Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-02, 20:51   Jak to zrobić w fl studio ?

Siemka ;) widziałem filmik na Youtube jak koleś gra bielyje rozy na klawiaturze i tutaj moje pytanie ,,Jak ustawić klawiaturę żeby klawisze od Q do P wydawały dźwięk lead'owy a klawisze od Z do M grały linnie basową".Bardzo proszę o pomoc :)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

haste  

User


ImiÄ™: Iras

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Sty 2016

Sk±d: ZRW

   

Wys³any: 2016-02-02, 23:28   

DeVaneio napisa³/a:

Siemka ;) widziałem filmik na Youtube jak koleś gra bielyje rozy na klawiaturze i tutaj moje pytanie ,,Jak ustawić klawiaturę żeby klawisze od Q do P wydawały dźwięk lead'owy a klawisze od Z do M grały linnie basową".Bardzo proszę o pomoc :)



na klawiaturze stacjonarnej czy MIDI?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-03, 09:07   

Stacjonarnej
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

haste  

User


ImiÄ™: Iras

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Sty 2016

Sk±d: ZRW

   

Wys³any: 2016-02-03, 09:49   



Najwyraźniej używał virtualnego sytezatora, na którym programować możesz więcej niż jedno brzmienie. W piano rollu masz na górze taki zielony kwadracik - w nim możesz sobie ustawiać wielościeżkowe sekwencję - później tylko odpowiednio bindujesz na klawiaturze :-)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-03, 12:59   

Dzięki ale wciąż nie wiem jak to zrobić a mój angielski jest bardzo słaby :( .Pomóż kolego
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-02-03, 16:54   

Marnujesz czas.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-03, 18:33   

W jakim sensie ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com