Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-16, 16:08   

Jeśli mam do czynienia z kretynem to zaczynam udawać idiotkę, kompletną idiotkę. Nie dość, że się odczepi, to jeszcze jest dobra zabawa.
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-07-17, 13:20   

zielona napisa³/a:

Jeśli mam do czynienia z kretynem to zaczynam udawać idiotkę, kompletną idiotkę. Nie dość, że się odczepi, to jeszcze jest dobra zabawa.


E, to nudna zabawa. Zdecydowanie wolę grać irytującą neurotyczkę w takich sytuacjach :D
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 14:19   

Ale chamskie teksty...
Wy też chciałybyście być tak potraktowane przez faceta?
Chyba mężczyzna nie jest aż taki głupi, żeby niezrozumień normalnego słowa nie.
Od razu trzeba go obrażać? albo naśmiewać się z niego przez durne zabawy...
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-09-12, 17:30   

Ja się do takich tekstów nie uciekam, wolę porozmawiać, powiedzieć, że sorry, nic między nami nie będzie, bo to i tamto.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-09-13, 13:25   

To jest niebezpieczna zabawa, jak ktoś jest średnio wprawiony to może bez problemu takie teksty odbić


ON: Czy my siÄ™ przypadkiem nie znamy?
ONA: Owszem, chyba widziałam Cię w ZOO.[/quote]
On: być może, bo ostatnio zwiedzałem i jak teraz sięgnę pamięcią to chyba siedziałaś w klatce razem z szympansami



ON - dasz mi numer telefonu?
ONA - jasne 997.
ON: sugerujesz że powinienem zadzwonić i sprawdzić twoją kartotekę??


ON: Oddałbym Ci wszystko co zechcesz
ONA: Dobrze, zacznij od konta w banku
ON: wyglądałaś na normalną, ale widzę ze też zaliczasz się do tych które należy kupić


ON: Nie spotkałem Cię tu wcześniej
ONA: Wiem i więcej nie spotkasz.
ON: Uf bałem się ze będę musiał zrezygnować z odwiedzania tego miejsca.

i tak dalej :P
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

legalna  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Cze 2010

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2010-09-15, 21:55   

Hm konkretnych sposobów nie mam bo to zależy od nachalności faceta i jak szybko chcę się go pozbyć, ale przeważnie mam z tym trochę trudności bo często się uśmiecham nawet jeśli nie ustami to widać to po moich oczach i faceci myślą po prostu że się z nimi droczę :kwasny:
a takich zwrotów na pewno bym nie użyła wolę być w takich sprawach delikatna no chyba że gość sobie zasłuży :-D
_________________
Chciałabym żeby czekolada nie tuczyła, papierosy nie uzależniały, przyjaźń była szczera, a miłość istniała.
 

Lilla  

User


Wiek: 36

Do³±czy³a: 24 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-14, 14:12   

w wolnej chwili od przemyśleń nad spławianiem facetów zerknijcie jak fajnie możecie spędzić czas z przyjaciółką ;)


http://www.stylomierz.pl/...azur-uroda-1003
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-09-14, 16:37   

legalna napisa³/a:

a takich zwrotów na pewno bym nie użyła wolę być w takich sprawach delikatna no chyba że gość sobie zasłuży



Moim zdaniem to nawet jak sobie zasłuży, to taki tekst stawia dziewczynę na niższym poziomie niż on, nawet jakby zagadał w prymitywny sposób.

To sÄ… teksty na zasadzie

"- Cześc, chcesz iśc na ciacho?
- Ciacho to ty masz w spodniach (Hahaha, ale ze mnie zajebista niedostępna laska, jak Dr. House.)"


Jeżeli jakakolwiek dziewczyna tego używa to zasługuje w najlepszym razie żeby ją jakiś facet po paru drinkach wy...korzystał w łazience na remizie
_________________
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-14, 17:30   

Ostia napisa³/a:

Też wychodzę z założenia, że wystarczy łatwo i prosto powiedzieć "nie", a nie urządzać zawody pod tytułem "Jakiego użyć tekstu, aby go poniżyć.".



j.w.

Słowo 'nie' jest bardzo wymowne i facet naprawdę je zrozumie. Nie muszę go poniżać, zwłaszcza, że wykazał się odwagą i zagadał do mnie. Nie muszę się uciekać do tekstów na poziomie gimnazjalistki, która uważa się za mistrza ciętej riposty.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

joasiek  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-14, 19:27   

Dokładnie. Takie teksty są żenujące. Jeżeli zwykłe "nie" nie wystarcza (a zwykle tak jest, bo zwykle podryw ma miejsce w klubie, gdzie faceci są odpowiednio pijani) to zazwyczaj mówię, że przyszłam tutaj z koleżanką (słowo to wypowiadam z odpowiednim naciskiem) i przytulam mocno rzekomą koleżankę uśmiechając się szeroko do natręta. To zazwyczaj w pełni wystarcza ;)
_________________
бо свобода это то, что у меня внутри.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-12-20, 21:26   

Od paru tygodni męczył mnie pewien namolny człowiek. Tak go nie lubię strasznie.
Jak można być takim namolnym człowiekiem? Boże.
Cały czas się do mnie przysiadał i mówił bezsensu o życiu, chciał rozmawiać o filozofii.
Co za kretyn, bierze przykład z dr Housa. Tacy ludzie mnie strasznie denerwują. Nie odzywam się do takich ludzi po prostu, wyłączam słuchanie. W końcu sobie idzie. Teraz w końcu się doczepił, kiedy zaczęłam go ignorować. Cały czas na mnie patrzy, robię do niego głupie miny wtedy i odwraca wzrok po jakimś czasie. Nawet nie próbuje z takimi rozmawiać.
Taki typ ludzi jest najgorszy uważają, że są zabawni i wielce mądrzy i może może jeszcze przystojni.
_________________
W miękkim futrze kota
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-20, 21:48   

To dlaczego mu nie powiesz, że nie życzysz sobie jego obecności?
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2011-12-20, 21:59   

Nie mam nawet kogo spławiać, gdybym chciała... :|
Ale gdybym musiała, zrobiłbym to delikatnie. Ni tak jak to robiono ze mną.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-12-20, 22:35   

Ja to nazywam sarkazmem. I ironią. Trzeba mieć iq zgniecionej puszki po piwie, aby musieć korzystać z takich gotowców.
Z resztą zapomnieliście o jednym, podstawowym - zostańmy przyjaciółmi.
_________________
lol
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-12-20, 22:39   

Everthus, myśle,że te metody nie dotyczą sytuacjii gdy on chce jest okej ale Ty nie jestes jeszcze gotowa i mowisz zostanmy przyjaciółmi lecz gdy gośc totalnie nie w Twoim typie jest nachalny.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com