Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lrafal13  

User

lrafal13


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2015-10-19, 19:41   jak siÄ™ odkochać

Witam.
Zakochałem się w koleżance z pracy. (być może to miłość, bo mnie tak trzyma ze 4 miesiące) Problem w tym, że ona ma chłopaka i możliwe że nawet są zaręczeni. Jak się odkochać, zapomnieć, zwłaszcza że pracujemy w jednej firmie i spotkanie jej jest nieuniknione.
Z góry dzięki za pomocne rady.
Pozdrawiam.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-19, 19:43   

Najlepiej znaleźć drugi obiekt zainteresowań:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-10-19, 20:18   

Przypominaj sobie jakieś złe chwile związane z jej osobą, patrz na nią krytycznie. Porównuj ją z innymi dziewczynami (lepszymi). W ten sposób coraz mniej będziesz żywił do niej uczucia.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-19, 21:14   

lrafal13 napisa³/a:

ak się odkochać, zapomnieć, zwłaszcza że pracujemy w jednej firmie i spotkanie jej jest nieuniknione.



Zmienić pracę.
Nie bez kozery to piszÄ™.

Ja po moim przedostatnim związku zmieniłam miejsce zamieszkania, przenosząc się na inną uczelnię.
Tylko w taki sposób bowiem można wykluczyć jakikolwiek kontakt. Nie prowokując tym samym przypadkowych spotkań, które nawet mimo tego, że będziesz w jakimś związku, mogą wpłynąć dość drastycznie na dalsze jego losy.
Ponieważ i tak będziesz myślała o niej. To nieuniknione.

moniska97 napisa³/a:

Przypominaj sobie jakieś złe chwile związane z jej osobą, patrz na nią krytycznie.


To mało prawdopodobne, żeby cokolwiek dało. Ponieważ, jak sądzę w przypadku przedmiotu jego uczuć, ma tej osoby pożądanej pewien wyidealizowany obraz w swojej główce.
Więc nawet jeśli czyniłby pewne listy, uwzględniające wady oraz zalety. To nic nie da, absolutnie. Może poza jakimś tymczasowym obrzydzeniem. Na dłużej jednak, nie ma wartości żadnej.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-21, 01:00   

Jak wyżej: klin klinem.
Przejdzie Ci, jak sobie znajdziesz inną parę nóg do adorowania.
_________________
meow
 

doradcatomasz

User


Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-21, 18:36   

Witaj według mnie to raczej nie miłość. Generalnie jeśli chodzi o takie sytuacje to może wcale się nie zakochałeś tylko po prostu to zauroczenie. Przecież tak naprawdę się nie znacie żeby się pokochać. Niestety musisz po prostu znaleźć sobie inny obiekt zainteresowania.
 

Kotzurr

User



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-21, 21:22   

Jak to mówią "czym się strułeś, tym się lecz" i faktycznie znajdując nowy obiekt zainteresowań najłtawiej się odkochać. Jednak niestety wiem, że nie jest to takie proste jak brzmi bo nadal to uczucie gdzieś tam z tyłu głowy siedzi i ja nie potrafiłem kochać drugiej osoby tak jak tej o której chciałem tak usilnie zapomnieć. Może warto znaleźć jakieś hobby które zajmowałoby Ci czas i głowę? Wówczas łatwiej odciąćsię od bolsesnej przeszłości i zacząć sobie wszystko w głowie układać od nowa zapominając o uczuciu
 

Moler  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-15, 22:23   

Miło, że nie chcesz się wpieprzać w ten związek na trzeciego, bo wiele osób podchodzi do takiej rywalizacji sportowo. Moim zdaniem dobrze robisz, że nic nie robisz. Odkochasz się sam, najpewniej wtedy, jak się trafi jakiś inny obiekt na horyzoncie. To pewnie nieco potrwa, ale może warto poczekać, zamiast ujawniać się z uczuciami i ryzykować odrzucenie. Serducho ma to do siebie, że słucha własnych podszeptów, ale czasem warto je zbanować. Dla dobra wszystkich zainteresowanych.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-11-15, 22:31   

DeSade napisa³/a:

Zmienić pracę.



Tak jak mówi DeSade.
Zmień pracę i dla pewności wyjedź z kraju.

Serio??....
Studiujesz to jeszcze WYDAJE Ci się, że znaleźć dobrą robotę to tak ot co i można ją zmieniać w każdej chwili...

Kolego.
Na zakochanie najlepsze jest poznanie kogoÅ› innego.

Zawsze będziesz mieć do tej osoby pewnego rodzaju sentyment. ¯al, bądź właśnie sympatię.
Poradzisz sobie na spokojnie ;)
Poznaj kogoÅ› ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-28, 15:25   

Można.
Ja uczelnię zmieniłam. Zajęcia musiałam nadrabiać, egzaminy zaliczać.

kenzy1 napisa³/a:

dla pewności wyjedź z kraju.



No.
_________________
W miękkim futrze kota
 

lrafal13  

User

lrafal13


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2016-07-04, 12:18   

Teraz tak z perspektywy czasu to niektórzy z was mieliście rację, żeby się odkochac trzeba zmienić obiekt zainteresowań. Ale w zasadzie chyba nie o to mi chodziło, spodobała mi się inna koleżanka, tylko że ona nie jest mną zainteresowana. I znowu czuję się jak ostatnie dno.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-07-18, 18:49   

No cóż, życzę ci powodzenia z nową koleżanką :D
 

paczusia  

User

paczusia


ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 24

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-10, 23:49   

nie ma antidotum na miłość, po prostu trzeba to przejść
 

miskasoczewicy  

User


Do³±czy³a: 16 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-19, 15:19   

paczusia napisa³/a:

nie ma antidotum na miłość, po prostu trzeba to przejść


Brawo!
Po co się odkochiwać? Może warto tę dziewczynę poznać? Bez zakładania związku z nią... Miłość to dobre uczucie, więc kochaj ją do bólu nawet, tylko nie rozwalaj jej związku, ale kto Ci zabroni nieco powalczyć?
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-10-27, 11:59   

Parę razy w życiu udało mi się odkochać. Trzeba znaleźć cechy, które nam się w tej drugiej osobie nie podobają i na tych właśnie cechach się skupić, żeby sobie tę drugą osobę w pewnym stopniu "obrzydzić".
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com