Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:12   Jak zagadać / poznać dziewczynÄ™ ze szkoÅ‚y?

Tak jak w temacie. Chodzę od szkoły gdzie jest dużo fryzjerek i dziś na WF'ie pewna klasa dziewczyn miała z nami WF. Z powodów zdrowotnych jestem zwolniony z WF'u. Jak wiecie jestem baaaaaardzo nieśmiały jeśli chodzi o dziewczyny więc proszę o jakiekolwiek rady jak do niej zagadać / poznać ją (np. przez internet). Od razu piszę, że nie znam nikogo z jej klasy ...

Ehh, jak ja bym chciał mieć kogoś :oczami: po śmierci taty (zmarł miesiąc temu) czuję się jeszcze bardziej zdołowany całym tym moim życiem ... i jeszcze zbliżają się święta i sylwester ... ehh :-(

ehh, sorka, że takie głupoty wypisuję ale coś nie mam dziś humoru ... :-(
Będzie trzeba się dziś kilka piwek napić...

Pozdrawiam.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:22   

Jeśli chodzi Ci o jakąś konkretną dziewczynę, znajdź ja może na nk, zaproś do znajomych, może będzie miała gg w profilu, a jeśli nie to zawsze na pw możesz coś tam zagadać do niej, że do jednej szkoły chodzicie, czy o zdjęcia, czy coś..

Może i głupi sposób, ale spróbować nikt nie broni. W końcu nk to i tak już prawie druga fotka.pl.. ;p
 

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:28   

Hmm, no tak. £atwo napisać, żebym zagadał ale ja się nawet na fotka.pl czy na nasza-klasa.pl wstydzę zagadywać do dziewczyn z mojej szkoły bo się wstydzę tego ... że będą mnie po tej rozmowie widzieć w szkole? Ehh, sam nie wiem czego się boję. Najlepsze jest to, że kilka dziewczyn z mojej szkoły zagadywało do mnie na nasza-klasa.pl i pisały np. podejdź do mnie na przerwie w szkole lub pomachaj to się poznamy itd. a ja oczywiście mówiłem, że to zrobię i do tej pory nie zrobiłem. Ostatnio raz pisała do mnie dziewczyna z 2 miechy temu tak i do tej pory nawet jej cześć nie mówię ... wstydzę się jej w oczy popatrzeć nawet a co dopiero cześć powiedzieć skoro sama zagadała do mnie na nasza-klasa.pl :-( a nie powiem bo jest ładna :-)

Myślałem nad tym żeby iść do psychologa z tą moją nieśmiałością ...
Bo to mi bardzo utrudnia życie :-( mam 18 lat i nigdy dziewczyny nie miałem ... przez nieśmiałość i niską samoocenę a brzydki nie jestem bo mi dużo koleżanek mówiło, że jestem przystojny...

ehh
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:30   

hmm, nie pojawiają się u Ciebie czasem muśli typu "a jak mnie odrzuci? wyśmieje?" itd..?
_________________
JakbyNikt LoVV
 

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:31   

Dokładnie mam takie myśli :!:
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:34   

DawidKRK napisa³/a:

Dokładnie mam takie myśli :!:

gdy zaczynałem masowy podryw[łohohoh, początki były trudne, ale teraz już pozna się po kilkanaście dziewczyn na dzien, a kumple przychodzą na szkolenia z zagadywania itd:D] też tak się czułem nie raz, ale zastanów się... jeśli nie zagadasz to nie poznasz, a jeśli zagadasz i Cie odrzuci to na to samo wychodzi co byś nie zagadał więc masz tylko szanse na poznanie kogoś...



Gdy nie zagadasz - tracisz szanse na zyskanie, gdy zagadasz i będzie źle, to po prostu nic nie zyskujesz, ale też nic nie tracisz...


Po prostu podchodzisz, pytasz o byle co, zaczynasz jaki kolwiek temat by go potem ciągnąć... nic trudnego
_________________
JakbyNikt LoVV
 

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:36   

Heh, łatwo Ci tak pisać ale ja o tym WIEM, że jak zagadam to stracę szansę na poznanie dziewczyny ale ja po prostu nie potrafię się przełamać ... nawet na imprezie w klubie jak gram...
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:37   

DawidKRK napisa³/a:

że będą mnie po tej rozmowie widzieć w szkole?


Skoro Cię widzi na zdjęciach na nk, to w szkole Cię pozna przecież...
Więc tylko uzna, że albo jesteś chamski, albo ona Cię nie interesuje, skoro nie chcesz jej powiedzieć potem cześć.. tym bardziej, że to ona zagaduje.

Ale Ty tylko dziewczyn siÄ™ tak wstydzisz?
Jakaś trauma może z przeszłości?
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:41   

DawidKRK napisa³/a:

Heh, łatwo Ci tak pisać ale ja o tym WIEM, że jak zagadam to stracę szansę na poznanie dziewczyny ale ja po prostu nie potrafię się przełamać ... nawet na imprezie w klubie jak gram...

właśnie jak nie zagadasz to stracisz szanse...


co czujesz w takiej sytuacji, gdy jest np. pare metrów obok, i myślisz "zagadać czy nie?" to jakie masz za i jakie przeciw?
_________________
JakbyNikt LoVV
 

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:42   

Emeklash napisa³/a:

DawidKRK napisa³/a:

że będą mnie po tej rozmowie widzieć w szkole?


Skoro Cię widzi na zdjęciach na nk, to w szkole Cię pozna przecież...
Więc tylko uzna, że albo jesteś chamski, albo ona Cię nie interesuje, skoro nie chcesz jej powiedzieć potem cześć.. tym bardziej, że to ona zagaduje.

Ale Ty tylko dziewczyn siÄ™ tak wstydzisz?
Jakaś trauma może z przeszłości?



No ale co ja Ci poradzę, że się tak wstydzę? :-(
Gdybym był śmiały yo bym każdej która zagadała do mnie na nk mówiłbym "cześć" i pisał na gadu bądź na nk ...

Właśnie nie tylko dziewczyn ... "życia codziennego", że tak się wyrażę... np. wstydzę się sam jechać na zakupy do hipermarketu czy do fryzjera - muszę iść z kolegą. Np. teraz mam ochotę na piwo ale nie pójdę sam do sklepu (chodź jest z 2-3 minuty od mojego domu) bo się wtydze ... głupie, nie?

Znalazłem ją na NK: http://photos.nasza-klasa...3129680070.jpeg :oops: śliczna :-(

I właśnie przez tą nieśmiałość i niską samoocenę nienawidzę samego siebie.
 

Ostatnio zmieniony przez DawidKRK 2008-12-18, 15:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:49   

DawidKRK napisa³/a:

I właśnie przez tą nieśmiałość i niską samoocenę nienawidzę samego siebie.


A skąd u Ciebie taka niska samoocena? Piszesz, że koleżanki Ci mówią, że jesteś przystojny, więc..?
 

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:50   

No i co z tego, że one mi takie rzeczy mówią? Widocznie mi to nie pomaga :-(
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:52   

DawidKRK napisa³/a:


Znalazłem ją na NK: http://photos.nasza-klasa...3129680070.jpeg :oops: śliczna :-(



Powiem Ci hmmm "bywały lepsze"...;)


DawidKRK napisa³/a:


I właśnie przez tą nieśmiałość i niską samoocenę nienawidzę samego siebie.


Swego czasu, jako osoba bardzo śmiała, byłem na 2 tyg w czymś w rodzaju "szpitala psychiatrycznego", normalne wakacje, refundowane przez nfz z 2 godzinami z psychologami dziennie, wysłano mnie tam na coś w rodzaju "wolontariatu", na każdą osobe przypadało 5 innych - czyli na mnie 5 osób - była to właśnie praca z ludzmi którzy byli nie śmiali, w sensie że jako jesteśmy w tym samym wieku, to mamy podobne "problemy", tylko ja jako osoba śmiała nie mam z tym problemów, oni mają, i tak jak by pokazywać miałem co nie co, tłumaczyć...


I wiem stąd że po prostu masz taką psychikę, i chyba jednak lekarz będzie dobrą rzeczą...

zwijam... miłego
_________________
JakbyNikt LoVV
 

DawidKRK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Gru 2008

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:53   

No właśnie, lekarz... ja nawet do psychologa wstydzę się iść.
Może muszę po prostu nad sobą popracować? Tylko jak ... :oops:

Powiem Wam jeszcze coÅ›...
Ostatnio przyjaciółka nalegała abym się z nią spotkał, zwlekałem a to, że jadę do dziadków, a to, że nie mam czasu w tygodniu itd. i w końcu przestała nalegać ale zauważyła, że jestem bardzo nieśmiały ... rozmawialiśmy trochę o mojej nieśmiłości ale nie długo bo nawet z nią się wstydzę rozmawiać na ten temat. Jestem idiotą czyt. nieśmiałym idiotą.
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-18, 19:02   

a masz kogo z kim nie czujesz się nie śmiały?
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com