Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

someone

User


Do³±czy³: 27 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-27, 18:35   Jak to rozumieć?

Hej,
Poznałem przez portal randkowy pewną dziewczynę. Kiedy się z Nią spotkałem, było bardzo miło, rozmowa nam się kleiła (zazwyczaj jestem nieśmiały, dlatego użyłem portalu internetowego). Po kilku spotkaniach, na czacie delikatnie napomknąłem o "chodzeniu ze sobą" - starałem się pisać nie bezpośrednio, ale Ona dobrze wiedziała, o co mi chodzi - i zaczęła mi pisać, że jak będę romantyczny i się postaram, to Ona na pewno się zgodzi. Potem spotkaliśmy się kilka razy, strasznie się ucieszyła, kiedy kupiłem Jej róże, potem prezent na Święta, lecz przez kilka tygodni nie wspominałem nic o chodzeniu Ale kiedy na naszym ostatnim spotkaniu próbowałem Ją pocałować, Ona dała mi tylko buziaka i powiedziała, że jeszcze nie teraz. A na fb parę dni później napisała, że możemy zostać tylko przyjaciółmi.
Co mam robić? Od tamtego czasu minął już ponad miesiąc, a ja tak za Nią tęsknię.
P.S. Ja mam 21 lat, Ona 19.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2017-01-27, 18:43   

Specjalistka ze mnie słaba... ALE! Na moje rozumowanie... za bardzo się napaliłeś, związek według mnie nie powinien zaczynać się od momentu oboje "oficjalnie" wyrazicie zgodnie. To pojawia się samo. Ja bym się zniechęciła gdyby podczas tak krótkiej znajomości ktoś ode mnie chciał jakichś zapewnień. To stawia w kłopotliwej sytuacji. Mam wrażenie, że zamiast takiej przyjacielskiej relacji znajomy - znajoma jest między wami relacja Ona - On napalony na związek. Zamiast skupiać się na czułych słówkach, prezentach i zapewnieniach lepiej byłoby chyba się najpierw na dobre poznać?
 

someone

User


Do³±czy³: 27 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-27, 18:52   

Wiesz, ale to pisanie o "chodzeniu" to nie było z mojej strony tak zupełnie poważne. Nie będę tu przytaczał naszej rozmowy, ale nie napisałem bezpośrednio "czy będziesz ze mną chodzić"... Poza tym, Ona też dawała lekkie sugestie. I nie byłem taki napalony, wręcz przeciwnie - nie okazywałem nachalności czy natręctwa... oprócz tego jednego razu.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2017-01-27, 19:49   

Nawet jeśli to nie było wprost to koleżanka swój rozum ma i wciąż mogła wejść nadinterpretacja, nie wszyscy robią sobie takie "żarciki".
Robiłeś niezupełnie poważne wtyki o chodzeniu ze sobą, kupiłeś jej róże, prezent świąteczny, chciałeś ją pocałować, a piszesz, że wcale nie byłeś napalony, a nawet przeciwnie? :mrgreen:
Widocznie to co ty uznajesz za sugestie nie miały być takie znowu zachęcające, co miała ci na przykład opowiedzieć na to czy będziecie ze sobą? Odpowiedziała, że jest szansa jak będziesz romantyczny - skończyła temat, więcej do niego nie wróciła, nie musiała ciągnąć niewygodnego tematu tylko uciąć go ale zachować znajomość.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-27, 22:51   

nie zaiskrzyło, nie ma chemii.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

someone

User


Do³±czy³: 27 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-28, 11:27   

Sonmi ja się źle wyraziłem - owszem, pocałowałem Ją, ale to był krótki, delikatny pocałunek, także nie odsunęła mnie od razu... No szkoda, może po prostu jak piszecie, nie było tej chemii, może ja się źle zachowywalem... Ale myślałem,że skoro tak się ucieszyła na widok kiwatów, a prezentami obdarowaliśmy się nawzajem...
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2017-01-28, 15:04   

To często się "źle" wyrażasz. Nic dziwnego, że może dojść do nieporozumień :D
 

foczka

User



Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 10:09   

Nie nakręcaj się za szybko :)
 

someone

User


Do³±czy³: 27 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 16:49   

Wiem, wiem, żeby się nie nakręcać, ale kiedy widze, jak dookoła wszyscy się z kimś wiążą itd. to aż żal serce ściska, że ja jestem sam :( Albo kiedy widzę, jak w pracy po znajomych przychodzą ich partnerzy.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2017-01-31, 17:27   

Daj spokój dziewczynie, najwidoczniej potrzebuje przestrzeni. Jeśli zechce to sama się odezwie.

A może jest tak,że zbliżają się walentynki a Ty nie chcesz zostać sam na lodzie? One miną i Ci przejdzie :) do góry głowa.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

someone

User


Do³±czy³: 27 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 18:27   

"daj spokój dziewczynie" - ale ja do Niej nie piszę ani wgl się nie odzywam, nie będę się przecież narzucał, nie jestem taki. Walentynki? nie nie, nie o to mi chodzi, uważam, że miłość to się powinno okazywać niezależnie od dnia...
 

skarab

User


Do³±czy³: 01 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-01, 09:35   

Ogólnie trzeba uważać z tymi portalami randkowymi, ziomek mi opowiadał jak to raz spotkał się z taką dziewczyną na żywo to tak się zdziwił jak ją zobaczył - normalny rapsztyl
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com