Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-10-12, 10:51   

Ale po co afrodyzjaki? Dziołcha ma problem z libido? Zrób do jedzenia to co lubi i tyle, nie cuduj. Poza tym pizza plus telewizor to fajne połączenie ;D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-12, 14:44   

ja to na własną rocznicę, którą mielibyśmy spędzać sami w domu chciałabym wspólną kąpiel, przy świecach, na spokojnie; masaż, taki z prawdziwego zdarzenia, z zapachowymi olejkami; słodkie, czerwone wino i sexy.
po wszystkim może być pizza i TV;D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-14, 17:09   

Czasem wystarczy zapytać się drugiej kobiety np na tym portalu ;)
 

Frelja  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Wrz 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-10-22, 15:00   

Ja myślę, że wszystko zależy od chęci i od budżetu. Mnie osobiście wystarczy wypad na dobre jedzenie, świetna książka, wyjazd poza miasto. Liczą się gesty i słowa. Ale przykładowo. Moja znajoma dostała od męża na rocznicę nowe auto. Co mnie osobiście by przeraziło, ale ona była ogromnie zadowolona.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-22, 16:13   

metalmummy napisa³/a:

masaż, taki z prawdziwego zdarzenia, z zapachowymi olejkami; słodkie, czerwone wino i sexy.



Mój chłopak potrafił robić masaż dźwiękiem między innymi, a także masaż tantryczny.
Nie ukrywam, że często go do tego wykorzystywałam.
Albowiem to lepsze od stosunków seksualnych niekiedy.

pitrek napisa³/a:

Jakie afrodyzjaki możecie polecić?



Kakao.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-22, 17:13   

Cytat:

Mój chłopak potrafił robić masaż dźwiękiem między innymi, a także masaż tantryczny.


a mój mąż: "pomasuję Ci krzyż jak będziemy się kochać"- to taki jego wabik, kiedy czuje, że ciężko mnie będzie przekonać do kolejnego razu.
a moje biodra i krzyż, no cóż, nie wytrzymują.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

doradcatomasz

User


Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-22, 18:40   

Generalnie najważniejsza jest dobra atmosfera. Proponuje jakieś dobre wino oraz właśnie owoce oraz owoce morza. Możesz tez zaprosić ukochaną na kolacje w restauracji a następnie spędzić razem kąpiel i przyjemna noc w łóżku we dwoje. Na pewno oboje tego nie zapomnicie.
 

gabrielk

User


Do³±czy³: 17 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-23, 21:44   

Hey. Wprawdzie zaszalałem tego raku na rocznice ale opłacało się, żonka z jednej strony "mega" zadowolona a z drugiej nie ponieważ spędziła ją sama ale za to ja miałem chwilę dla siebie :D. Ale wracając do tematu czego kobiety potrzebują? odpoczynku i relaksu dlatego zafundowałem jej tygodniowy pobyt z SPA z dala od dzieci i od problemów chciałem aby się zrelaksowała i pomyślał tylko o sobie a ja w między czasie szykowałem dla niej niespodziankę w domu w postaci remontu sypialni. Wszystko było ok gdyby nie to że nie zdążyłem i po powrocie musiała po mnie sprzątać:)
 

rusak  

User


ImiÄ™: Radek

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-04-15, 17:45   

Kolacja przy świecach własnoręcznie przygotowana + dobre wino. Myślę, że każdej kobiecie się spodoba.
 

anonsetowarzyskie  

User

anonsetowarzyskie


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 52

Do³±czy³: 22 Kwi 2016

Sk±d: Lubomierz

   

Wys³any: 2016-04-22, 12:51   

Dobra kolacja, świece i kwiaty. To zawsze działa :D
 

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-24, 19:10   

Mnie by facet uszczęsliwił gdyby zabrał na motoprezent.pl jazdę taką furą. Wiem to mało kobiece ale nie każda kobieta jest szablonowa. Trzeba mieć to koniecznie na uwadze. Jedna lubi auta a druga lubi kolację :)
 

kasia860318

User


Do³±czy³: 30 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-01, 09:46   

Telewizja i pizza to może być na co dzień a nie na rocznicę. Zabierz ją do SPA. Mnie mąż ostatnio zabrał do Hotelu Magellan i byłam zachwycona. Cudowny relaks, zabiegi, piękne pokoje... Oczywiście wieczorem kolacja i seks, ale w pięknych okolicznościach, a nie w domu przed TV.
 

picollo  

User


Do³±czy³a: 22 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-22, 13:32   

Kolacja, kwiaty, jakiś drobny upominek (wiesz zapewne, co Twoja kobieta najbardziej lubi). I oczywiście zadbaj też o to odpowiedni nastrój w sypialni. Mogę poradzić Ci kupno jakiś erotycznych gadżetów, chociażby lubrykantów, które sprawią, że wieczór stanie się niezapomniany :) Zerknij sobie do takiego sklepu (...) a spokojnie znajdziesz coś pobudzającego Ciebie i Twoją dziewczynę :)

Ogarnij się - może młodzież w bociany nie wierzy, ale reklama sex-shopu, na forum gdzie są i 13-latki...
 

munieks

User


Do³±czy³: 20 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-08-23, 12:26   

Dać jej poczucie, że zależy nam na niej. Tyle i aż tyle.
 

maryla328  

User


Wiek: 42

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-30, 16:40   

kolacja, wino kwiaty..niby oklepane ale nadal to na nas dziala :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com