Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2010-07-13, 21:19

Autor

Wiadomo¶æ

bleble

Stały User


Do³±czy³: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:01   jak wazny jest seks dla faceta?

czy facet moze tesknic za seksem z innymi dziewczynami z którymi był,jezeli jest w nowym zwiazku?
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:06   

bleble napisa³/a:

czy facet moze tesknic za seksem z innymi dziewczynami z którymi był,jezeli jest w nowym zwiazku?


Zależy od faceta.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:07   

Oczywiście że tak , zazwyczaj dzieje sie tak jeżeli w nowym związku te sprawy nie idą tak dobrze jak w poprzednich :hyhy:
_________________
___________________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:08   

Adekwatnie można odwrócić pytanie i zadać je w stronę kobiet. A odpowiedź będzie taka sama jak u mężczyzn i kobiet - zależy od danej osoby.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:10   

Cytat:

czy facet moze tesknic za seksem z innymi dziewczynami z którymi był,jezeli jest w nowym zwiazku?



No może. Możemy tęsknić do wielu rzeczy, pytaniem jest raczej dlaczego tęskni, co na to wpłynęło, czy da się jakoś to zmienić.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

bleble

Stały User


Do³±czy³: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:13   

ale czy seks naprawde jest taki wazny?? a oparcie,troska itp??
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:16   

Sam w sobie seks jest waży, ale nie najważniejszy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:19   

Seks jest czymś niesamowitym dla ludzi, którzy się Kochają - ale bez wzajemnej troski, oparcia, zaufania byłby jedynie konsumpcją - gdy seks staje się darem dla drugiego - aby to jemu było przyjemnie i czuł się szczęśliwy - wtedy można mówić o pełni radości. Takie jest moje zdanie przynajmniej.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 02:31   

cappuccino napisa³/a:

Seks jest czymÅ› niesamowitym dla ludzi



Zawsze był, jest i będzie.

cappuccino napisa³/a:

którzy się Kochają



Tylko w pełnym tego słowa znaczeniu, nie jakieś bzdurne całuski na czatach, gg czy przez sms-ki, jak się jeszcze nie zna danej osoby, no chyba, że jest się daleko od ukochanej osoby(znaczy mam na myśli od dobrych 200 km) to jedynie to pozostaje.

Osobiście uważam, że seks jest potrzebny, nic innego tak nie motywuje, nie wymyśliłem ani sobie tego nie ubzdurałem, da się bez niego życ, ale nie na dłuższą metę.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 12:02   

Jak ważny jet seks dla faceta?

Tak samo ważny jak dla kobiety.

Czyli bardzo ważny, ale są jednak rzeczy ważniejsze.
Aczkolwiek udany związek na bliższą metę bez seksu to chyba niemożliwa do wykonania sprawa.
Mówię to oczywiście o dorosłych osobach.

Nic tak nie zbliża dwojga ludzi jak seks i to on daje siłę przetrwania związkowi.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2010-02-01, 12:43   

bleble napisa³/a:

ale czy seks naprawde jest taki wazny??


Jest ważny, ale mężczyznom bardziej niż na seksie zależy na erotyzmie.;-)

A tęsknić można za seksem z byłą partnerką tak samo, jak za każdą inną rzeczą. A poza tym, to skąd wiesz, że on za tym seksem tak tęskni, powiedział Ci?
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-01, 13:11   

Cytat:

czy facet moze tesknic za seksem z innymi dziewczynami z którymi był,jezeli jest w nowym zwiazku?

jezeli sex byl dobry lub/i z milosci to oczywiscie ze moze

bleble napisa³/a:

ale czy seks naprawde jest taki wazny?? a oparcie,troska itp??

jest wazny, tak samo jak troska i opieka. to juz zalezy od prywatnej hierarchii wartosci kazdego z nas.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

bleble

Stały User


Do³±czy³: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-01, 13:25   

przeczytałam o tym u niego. nie powiedział o tym,ale mu tego brakuje. a jestem z nim od niedawna. nie wiem co mam zrobic, bo nie wiem czu ma zalezy jesli mysli o tym jak było mu dobrze z inna..
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-01, 13:28   

bleble napisa³/a:

a jestem z nim od niedawna. nie wiem co mam zrobic, bo nie wiem czu ma zalezy jesli mysli o tym jak było mu dobrze z inna..

jedno drugiego nie wyklucza, moze mu zalezec na Tobie,a i tak bedzie pamietal, że mu bylo dobrze z inna.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

bleble

Stały User


Do³±czy³: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-01, 13:30   

cholerny seks.
 

Ostatnio zmieniony przez bleble 2010-02-01, 13:46, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com