Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hejter

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 21:16   

my z chlopakami to klasycznie w podbazie: syf do herbatki, jakis tynk ze sciany, mela, kolezka raz nawet troche szczona dodal. pozatym zabawy z petardami, ale to bardziej w terenie mozna psikusa zrobic. no i klasyczne jajka w szybe samochodu pani od fizyki w gimbazie.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 21:19   

hejter napisa³/a:

my z chlopakami to klasycznie w podbazie: syf do herbatki, jakis tynk ze sciany, mela, kolezka raz nawet troche szczona dodal. pozatym zabawy z petardami, ale to bardziej w terenie mozna psikusa zrobic. no i klasyczne jajka w szybe samochodu pani od fizyki w gimbazie.



Jesteście po****i. Jak byście się czuli jakby ktoś Wam napluł do herbaty lub dodał troszkę moczu? Weźcie pomyślcie.

Ja nigdy kawału nauczycielowi nie zrobiłem.
 

hejter

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 11:22   

pewnie bym sie nie polapal, a ludzie by krecili beke. i zaznaczam jeszcze raz ze to bylo w podbazjonie.

no to co sie wypowiadasz jak nie zrobiles. leszcz jestes w tematach.
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2010-11-10, 00:12   

pamietam w podstawowce jeszcze, jak prosilismy pania zeby przelozyla spr. z angielskiego i sie nie zgodzila, to mielismy jednego takiego kawalarza w klasie co dosypal czy dolal do kawy srodek przeczyszczajacy (laksogen czy cos w tym rodzaju) ale chyba na babke nie zadzialalo albo dopiero na drugi dzien bo nie bylo jej w szkole :-D
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-10, 11:43   

Mój nauczyciel nie lubi gum do żucia, i się bardzo denerwuje gdy ktoś żuję, albo przykleja je do ławek, wtedy każe wszystkie ławki czyścić.
No i pewnego dnia ktoś mu przykleił gumę do krzesła, ale się zdenerwował, mówił, że tylko brudasy tak robią a ten ktoś musiał mieć długi język, żeby zrobić takie świństwo.
 

karolinja  

Stały User

nom.



Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Gru 2010

Sk±d: to siê bierze?

   

Wys³any: 2010-12-04, 22:46   

u mnie klasa się trafiła w miarę normalna, więc i te całe dowcipy mało kiedy się zdarzają, ale akurat w ten piątek (3 grudnia) się im chyba zebrało na żarty.
siedzimy na niemieckim może minęło jakieś 15 min lekcji i nagle dzwonek... każdy taki zdezorientowany i wgl, a pan mówi, że jak dzwoni to wychodzimy. za drzwiami stał kolega z drugiej grupy i z telefonu puścił dźwięk dzwonka. w miarę normalne ;)
często też się zdarza, że kilka osób z klasy podpisuje się na kartkówkach imieniem i nazwiskiem kolegi lub koleżanki...
 

anja415

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-30, 12:50   

[quote="motyl"]

Constantine napisa³/a:

Mam wrażenie, że ta dzisiejsza młodzież nie ma za grosz szacunku dla nauczycieli. Za moich czasów aż tak źle nie było.



ejj nie wszyscy tacy są, ta dzisiejsza młodzież , jak to denerwuje , mówicie o wszystkich a winne są jednostki
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com