Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-07-03, 20:29   

Tak jak już napisały moje poprzedniczki-lumpeksy są świetnym rozwiązaniem.
Najlepiej przed wyjściem na zakupy pobuszuj w internecie,poprzeglądaj gazety i zrób listę rzeczy które chciałabyś mieć,wymyśl kilka zestawów ubrań(możesz np.powycinać je z gazety i kompletować)-to świetna zabawa,a dzięki temu będziesz wiedziała czego tak naprawdę chcesz i szukasz.Poza tym wyprzedaże-można wtedy kupić naprawdę fajne rzeczy za małe pieniądze.Powodzenia. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-07-04, 00:31   

Dla mnie bycie modnym, to stan umysłu a nie ubranie. Okropnie nie podoba mi się do czego zmierza aktualna moda, jedyne za co jej dziękuje to za spopularyzowanie balerinek <3 dlatego marsz do tanich sklepów i zmieniać nastawienie! :)
_________________
I wanna lead my life alone
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-18, 15:12   

Przede wszystkim SH. ;) Są świetne rzeczy z drugiej ręki, mam kilka. ;)
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Hiawatha  

Wymiatacz



ImiÄ™: Brand

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-18, 19:07   

Lumpeks dobra sprawa choć sam nigdy nie miałem okazji się tam ubierać (i raczej nie mam zamiaru). Jeżeli komuś to odpowiada to czemu nie?
Tanio i modnie można się ubrać na targu wbrew pozorom, wystarczy dobrze poszukać, dodatkowo można wprowadzić własne modyfikacje.
_________________
Don't be a dick about the things u don't like

"Ty śmiejesz się z nich bo są inni, oni śmieją się z Ciebie, bo jesteś taka jak cała reszta"
 

leere  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Lip 2011

Sk±d: London

   

Wys³any: 2011-08-11, 20:38   

polecam lumpeksy, zawsze mozna na coś ciekawego trafić
_________________
people always leave.
 

z_marsa  

Stały User

że tego.


ImiÄ™: Dominika

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 09:36   

Kupuj na wyprzedażach!
_________________
prze-niebieski czas!
 

Nymeria  

Stały User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 13:15   

Mam swój najukochańszy second hand, gdzie raz w tygodniu jest dostawa. Ubrania są piękne, markowe a płacę za nie grosze. Trzeba tylko być bardzo wytrwałym w poszukiwaniach i mieć cierpliwość. Gdy widzę jakąś ładną bluzkę w sklepie, która kosztuję załóżmy 50 zł to śmieje się w duchu, bo wiem że mogę mieć prawie taką samą za kilka złotych.
Poza lumpeksem ubrania kupujÄ™ na allegro.
_________________
I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair...
 

lady K.  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2011-08-13, 13:04   

Najtaniej jest w lumpeksach. Zawsze można tam znalźc coś fajnego i modnego. Trzeba byc tylko wytrwałym w poszukiwaniach. Na wyprzedażach też można znaleźc tańsze rzeczy, ale trzeba na nie trafic.
_________________
„I niejeden caÅ‚e życie nie wie, że już byÅ‚ na szczycie.
Więc się modli u stóp krzyży za tych, którzy padli niżej.
Po czym u ich boku spocznie u stóp góry niewidocznej.”
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-13, 23:17   

W mojej miejscowości jest kilka second handów i naprawdę można znaleźć świetne rzeczy za grosze. Przykładowo ostatnio kupiłam dżinsową, krótką katanę za niecałe 6zł, a w sklepach typu H&M kosztują ona ponad 100zł. Poza tym zawsze wybieram się na wyprzedaże do galerii. Ostatnio spodnie, które kosztowały 150zł, kupiłam za 1/3 tej ceny. Nie lubię przepłacać. Chociaż mam opór przed kupowaniem w lumpeksach spodni itd. Zazwyczaj kupuję jedynie bluzki, sweterki itd., a już nigdy w życiu nie kupiłabym tam bielizny. Poza tym czasami sama przerabiam swoje ubrania, np. znalazłam w swojej szafie dżinsy-dzwony, w dodatku za krótkie, więc zrobiłam z nich krótkie spodenki i wyglądają całkiem fajnie :) W internecie na wielu portalach można kupić ubrania. Zarówno nowe jak i używane. Wiele osób wymienia się również ciuchami przez neta :)
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Lilla  

User


Wiek: 36

Do³±czy³a: 24 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-20, 15:01   

świetne bluzki polecam, a Wy co o nich sądzicie?
http://www.butik.net.pl/pol_m_Bluzki-180.html
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-21, 00:29   

Jak mam mniej kasy w danym momencie to idę to adidasa i kupuję tam. No, albo do podobnych takich. Polecam, bo nie wyglądają te ciuszki źle, a na pustą kieszeń akurat.
 

netman  

User


Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-23, 09:15   

Lumpeksy,czy inaczej second-handy przeżywają boom,widać to jak się przechodzi ulicą -można skorzystać i znaleźć coś fajnego ;)
_________________
Regulamin
/vialink
 

ramsey16

Stały User



Do³±czy³: 23 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-23, 10:02   

Ja również jestem wielkim fanem lumpeksów. Po pierwszę - nie cierpię zakupów i center handlowych. Lubię kupować ciuchy, ale nie lubie łazić na zakupy. Trochę nielogiczne, ale co tam :D Dlatego ułatwiam sobie życie i wróżniam się z dumną kupując w lumpach. Jedynie buty muszą być dobrej jakości, więc kupuję w sklepach.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-23, 21:33   

Lumpeksy są dla typowych cebulaków :-o Idźcie do opieki społecznej, tam dostaniecie za darmo. Nie rozumiem jak można coś nosić po kimś. Po kimś, kto nie wiadomo co z tym robił. A gdyby to było dobre to nie oddawałby do lumpeksów. Ja nawet takich rzeczy nie chcę dotykać, a co dopiero nosić.

ramsey16 napisa³/a:

z dumnÄ… kupujÄ…c w lumpach


Oksymoron

ramsey16 napisa³/a:

Jedynie buty muszą być dobrej jakości


Jedynie? Zacznij dbać o siebie.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-09-23, 21:45   

amavisca,tylko,że kupując ciuchy w sklepach nigdy nie wiesz kto je przymierzał,więc w sumie też nosisz ciuchy,które ktoś już miał na sobie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com