Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-05-15, 08:22   Jak siÄ™ szybko opalić?

Chodzicie na solarium, stosujecie samoopalacze?
Na słońce jeszcze nie ma co liczyć, a nogi mam białe jak ściana i wstyd spódniczkę założyć.
_________________
:)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-05-15, 11:03   

Przed ciążą chodziłam trochę do solarium, trzy, cztery razy zanim słoneczko samo wzięło się do roboty i zawsze to mi starczało, że nie wyglądałam jak ryba :-D , chodziłam jakoś tak w kwietniu/maju.

Raz kupiłam samoopalacz jak miałam z 16 lat, ale zostawiał brzydkie żółte plamy, wiec zrezygnowałam:-)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-05-15, 13:54   

Jak na słońce nie ma co liczyć, to gdzie Ty mieszkasz na syberii xD? U mnie ostatnio słońce dobrze dawało i mi ręce spiekło przy pracach w ogródku, ale może temu tak szybko opala, że słońce mnie lubi :P
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-06-04, 19:47   

Ja mam niezawodną metodę - koszenie trawników :P
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-04, 21:52   

julittka napisa³/a:

Ja mam niezawodną metodę - koszenie trawników :P


To też :D.

Na solarium w swoim 26-letnim życiu byłam raz. Jakoś przed studniówką. Nie stosuję samoopalaczy. Pogodziłam się ze swoją jasną karnacją i jest mi z nią bardzo dobrze :D.
Jeśli się opalam, to korzystam z naturalnych promieni słońca. Najszybciej opalisz się podczas pracy na świeżym powietrzu :).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

pooderpro  

User


Do³±czy³: 11 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-11, 11:24   

Ja stosujÄ™ samoopalacze. Zazwyczaj pomagajÄ….
 

hirvi  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-14, 15:10   

Wystarczy być bladziochem i wybrać się na spływ kajakowy bez wcześniejszego posmarowania się kremem z filtrem - opalenizna i bezsenne noce gwarantowane :wstyd:
Niestety nie jest mi dane posiadanie pięknej, brązowej skóry. Zazwyczaj stosuję najmocniejsze filtry jakie uda mi się dorwać w drogerii, a jak już dosięgnie mnie słońce, to wyglądam jak apacz. Przygód z samoopalaczem też nie wspominam najlepiej, wobec tego nie pozostaje mi nic innego jak wygląd córki młynarza :-x
_________________
"Bo już w nic nie wierzÄ™... Jak mogÄ™ wierzyć, skoro nawet najwiÄ™kszy mój wysiÅ‚ek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać..."
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:36   

hirvi napisa³/a:

Wystarczy być bladziochem i wybrać się na spływ kajakowy bez wcześniejszego posmarowania się kremem z filtrem - opalenizna i bezsenne noce gwarantowane :wstyd:



I prawdopodobieństwo raka czy tam czerniaka też większe xD
 

hirvi  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-14, 17:59   

Different napisa³/a:

I prawdopodobieństwo raka czy tam czerniaka też większe xD


Zdecydowanie. Cóż, tak to jest jak się nie myśli. Do dzisiaj z ramion i ud schodzi mi skóra :zalamany:
_________________
"Bo już w nic nie wierzÄ™... Jak mogÄ™ wierzyć, skoro nawet najwiÄ™kszy mój wysiÅ‚ek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać..."
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 19:11   

Ja używam 30-stki i byłem na takim dużym słońcu łącznie 4-5 dni po kilka godzin i lekko zbrązowiałem. Stopniowo, a do przodu.

2 lata temu miałem jakąś faze na opaleniznę i rzucałem się na słońce bez filtrów to też kończyło się na schodzącej skórze i koniec końców byłem brązowy, ale jakim kosztem :-D ?
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-06-17, 11:02   

Solarium u mnie odpada, kiedyś byłam, wyszłam czerwona, więc nie próbuję, słońca nadal brak, pozostają samoopalacze, podobną teraz są takie, że nie mają pomarańczowego odcienia, albo może jakiś bronzer? Taki który się zmyje normalnie po imprezie?
_________________
:)
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2015-07-03, 19:36   

dorota_k napisa³/a:

Solarium u mnie odpada, kiedyś byłam, wyszłam czerwona, więc nie próbuję, słońca nadal brak, pozostają samoopalacze, podobną teraz są takie, że nie mają pomarańczowego odcienia, albo może jakiś bronzer? Taki który się zmyje normalnie po imprezie?



No ja też wyszłam po solarium czerwona, a na drugi dzień już lekko opalona :-D
Teraz słońca jest aż w nadmiarze, ale gdyby coś kiedyś to niby Ziaja Sopot się sprawdza. Może warto spróbować.
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

saper1

User


Do³±czy³: 06 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 12:01   

najszybciej opalam siÄ™ podczas pracy na ogrodzie .
 

Markot

User


Do³±czy³: 29 Sty 2014

   

Wys³any: 2015-07-06, 14:59   

Jeśli zależy Ci na szybkiej opaleniźnie polecam samoopalacze w sprayu. Nie robią smug i można je łatwo aplikować na skórę.
_________________
kruk firma
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 15:04   

No cóż ja mieszkam nad morzem także problemu z opaleniem się w lato nie mam idę na plaże i już :) ale jak słoneczko nie dopisuje to wspomagam się samoopalaczami za solarium w ogóle nie przepadam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com