Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Barbeq  

User


Doł±czył: 15 Lis 2016

   

Wysłany: 2017-01-31, 18:37   Jak sprowokować drugÄ… osobÄ™ do przemyĹ›leĹ„.

Witam Was drodzy forumowicze, mam duże pytanie, mianowicie jak nakłonić dziewczynę do przemyslen, raczej była juz.. bylismy ze soba dwa lata, ale przez jej niska od zawsze samoocene i dość duzs zazdrość o glupoty doprowadzilo to do tego, ze zacząłem uciekać od niej, bo zaczelo mnie to gniesc, to czekanie na (uwaga glupi lajk jakiejs dziewczynie).. i od razu atak. Wracajac juz teraz do tematu - próbuje jej mówić ze jest za bardzo zaborcza i zazdrosna, to jedyne co słyszę to "najlepiej to mowic ze to ja jestem ta najgorsza" ale mam wrażenie, ze to nie mi odbilo, tylko po prostu przejrzałem na oczy a cos czuję nadal.. jest rok starsza ode mnie i to chyba ja powinienem byc o nia mocniej zazdrosny, ale z mojej natury wynika ze naprawdę mogę dac ten luz ktory sam oczekuję. Każdy przecież ma swojr zycie i to w zwiazku i osobno. Macie radę jak jej inaczej przetłumaczyć? Co jej nie powiem to odbiera to jako atak i moje pograzenie..Jezeli nie da rady to to skończę i przestanę.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-01-31, 20:26   

To taki charakter, nic na to nie poradzisz. Możesz to jedynie stłumić ale powróci szybciej niż Ci się wydaje i z podwójną siłą
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Barbeq  

User


Doł±czył: 15 Lis 2016

   

Wysłany: 2017-01-31, 20:31   

Czyli chyba dobrze, że tak sie stało, ale noo żal mi mimo wszystko- co jeszcze, klocilismy sie o takie bzdety jak to, że ona jest na studiach, ja mam maturę i się wsciekala ze nie mialem checi zadzownic gdy ona wychodzila gdzies sama, bo musiala np wrocic z uczelni pozniej, no obwiniala mnie za to.. albo o to, że zaczynam patrzec na imprezy bez niej- jeżeli ona ich nie chce to jak mam w wieku nastu nie patrzeć na imprezę :) Co dalej.. temat wsparcia - ja wychodze z zalozenia ze nie potrzebuje powtarzania, tak dasz sobie rade, wierze, fajnie ze tak bylo ale rownie dobrze dalbym sobie rade bez tego, a ona odwrotnie, wsciekala sie ze czasem zapomnialem tego zrobić :) To tak chcialem nakreślić kilka sytuacji.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Doł±czyła: 29 Maj 2016

   

Wysłany: 2017-02-01, 21:31   

Barbeq napisał/a:

temat wsparcia - ja wychodze z zalozenia ze nie potrzebuje powtarzania, tak dasz sobie rade, wierze, fajnie ze tak bylo ale rownie dobrze dalbym sobie rade bez tego, a ona odwrotnie, wsciekala sie ze czasem zapomnialem tego zrobić :)


Akurat kwestia wsparcia jest moim zdaniem ważna. "Zapomniałem wesprzeć" to takie trochę "no miałem w poważaniu". Zależy może o czym mowa, bo jeśli chodzi o jakąś pierdołę pokroju wsparcia którą sukienkę założyć, to jeszcze to walić. Ale jak coś się stało, a Ty ją zostawiałeś z tym samą "bo zapomniałem", to naprawdę gratuluję.

Jeśli chodzi o zazdrość i ciągłą kontrolę itd, to jest to taki już charakter. I co jak co, ale jeśli się dusiłeś w tym związku, to jaki sens do niego wracać? Przecież i tak nic się nie zmieni teraz, skoro nie mogło zmienić wcześniej. A nawet powiedziałabym, że będzie jeszcze gorzej i przy każdej następnej kłótni padłoby wypominanie rozstania.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Barbeq  

User


Doł±czył: 15 Lis 2016

   

Wysłany: 2017-02-01, 22:08   

Jeśli już cytowany jest ten temat wsparcia - to było to właśnie takie coś jak - "ja sama tu i tu wieczorem, a Ty nie pomyslisz by zadzwonic i mi potowarzyszyć" ale to takie średnie, no też nie bądźmy na każde zawołanie.. Co do zazdrości - wcześniej ( ten początek, zakladajac takie pierwsze 6-8 msc związku, to naprawdę nie bylo zazdrości o takie glupotki, to raczej ja bylem tym ktory jej nie chcial stracić) a potem nagle ciach, zaczela sie moim zdaniem izolować od innych ( koleżanek itd) focus 100 % ja i zaczęło się duszenie
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com