Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czuje coĹ›?

  • Tak 75% [ 3 ]
  • Nie 25% [ 1 ]

Głosowań: 4

Wszystkich Głosów: 4

Autor

Wiadomo¶ć

PiÄ™kna005  

User

Piękna005


ImiÄ™: Wiki

Doł±czyła: 20 Gru 2017

   

Wysłany: 2017-12-20, 19:40   Jak to jest?

Od ponad roku jestem zakochana w pewnym chłopaku. Chodzimy razem do liceum i nawet do tej samej klasy. Od pewnego momentu wydaje mi się że się na mnie patrzy. Poprosiłam więc koleżanki żeby mu się na lekcjach przyglądały. I rzeczywiście, kiedy tylko nie patrze w jego stronę on patrzy się na mnie. Kiedy ja na niego spojrzę szybko ucieka wzrokiem. Nie gadamy dużo. Czasem tylko pytanie czy ma zadanie, czy ćwiczy na wf, co było na sprawdzianie na który nie zjawiłam się z powodu choroby. Przy swoich znajomych jest strasznie wyluzowany i gadatliwy, a kiedy przychodzi do rozmowy ze mną tak jakby się peszy. Zauważyłam też, że stara się siadać na lekcjach, przerwach itp. jak najbliżej mnie (np ławkę przede mną, za mną). Jego kumple też mnie czasem obserwują. Kiedy ktoś wyśle na grupę klasową jakieś jego śmieszne zdjęcie ma do tej osoby pretensje i patrzy na moją reakcję (wiem z relacji koleżanek). Gdybym tylko nie była nieśmiała zagadałabym, ale boje się że wyjdę na idiotkę. Jak myślicie? Czy on coś może do mnie czuć?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-12-20, 22:10   

Myślę, że chciałby się jakoś zbliżyć. Ale nie licz na cuda. Może po prostu mu to trochę ułatw, to się przekonasz.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2017-12-21, 16:02   

Czuje czuje. Zagadaj do niego pierwsza bo on tego pierwszy nie zrobi. Jesteś nieśmiała ale on jest po stokroć bardziej. Pogadaj z nim po lekcjach nie o tym że się przygląda nic o tym tylko normalnie o szkole trochę o tym trochę o tym. Później nie będziesz musiała wychodzić przed orkiestrę bo on to będzie robił.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com