mnie, żebym odnalazła swa prawdę.
I że na pewno mnie odnajdzie i podywagujemy, może wybierzemy się na Alaskę, jak w tym filmie... wiecie.
W głębi liczę na to.

Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-11-10, 17:29   

Dość zmęczona po dużym wysiłku. Mój organizm niezbyt sobie radzi z takim natężeniem nauki. Ale jestem dość zadowolona, bo kolokwium z matmy poszło mi nieźle. Powinien być wysoki wynik, miejmy tylko nadzieję, że nie porobiłam głupich błędów w najprostszych obliczeniach.
 

Goci

User


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-11-17, 10:44   

Jest w porzÄ…dku ;)
_________________
Goci
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-11-17, 21:23   

Nogi mnie bolÄ… ale samopoczucie dobre.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-11-20, 14:58   

https://zapodaj.net/01587715363ac.jpg.html
Czuję się uszczęśliwiona.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:43   

Smutny nastrój mnie dopadł. Przyjaciel przyjechał dziś na chwilę by ze mną pogadać wraz ze swoim dwuletnim synkiem. A bardzo, bardzo bym już chciała mieć takiego swojego malucha. I tak smutno jakoś jest więc się upijam dziś bo czemu nie..
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-11-20, 22:57   

DeSade, będziesz miała problem, żeby to wszystko zjeść? Bo jak tak to mogę pomóc. :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-11-20, 23:08   

Ja już to wszystko podzieliłam.
Jutro dietka, zjadłam niewiele, a wszystko popijane zimnym piwem.
Reszta dla moich przyjaciół będzie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-12-02, 20:45   

Jestem obolała po pracy i podekscytowana. Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia i chodzę jak nakręcona a to dlatego, że idę jutro przekłuć sutki. Nie mogę się doczekać efektu. :evil:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-12-03, 08:21   

Egoistka napisa³/a:

idę jutro przekłuć sutki.


AU.
Podziwiam bo ja to nigdy bym się nie zdecydowała na to. Wystarczy, że wiem jak to jest, kiedy dziecko ugryzie w cyca ;)

Czuję się dobrze, trochę niewyspana, stęskniona i obolała ale nawet energicznie i pozytywnie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com