Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lumia22

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-06-13, 17:33   Jak wyobrażacie sobie swój Å›lub?

A może juz po ślubie jesteście? Ja chcialabym gdzies w górach w jakimś starym kościółku brać ślub..latem ;)
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-13, 17:40   

Ja teraz zastnawiam sie czy go wcale mam brac w przyszlosci. Teraz ludzie zyja "na kocia lape" i znam duzo przypadkow, gdzie jest w takim zwiazku o duzo lepiej nizli dla tych po slubie.
Jezeli mialabym juz wybierac, to chyba tradycyjnie w kosciele, bo z tego co wczesniej slyszalam duzo jest "zachodu" aby udzielano go gdzies w plenerze.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-13, 20:03   

W kościele biorą ślub ludzie religijni. Gdy ja będę brała ślub, będzie skromnie i przy wybornej muzyce, tylko najbliżsi, w jakimś ciekawym miejscu. Obecnie urzędnik z usc może przyjechać w różne miejsca.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-13, 20:30   

O. Mój ślub był taki jaki kiedyś tam sobie wymarzyłam. Mszę odprawiał i udzielał nam ślubu przyjaciel mojego męża. Mój brat pięknie grał na skrzypcach. Muzyka była starannie zaplanowana :). A moja mała siostra i chrześniak mojego W. szli przed nami z obrączkami. Kościół był udekorowany na biało - różowo, może odrobinę zbyt przesadnie, ale tutaj tematem zajęła się moja teściowa, więc mogłam się tego spodziewać :D. Emocje i stres był niesamowity, ale sama uroczystość przebiegła zgodnie z planem :). Na koniec było sypanie płatkami róż i niestety zbieranie złotych monet ;P.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-13, 22:31   

Ostatnio się o to pokłóciłem z dziewczyną z którą nawet nie jestem na etapie buziaków, co dopiero związku :-D

Bo wyleciałem, że kościelnego jakoś nie przewiduje i zrobiła mi afere, że jak to tak przecież ja z nią muszę mieć kościelny xD
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-06-13, 22:32   

Brałam ślub latem w moim parafialnym kościele. Panie zajmujące się kwiatami pięknie go udekorowały. Zaprosiliśmy też zaprzyjaźnionego księdza. Odprawił Mszę razem z proboszczem, z którym też mamy bardzo dobry kontakt. To była piękna Msza, tak jak marzyłam.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-14, 07:41   

¦lub w parafialnym kościele, w dwiema parami świadków. Z mojej strony i strony męża. Było szybko, bo na koniec ceremonii był jeszcze Chrzest małej, także sprężał się, ze względu na dziecko. Kwiaty białe i czerwone. Sama miałam bukiet z czerwonych gerber i czerwone szpilki, czerwone paznokcie i czerwone kolczyki. W każdym razie idealnie komponowało z koronkową suknią i jej 2m trenem. Chociaż tyle uciechy:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

hirvi  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-14, 14:58   

mala_mii napisa³/a:

Jezeli mialabym juz wybierac, to chyba tradycyjnie w kosciele, bo z tego co wczesniej slyszalam duzo jest "zachodu" aby udzielano go gdzies w plenerze.


Od tego roku wystarczy pokryć koszty udziału urzędnika w ceremonii. Urzędnik może udzielić Ci ślubu nawet na drugim końcu świata jeżeli za wszystko zapłacisz :D
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 09.09.2017 r. stanę się szczęśliwą mężatką. Na razie nie ustalaliśmy szczegółów, właściwie wiemy tylko, że ślub odbędzie się w mojej parafii a wesele najprawdopodobniej w pałacyku znajdującym się 5 km od mojej miejscowości. Konkrety będziemy omawiać w przyszłym roku.
_________________
"Bo już w nic nie wierzÄ™... Jak mogÄ™ wierzyć, skoro nawet najwiÄ™kszy mój wysiÅ‚ek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać..."
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:56   

https://www.youtube.com/watch?v=T3bk1LhBHXg

Podobnie jak moją studniówkę
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-06-15, 23:04   

a mi się marzy w zimie.. takiej prawdziwej mroźnej zimie.. iglaste drzewa ośnieżone i sanie z końmi do ślubu..
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-16, 10:33   

Rampi napisa³/a:

a mi się marzy w zimie.. takiej prawdziwej mroźnej zimie.. iglaste drzewa ośnieżone i sanie z końmi do ślubu..


Nieopanowane dreszcze z zimna, skostniałe stopy,czerwone policzki i cieknący nos są w końcu takie urocze i romantyczne. :mrgreen:
_________________
meow
 

jolibie

User


Do³±czy³: 16 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-16, 14:16   

Obecnie sobie nie wyobrażam :D Uważam, że nie jest to potrzebne ;)
_________________
http://kubinek.pl/
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-19, 12:24   

krzysztofamoren napisa³/a:

to musi byc cos zaplanowanego ale zarazem niewiadomego

Tak właśnie. Cichy, ale głośny zarazem byłby najlepszy. :mrgreen:
_________________
meow
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-06-19, 22:06   

Nie planuję wychodzić za mąż w ogóle.
 

mirrak

User


Do³±czy³: 21 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-21, 13:43   

Chciałabym, żeby mój ślub to było największe wydarzenie w historii mojej rodziny. Marzy mi się wielkie wesele, na którym będzie mnóstwo gości. Chciałabym ogromną suknię, w której będę tańczyć całą noc na wielkiej sali w zamku.
_________________
Naprawdę dobry prywatny dentysta bielsko-biała
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com