Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-07-14, 11:13   

Jeżeli chcę szybko nabrać koloru, to zdecydowanie wybieram samoopalacz.
Ale aplikujÄ™, go po odpowiednim przygotowaniu.
Czyli dzień przed peeling i nawilżenie, a dopiero na drugi dzień aplikuję go specjalną rękawicą. Dzięki temu nie mam smug a kolor się długo utrzymuje ;)
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-18, 10:44   

Do dziewczyn które jednak stosują samoopalacze jakie waszym zdaniem są najlepsze ? które firmy jakoś szczególnie wam się upodobały ? bo ja myślę nad zmianą swojej :P bo jestem tak średnio zadowolona.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-09-10, 14:52   

Kapsaicyna, ja mogę polecić st.moriz, nie raz się u mnie sprawdziły
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-13, 20:41   

Dziękuje za odpowiedź :) a możesz mi powiedzieć o nich nieco więcej ? jaki kolorek zostawiają na skórze bo moje obecne nie dość że wpadają bardziej w marchewkę niż brąz to na dodatek mam dość spory problem ze smugami ;/ i nie wiem teraz czy to moje nieumiejętne nakładanie czy wina produktu :D
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-10-14, 19:24   

Masz dość duży wybór produktów od nich, więc spokojnie możesz zajść do douglasa i popatrzeć.
Mają i pianki i balsamy. Natomiast ode mnie sugestia by kupić specjalną rękawicę, dzięki temu unikniesz smug, brudnych rąk i aplikacja będzie łatwiejsza
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 22:16   

Szczerze mówiąc nawet nie jestem pewna czy Douglas jest u mnie w mieście :) zapewne można spokojnie u nich zamówić też online także popatrzę sobie jak tylko będę miała parę groszy. Co do rękawiczki to dziękuje za informacje na pewno też na nią zerknę.
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-23, 13:39   

A te samoopalacze nie robią takiego pomarańczowego efektu? W sumie mam kiepskie doświadczenia z tym właśnie ;/ Stąd moje pytanie.
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-27, 16:15   

niedawno miałam dokładnie te same obawy co ty :D ale ostatnio że mam jakiś zakupowy szał skusiłam się na początek na kupno mgiełki i powiem ci że kolorek jest naprawdę bardzo fajny daleeeeeko mu do marchewki czy pomarańczy :) moim zdaniem wygląda zupełnie jak zwykła opalenizna.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-27, 19:31   

Solarium.
Na poczÄ…tek kilka minut.
Kolejnego dnia przedłużyć o dwie, trzy.
Drugiego zwykle boli tyłek nieco. Przynajmniej mnie bolał. I kilka moich koleżanek,z którymi to skonsultowałam.
Trzeciego na tyle samo, co drugiego.
I gotowe.
Chociaż ja mam jeszcze pozostałości po wakacjach, to za bardzo brązowa jestem.
Kilkanaście minut na słońcu, na plaży Wystarczy, przez jakiś tydzień. Z wszelkimi kremami ochronnymi. Także wylegiwanie się na czubie jachtu, jednak wtedy nie było słońca, a opaliłam się bardziej w ciągu dwóch tygodni, niż przez tydzień z intensywnym słońca.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 07:34   

A gdzie mogę kupic taką mgielke? I co wystarczy spryskać nogi np? :)
Nie lubię solarium, człowiek brzydko pachnie :D i w dodatku skóra się szybciej starzeje ;/
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-10-30, 16:57   

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Kupiłam sobie w końcu taką piankę, która pozwala na regulowanie stopnia opalenizny. Im ciemniejszy odcień chcę otrzymać, tym dłużej trzymam go na skórze. Fajna sprawa, bo od razu widać, czy wszystko idzie w dobrym kierunku, czy nie ma smug itd.
_________________
:)
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-23, 21:21   

Skrux

Takie mgiełki spokojnie możesz kupić np w Douglasie :) dzięki bogu otworzyli u mnie niedawno galerie i ten sklepik tam jest :D bo inaczej było by krucho. Szczerze jakoś zawsze wole kupować będąc w sklepie niż online ale co kto lubi. Co do samego jej nakładania to lepiej jest zrobić na początek dokładny peeling.
 

ingaw

User



Do³±czy³: 13 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-11-27, 11:12   

u mnie nic nie pomagało i zaczęłam stosować balsamy brązujące :D
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-12-12, 22:27   

Mam pytanko do dziewczyn które stosują samoopalacze od st.moriz :) jaki jest wasz ulubiony produkt od nich ? bo ja dopiero testowałam mgiełkę , mus i przymierzam się do zakupu balsamu oraz bronzera kuszą mnie też rajstopy w sprayu ale nie za bardzo wiem jak to wygląda/działa :D
 

Rosiawka

User


Do³±czy³: 02 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-03-02, 09:52   

a powiedzcie czy nie brudzą ubrań te mgielki??
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com