Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2009-05-21, 15:26

Autor

Wiadomo¶æ

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-05-21, 12:57   

Pewnie, że znam, wystarczy zjeść coś z baaaardzo przedawnioną datą ważności. :wstyd:

Dziecino, czy Ty myślisz, że ktoś to poważnie potraktuje? Jeśli chcesz wiedzieć to poszukaj sobie na jakimś forum zjednoczonych anorektyczek/bulimiczek.
A i to NIE jest normalne.
Raczej G£UPIE.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 13:00   

Cytat:

Raczej G£UPIE.


takim gadaniem nic się nie zdziała i nie wolno tak mówić do osób dotkniętych takimi chorobami.
trzeba im pomagać, a nie gderać, że robią głupoty, bo to je tylko motywuje do 'robienia na złość innym', tj. niejedzenia, wymiotowania, robienia z siebie ruiny. specjalnie.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-05-21, 13:10   

Objawy bulimii, albo przedawkowania Jackass
Daj spokój :-P
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-05-21, 13:13   

po pierwsze to wszystko wskazuje na to, że masz bulimię.
To jest choroba i takie zaburzenia powinny byc leczone, bo można doprowadzic się do bardzo ciężkiego stanu.
Ja radziłabym Ci udac się do lekarza lub psychologa i otwarcie z nimi na ten temat porozmawiac. Nie ma się czego wstydzic, bo bulimia to bardzo popularne zaburzenie i im szybciej je wyleczysz tym lepiej. Musisz zrozumiec, e potrzebna jest Ci pomoc, bo sama nie dasz rady.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 14:17   

Kochana fioletowa! Na co Ci w życiu się te wymioty przydadzą? Musisz zaakceptować siebie taką jaka jesteś, bo zapewne z Twoja wagą jest wszystko w porządku. Wyrzuty sumienia z powodu jedzenia? Przecież bez jedzenia byś nie żyła. Twój organizm potrzebuje pożywienia, aby mógł normalnie funkcjonować. Uświadom sobie, że Bóg stworzył Cię taką jaka jesteś i kocha Ciebie taką Jeżeli w dalszym ciągu będziesz chciała skutecznie zmusić się do wymiotów i Ci się to uda, to wpadniesz w nałóg, wejdzie Ci to w krew, będziesz to robiła codziennie. Wiesz czym to się może skończyć? Uszczerbkiem na Twoim zdrowiu psychicznym i fizycznym. Niszczy się szkliwo, wysiada wątroba i następnie coś w środku Twojego wnętrza mówi Ci, że masz to robić. Kończy się to tragicznie, a później już nie chcesz żyć, bo Twoje życie opiera się tylko na ciągłych wymiotach, bo o niczym innym już nie potrafisz myśleć!! Bardzo Cię proszę, weź do serca moje słowa.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:12   

Cytat:

Znacie może jakieś skuteczne sposoby na wymioty.?



JesteÅ› idiotkÄ…!

btw. skÄ…d jesteÅ›? z Kalisza?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:13   

Cytat:

JesteÅ› idiotkÄ…!


Litooości, ludzie.
Dlaczego jest idiotkÄ…? Bo potrzebuje pomocy?
Ty jesteś idiotką, skoro mówisz coś takiego.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:14   

Cytat:

Litooości, ludzie.
Dlaczego jest idiotkÄ…? Bo potrzebuje pomocy?
Ty jesteś idiotką, skoro mówisz coś takiego.



To niech się uda to osoby, która jej pomoże a nie na forum jak się zrzygać.
I dalej podtrzymuje, że jest idiotką.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:16   

Tylko że zauważ, że ona uważa, że jest zdrowa, oprócz tego, że jest gruba czy coś tam. I dlatego chce sprowokować wymioty. Stąd się bierze bulimia. I takie osoby nazywane idiotami czy debilami czują się odrzucone i napiętnowane przez społeczeństwo.
Lepiej by było, Twoim zdaniem, gdyby tu nie napisała i nikt nie mógłby jej chociażby zwrócić uwagi na to, że ma jakiś problem ze sobą?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:21   

Hm... ja sie zawsze zastanawiałam, co kieruje niektórymi ludźmi - że jedna, grupa osoba strasznie się tym przejmuje, a druga ma to gdzieś i żyje sobie spokojnie...Taki offtop, ale nasza mnie taka myśl egzystencjalna ^^
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:21   

Yasminne napisa³/a:

Tylko że zauważ, że ona uważa, że jest zdrowa, oprócz tego, że jest gruba czy coś tam.



Jak jest gruba, otyła któregoś stopnia to nie jest zdrowa. Nie wnikam w to jaka ona jest bo to nie o tym temat.

Yasminne napisa³/a:

I dlatego chce sprowokować wymioty. Stąd się bierze bulimia.



Nie musisz mi pisać co to, skąd się bierze bulimia.

Yasminne napisa³/a:

I takie osoby nazywane idiotami czy debilami czują się odrzucone i napiętnowane przez społeczeństwo.



No cóż, nazywajmy rzeczy po imieniu. Jeśli ktoś na siłę chce wywołać rzygi to nie jest to normalne.

Yasminne napisa³/a:

Lepiej by było, Twoim zdaniem, gdyby tu nie napisała i nikt nie mógłby jej chociażby zwrócić uwagi na to, że ma jakiś problem ze sobą?



Lepiej jak chce schudnąć udać się do dietetyka a nie rzygać na zamówienie. A jak już tak robi to do psychoterapeuty.
To też zwróciłem jej uwagę :]
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-05-21, 15:24   

fioletowa napisał/a:
nie mam bulimii bo nie wymiotuje aczkolwiek chce i nie mogÄ™....
to nie jest tak ze zawsze bede chciala tak wymiotowac ale czasem po jakis imprezach czy jakis wiekszych posilkach by sie przydalo

Przykro mi ,ale niestety zamknÄ™ ten temat.
Wpierw Ci jednak coÅ› napiszÄ™.
Bulimiczka wcale nie musi wymiotować.Jest także bulimia nieprzeczyszczalna, w której wymioty nie występują.Sama chęć, potrzeba przeczyszczania, czy tak wielkiego niezadowolenia ze swojego ciała stanowi podłożę choroby.
Ale to nie ma znaczenia.
Zaburzenia odżywiania ed są chorobą, nie ważne pod jaką nazwą.

Zwymiotujesz jeden raz, zwymiotujesz drugi.
Następny.
"Ale ja nie jestem chora, to normalne !"
Będziesz chudła.
Oczywiście ,że tak.
Włosy będą wypadały Ci garściami.
Skóra łuszczyła, nie będziesz miała siły podnieść się z łożka.
Ale będziesz to robiła.
Wymiotowała.
Nachylona nad kiblem , widząca odbicie swojej zapuchniętej twarzy i krztusząca się , niekiedy własną krwią.
Myślisz ,że będziesz się różniła ? ¯e nie ,że ty nie za chorujesz ? ¯e jesteś inna ?
Nie wiem, ale wiem co może się stać jeśli to wybierzesz.
Ile osób skrzywdzisz, ile rzeczy zobaczysz, jak bardzo będziesz nienawidziła samą siebie ,że zaczęłaś, że to tyle trwa, że nie masz już siły, że oddałabyś wszystko za powrót do normalności.Co gorsza. Nikt Ci nie pomoże. Będą lekarze, bliscy, ale to ty będziesz musiała wyjść z tego bagna , nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Podejrzewam ,że pewnie nie posłuchasz mnie, innych.¯e pójdziesz na inne forum, tam zadasz to pytanie, znajdziesz osoby ,które udzielą odpowiedzi, ba, będą Cię nawet w tym wspierały.
A później przypomnisz sobie.
Wszystko.
Ale to jest jedynie domniemanie.
Do Ciebie należy ta decyzje.
Wiesz..Moim zdaniem.
Najlepszym wyjściem, jest w ogóle nie wchodzić.

Jeśli jednak przemyślisz sobie parę rzeczy pamiętaj ,że zawsze warto poszukać pomocy ^^.
Jak już napisałam.Temat muszę zamknąć. Nie jest to forum propagujące zaburzenia ED i nie udzielimy Ci odpowiedzi ,która może zaszkodzić Twojemu zdrowiu.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com